Zaman – Mehdi – Lanetli Süfyani soyu – Süfyanizm ve Siyonizm – Dilbilim

Ah ADLER ah… Ah Mighty ahhh! Neden şimdi değil de 3 asır sonra… Bu insanlara yazık değil mi? Ben hayatımda bu kadar fakirleşmemiştim. Maaşı aldığımız gün bitiriyor olduk.

<> Miladın öne alındığı gibi onların da gelişi öne alınamaz mı?

Benim elimde bir şey yok… Musa ne diyor Yuşa’ya? “Ben Hızır’ı bulana kadar bu yolda yürüyeceğim ya da dünyayı dolaşıp bu yolda ilerleyeceğim.”

Vakti gelince (Balık canlandı=Mesela 53 yıl kazanıldı) Musa ve Hızır buluştular.

VAKTİ GELİNCE.

VAKTİ…

Yani hemen buluşulmuyor.

<> Öyleyse biz de herşeye gücü yeten DOSTUMUZ’dan isteyelim

Evet. Doğru…

Ve arap ağırlıklı melezler Kureyşliler ile Yahudi ağırlıklı melezler=Kurayzalılar…

Kureyş melezlerinin reisi ve o dönemin en büyük zengini Ebu Süfyan. Oğlu Muaviye doğal varisi. Ve onun oğlu Yezid ise tam bir SULTAN

İşte üç yahudinin geleceğe bıraktığı SÜFYANİLİK (Sophianizm)

Ben Siyonizme karşıyım. (Zion Yahudi inancındaki Arafat dağıdır. Ama kelime “tSufyon” diye okunuyor, böyle telaffuz ediliyor.) İlginç değil mi?

<> evet

“tSufyon” = ZİON. (Okunuşu Almanca’daki “ts” gibi, “tsuwyon” ya da “tzüfyon”)

Thule Qaanaaak’ın Zülkarnak okunması gibi Thule=Zül diye okunur. (Th biraz dad harfinin z okunuşudur. The gibi değil de daha velaZZalin gibi. Sondaki e ise okunmuyor ve Thule=Zül oluveriyor.)

<> çok ilginç

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 24/12/2001 (036/18)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 036 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

036-18-kureys-sufyanilik-siyonizm

Yorumlar