Aiberg hakkında – Futuroloji – Zaman savaşlarının yaşanmamış tarihi – Tesla

Bunlar beylik ve riyakar konuşmalar değil… Bunlar hissedilir. Sevgiyle dokunur. “Kalem ve yazdıklarına andolsun” diye de… kitaplarıma yansır. Sevgiyi koklarsın orada… Ve bilimin aydınlığıyla bu Hans Aiberg’in dünyasına girersin…

Her şey ap-açıktır, herşeye yanıt vardır o eserlerde…

Ama Hans Aiberg açık olmayabilir… Çünkü ben zorunlu bir HA/VET’im. Bu kişisel yanımdır ve kişisel de değildir… Çağlara yayılmıştır. İnsanlığın malıdır benim kişiselliğim. Bana ben bile fazlayımdır. Çünkü ben herkesinim.

<> Allah razı olsun. Nasıl olsa [Adler] sizi gelecekte tasdik edecek.

Ha/vet edecek/etti. 52 yılı kurtardık. (Artık yıllarıyla 57 oluyor) Bilime özellikle biyoloji ve matematiğe de 14 yeni dal ekleyeceğim inşaallah. İnşaallah bu 14 bilim dalı ile bir 57 yıl daha katederiz.

<> inş

Adel (Adler). Onun hakkı yendi, MIB kurbanı oldu. ADİL idi Annesinin de adı Adaleid (Adalet) idi.. (Adela=Adile idi.)

Şimdi zaman boşluğunda bir yerdeler. Sanal alemde kaybolmuş data’larımız uçmuş bilgilerimiz gibi. İDRİS‘in kanalında, yüce bir makama açılan bir zaman boşluğunda…

Oysa Amerika’yı ele geçirmişti. Koskoca kıtayı anglo-sakson ve İspanyol olarak ikiye bölmüş iki devlet yapmıştı. Orta-Asya’yı Bering denizine kadar Turan’a vermiş, Türk’ü Alaska’dan Amerika’ya komşu yapmıştı. Ural dağlarına kadar tüm Sibirya’yı da Fin-Macarlara vermişti.

Arapların tümü bir devlet ve Afrika’nın kuzeyi de onlarındı… Arap böyle Arap olmamıştı… Fas’tan Basra körfezine kadar koca bir konfederasyon. Afrika’nın altında kalan ise tek bir devlet.

Ne güzeldi o “Yaşanmış ama yaşanmamış olmuş” MEHDİ dünyası. Yazık 309 yılını yediler insanlığın.

Adler gibi biri daha gelecek üç asır sonra…

<> Gelecekte tekrar böyle mi olacak hocam

Gelecek kontrol altında. Ama İŞ ÇOOOK UZAMIŞ oldu.

<> HANİF MİB’ler nerede peki?

 

Hanif öldürmez ki… Hanif “BİLİMİ” sunar ve böylece ÖLDÜRÜR. Sen yaşarsın o cinayet şebekesi de ÖLÜR.

MİB’i öldürmek çok kolaydır. Tarihi OLUMLU değiştirirsen, MİB Hızır’ın öldürdüğü çocuk gibi YOK olur. Adler de HİÇ YAŞANMAMIŞ gibi HA/VET gibi hem var hem yok, yaşadı/yaşamadı. Schrödinger’in ünlü kedisi bu işte… Bileniniz bilir bu kediyi…

Alias Olaf Adler gitti, Alois Hiedler (Hitler’in babası) geldi…

<> “Alias”larla “Alois”lerin savaşı.

Evet Tüm K. M. Allein (Carlos Muhammed [Miguel] Allende)’lerin adlarının başında ALİAS vardır. Şimdi “Carlos Allende” diye yazsanız bulursunuz tamamının Alias olduğunu.

Alois ise iğrenç olan karşı park/pakt (Öteki bahçe).

<> 6 dk doldu mu? :=)) Zaman mı esnedi? Hayırlı bayramlar

Bunları da konuşmalıydık belki de…

İsimsiz kahramanlarla dolu aslında Tarih…

TESLA mesela.. TV’yi bulan tek kişi… Ama onun adı yok başka bir yığın ad-isim var onun yerine…

Ampul=Edison. Haydi canım sen de… Katot tüpü, TV tüpü, Likid kristal, Remote control, Bobinler alternatörler, Transformatörler (Elektrik santralleri), Alternatif akım, TV cihazının ta kendisi…

<> Tesla’nın çalışmaları neden tekrarlanamıyor?

Sana bu soruya karşı kendimden yanıt vereyim:

Ben Magnetronu buldum. Çabuk yemek pişiriyor. 2 ile 10 dakikada… Ama ben iki saniyede biftek pişiren teknolojiyi de bir fuarda sundum. Teslanın çalışmaları neden tekrarlanamıyor? Böyle bir şey işte… O cihazı benden başka kimse çalıştıramıyor.

Bir gitardan 200 değişik ses gelir mi? Var elimde ve benden başkası da çalamıyor, imal edemiyor…

Hepimiz birer minik Tesla’yız aslında. Herkes bir diğerinden bir konuda üstündür, bir konuda da gizemlidir. Her nefs/insan bir başka kitaptır. Bu iş böyledir işte…

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 14/12/2001 (033/14)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 033 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

033-14-adler-wemb

Yorumlar