B’ni B’ri – Siyonizmin tuzakları – Kölelik

<> :)) İyi bir senarist olabilirsiniz sayın aiberg

Bunlar senaryo ya da komplo teorisi değil. Hayatın “Dünya patronluğu, tek dünya sermayesi” imparatorluğunun ACI gerçekleridir. Biz tüketici bir toplum olarak ESİR alınmışız. Esirlik çoğumuzun tercihidir.

Lincoln (işte o meluncan) köleliği kaldırdığında, Georgia’da ve Virginia’da hiç bir ZENCİ sevinip de tek başına hür olarak gitmedi, kendine kendi için verilen çiftlik topraklarını istemedi. Eski efendisinin yanında kaldı. Çünkü AÇ KALMAKTAN korkuyordu… Oysa efendisi onlara yani kölelerine KARAVANALARLA aile boyu yemek pişiriyordu. Kalacak Baraka veriyordu.

Abraham Lincoln çıktı bu mutluluğun içine etti. İlk zenci köleler böyle düşündüler. (The Roots böyle bir biyografidir.)

Esaret ve kölelik İÇİMİZDE vardır. Köle olmayan toplum yok edilir zaten. Bak Asya kökenli kızılderililer “Köle olmadığı” için, hürkan oldukları için acımasızca, sinek ilacıyla öldürülmüş haşereler gibi yok edildiler.

Ama Afrikalı köleler, köle olmak için yaratılmışlardı. Köleleştirilmeyen Kızılderililer yerine getirildi Negrolar…

İlk beş yıl hiçbiri eski çiftliğinden ayrılmayı düşünemedi.

Zaten komünizmi neden özlüyor eski doğu bloku ve Rusya? Çünkü, üretmeden yatıp maaş alıyorlardı. (Bizdeki devlet memuru tiplemesi)

Şimdi öyle değil ki? Karaborsacı, Mafyacı olmaktan başka çaresi olmayan işsizler türedi. Yeniden komünizmi istiyorlar. Yan gelip, yatmak için. Bu yüzden esareti seviyoruz dedim.

Ekonomik ve bundan daha da komik “Tembellik” nedeniyle esareti seviyoruz. 250 bin lira alıp memur olmak için iki milyar lira rüşvet biriktiren var.

Amaç belli; Devlet memurunu bir işe aldı mı bir daha ÇIKARTAMAZ. Ne kadar suç işlerse işlesin, memurunu İstanbul’dan alır Ağrı’ya verir ya da Hakkari’ye.

<> Siyonizmin ülkemiz yönetimindeki yeri için neler söyleyebilirsiniz…

Bu daha sonra inşallah. Saat çok geç oldu. Zaten şu anda taarruz var. Proxymi arıyorlar. FireWall zaman zaman su koyuveriyor.

<> 19 kez denerler:))

<> geç olmadı mı, yarın mesai var

Evet saldırıya adam topluyorlar. Öteki 19 Org şu anda önümde açık. Oradan buraya akma var.

En iyisi bir zengin kalkışı yapalım. Herkese iyigeceler diyelim ve Cuma günü için randevu verelim.

<> iyi geceler

<> slm slm

slm ve slm.

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 16/01/2002 (046/17)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 046 anasayfasına dön | sonraki CHATi (047) oku

046-17-lincoln-kolelik

Yorumlar