Ehli kitap ve Teslis – Müslümanlar 3 sınıfa ayrılır

<> Hocam mevzu o değil, Ehli Kitaptan Allah’ı üçlemeyen bir topluluk var mı günümüzde?

Hrıstiyanlar en başa Allah”ı sonra Ruhul Kudüs+Meryem’i sonra da İSA’yı sıralayarak üçlüyorlar. Biz ise, biz muhteşem müslümanlar ise, en başa Nur külliyatını, Arkasına Hadisleri, en alta da Kur’an’ı, yani bunları yazanları TERS sıralayarak üçlüyoruz.

Müslümanın KÂFİRİ asla iflah olmayacaktır. Kıldığı NAMAZDAN GAFİL olanlar yani… Bunlar biz müslümanlarız… Müslümanlar da üçe ayrılıyor:

1. Hadisçiler (İslam siyonistleri)

2. Hafifçiler (Ata dinini ortayollu suya-sabuna dokunmadan, ne şiş yansın ne kabap misali MÜNAFIKLIK ile 200lülükle götüren sözde “Ilımlı” tipik müslümanlar)

3. Hanifçiler (Khaniffate, Khaniffage)

4. Bunların dışında nemelazımcılar (Herifçiler)

Hadisçiler din için yaşarlar. Dinden öte mezheb’den de öte tarikat için yaşarlar. Allah bile önemsizdir, önemli olan dindir.

Dini betimleyen ise Hadis şeriatıdır, gerisi boştur ve islam inkılabıyla o boşçular birer birer vinçlerde asılacak, toprağa gömülüp taşlanacak, ev altındaki gizli mezarlarda işkence edilecek, Tora Bora dağlarında ve Batman’da ve Kum kentinde onlar vardır hep…

İşte dünya fundamentalist, Radikal diye sadece bu TEK İSLAMI tanıyor.

<> Çeteleri bile var=İbda c

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 06/01/2002 (042/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 042 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

042-05-muslumanlar-3-sinif

Yorumlar