Yahudilerin alemlere üstün kılınması – Aiberg düşmanları – Provokatörler-2

<Ass> amacınız nedir aiberg wahhabiler gibi anadolu içinde aykırı bir oluşum yaratmak mı? Bir yahudi olarak yeterince düşmanım var bir grup daha mı oluşturmak istiyorsunuz?

Ass, senin amacın nedir? Açık söyle ve rahatla.

<Ass> ters üstünlük psikolojisi ile müslüman bir grubu tahrik ediyorsunuz

Bırak da müslümanlar karar versin. Ve yalan söylüyorsun Sen bir YAHUDİ değilsin.

<Ass> mütemadiyen yahudi düşmanı bir oluşum yaratmaktasınız ve bunu psikolojinin kuralları içinde çok sabırlı oluşturmaktasınız.

Sen ise kendi sitende anti-semiticlere düşmansın. Planlı biçimde “Anti semitic” diye laflar ediyorsun.

<Ass> Bir alman’ı hemen farkederim. aiberg sizin konuşmalarınızı mütemadiyen dinleyen birisi yaklaşık 1 ayda yahudi düşmanı olur.

Ben Alman değil Danimarkalıyım. Almanları işgalci ve Nazi sayarım.

<Ass> germen ırkına bağlı olarak konuştun demin

Evet. Germen ırkı = Flaman, Frison, Anglo-Sakson, İsveçli,. Norveçli, Danimarkalı, İzlandalı, Grönlandlı, alman, Avusturyalı, İsviçreli ve hatta Kuzey belçikalı geniş bir ailedir.

<Ass> sonuç olarak sizin islamın içine sızmakta olan bir yabancı olarak görüyorum lawrance gibi bir aykırı oluşum yaratmanızdan tedirginim

Demin yahudi olduğunu söyledin. Şimdi bir daha söyler misin. Bu 19 palavralarına benzemez. Açıkça söyle.

<Ass> yahudi’yim annem de yahudi idi onun annesi de

Boşversene sen. Bir deneyelim bakalım.

Sfi birgoy, milke?

<> yada anekl oleg ohev

<Ass> ne bu ibranice testi mi. Asla… guram el nya suda enekl yu

Peki annenin kıbla’sının adı ne? Ya da anne annenin Kabilenin adı? Kimlerden? Soykütüğü verilmeden Yahudi olamazsın.

<Ass> bir germen’e test vermem kestiğiniz kardeşlerimin kanı heryerde islam olman bişiyi değiştirmez fırsat bulduğunda aynı katliamı yapacaksın. Şimdi sıra anadoluda mı?

Benim babam dahil İşgalci Almanlar tarafından öldürüldü. Benim babamı Almanlar katletti, Amcaoğlumu da… Danimarkalı bir subaydı. Almanlar işgal etti ve direneni öldürdüler, esirler de dahil.

<Ass> nesin anglo/sakson mu?

Fena mı bana büyük bir borcun var. “Kur’andan SENİN EN ÜSTÜN IRK olduğunu” ayetlerle yazdım. Bilmiyorum senin 19 sistemine uyuyor mu? ama Kur’an’da böyle yazıyor. Kur’an bile senin üstünlüğüne çalışıyor. Öp başına koy Yahudi. Tepe tepe üstünlük kullanabilirsin. Allah’tan izinli bir lanetli olarak… Seni kutlarım, Kur’an seni DÜNYALARA üstün kılmış…

<Ass> aiberg, bu psikolojik bir yaklaşım önce yok edeceğin kitleyi üstün yap daha sonra maddi varlığını öne çıkar bu mütemadiyen karşı kavmi tahrik etmektir

Dön ayetleri bir daha oku. SEN ÇOK ÜSTÜNSÜN. Sen kralların memelerinden süt emmek için yaratılmışsın. (Bir de baban var tabii… O ne diyor bu işlere?)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/01/2002 (046/14)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 046 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

046-14-provokatorler-germen

Yorumlar