Kısa haberler – Siyonizm ve Türkiye – Ladin – Dost tarikatı suikastı – Simya

Selam selam.

<> slm slm kaptan hoş geldiniz

Hoşbuluştuk.

Casini, İtalyan parlamento başkanı RTE ile başbaşa bir buçuk saat görüştü. Yani bir şeyler daha gelecek başımıza…

Bir başka haber: Dünyada en en en pahalı petrol bizde. Bunun nedeni de açıklandı: Normal fiyata alıp hükümet inanılmaz rekor fahiş bir fiyata satıyor.

Dünkü haberin son şekli: Afganistan’daki Pakistan asıllı pathanlar öz kızlarını zehirlemişler. (Afganistan’daki yönetimi kafirlik sayıyorlar.)

Bursa’da İbda ve Hizbullah ortak militanları (Tamamı Usame 1000 Ladin kampında eğitilmiş canlı bomba vb.) Gazetede bir fotoğraf var: Video kasette Bin Ladin monitorda görünüyor. Konuşuyor ve altyazıyla tercüme ediliyor. Foto’da şunu TÜRKÇE okuyorsunuz: “İlim yap ilminle amel et” veya benzeri bir yazı. Şunun aslını sorup geleyim…

Posta gazetesinde sağ sütundaymış (bugünün gazetesi). İlimi böylesine öven ve ilmiyle amel etmenizi öneren bir usame 1000 Ladin yanında ben CAHİL kaldım.

Bu hafta Akademi Türkiye’den elenecek adaylardan ikisi birbirini çok seven Özgür ve Pınar. İkisinden biri Cuma gecesi elenecek.

Haberlere devam: Eşim şu anda NTV‘de görünüyor (Seyirciler arasında). Eko-diyalog adlı bir programda… Bunun için günlerdir bana davetiye yağdırdılar ama gitmedim. Buradayım… (Kıymetinizi biliniz.) Balıkesir Üniversitesinde program yapılıyor.

Başka bir haber: MİT‘in kurdurduğu bir tarikatın liderini ve eşini “İslamiyeti bozuyor” gerekçesiyle öldürdüler.

<> Dost tarikatı mı?

(Beyti) DOST tarikatı şarkıcı Çelik’in de birkaç kez tehdit aldığını söyledi. Beyti Dost, acaba bu web’de var mı? (Dost değil, “Beyti Dost”)

<> Ceviz kabuğu programında işlenmişti… Beyti dost mevzuu       

<> Refet Kayserilioğlu http://www.dostluk.org

Bunu MİT kurdurdu. İlk olarak kapalıçarşı kuyumcularından süryani (Midyatlı) İsa bey mürşid oldu. Burada işlenen tema “Hristiyanlık ve dostluğu” idi. Ruhlardan haber de alıyorlar. Bu doğrultuda İslamı düzenliyorlarmış. Buna İbda veya Hizbullah’ın kafası atmış vs. vs.

Haberler yeter. 😉 İşimize bakalım, çetin chatler yapıyoruz, işimiz bu!

Vira bismillah! Nerede kalmıştık?

<> RA boşaltımı ve zil-zal bağlantısı

Sorular sizden gelsin lütfen. Yani enerjinin birbirine dönüşümü, soyut enerji, negatif enerji vb. Bunlardan olmak kaydıyla sorularınızı bekliyorum ltf.

<> Hocam normal bir maden altınla aşı tutar mı acaba, atomları değişime uğrar mı?

Simya diye bir bilim var. Bunu şöyle yapıyoruz: Fission’da bir radyoaktif element asimetrik olarak ikiye bölünür. Mesela kobalt ve falan gibi.

Demek ki atom bombasının yaptığı iş bu. Yani bir RA elementten bir çift METAL veya element üretebiliyor. İşte bu çağımızın RESMEN SİMYA bilimidir (Alşimi).

Fission tersine; fusion işleminde de iki elementten bir tek elemen imal edilebiliyor. Gelecekten bilgi: Eğer ORGANİK katalizant kullanılırsa Cıva Altın’a dönüşebiliyor. (Şimdilik ha/vet) Ve biyorganik katalizantları buraya yazsam inanılır gibi değil: Tütsü, mumyağı, Toplak, Mersin kabuğu, mahleb kabuğu ve daha yığınla yakı ve tütsü…

METAL içinde, anorganik kimya içinde organik kimyanın ne işi var? Ama VAR işte! Simya konusunu burada bitirelim mi?

<> teşekkürler hocam. Simyada suyu yağa çevirmek de varmış?

Geleceğin biliminden nakledersek böyle bir şey yok. Doğaları çok ayrı. Suyun çözelti veya solüsyon yapma özelliği vardır. Özgül ağırlıkları farklıdır. Ne karışım, ne bileşim olabilir yağla… Elektroliz denerseniz bu kez H ve O elementlerine ayrışıp tepkimeye girmez.

Hans von Aiberg, 04/05/2004 (223/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (222) oku | 223 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

223-01-simya

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar