3M – Paranormal – Zaman yolcusu

<> hocam, bu müjdeli haberlerin sebebi sadece kova evresine girilmesi mi? yoksa başka hayırlı gelişmeler mi olmuştur?

 

Messenger’in işbaşı yapması demek, MMM ile arada tam 300 yıl olması demek. İşte bu kesirsiz, küsursuz tastamam sabit zaman aralığı YAKALANDI bugün. Belirsizlik ortadan kalktı. Bunun sevinci…

Vücudun yarısının size itaat etmemesi, ısınmaması, soğuk ve hissiz durması, sizin peşinizden gitmemesi çok kötü bir duygudur. İğrenç duygudur diyeceğim ama, bu Allah yolunda bir felç atamasıdır. Onun için iğrenç demiyeceğim. Umarım “Hans kafayı 7 demezsiniz”.

<> :))

<> Kimden bahsediyorsunuz?

Gruba astığım yazıyı okursan…

<> ALLAH(cc) bacı-dostumuza acil şifalar versin!…

Amin.

Onu bulamıyorduk, nerede olduğunu kimden tekrar doğduğunu mesleğini hiçbir şey bilmiyorduk. Fotomodelmiş. Sette yığılmış kalmış. “Gelecekten söz etmiş”. İsmen Hawking’i vermiş. (Hiç tanımadığı ve hatta duymadığı halde) Beni istemiş. (Bugüne kadar bu çağda biz tanışmadık)

Bunlar normal mi? Maalesef değil.

Nerelerde aranmadı ki o? Meğer moda kataloglarına baksak bulabilir mişiz!

Mehdi’nin telefonu o. Bunlar normal mi?

Bugün hiçbir şey normal değil ki.

Hayatımda ilk kez kaptan oldum. Sizlerden bir çoğu yazar oldunuz ve Mürsel/risale vereceksiniz. Bunlar da size normal değil…

Bir ortaklık ve seri halde kitap çıkacak. Kur’an meali benim üzerime yıkıldı. O bazda dünyanın en iyi tanıdığı yazarlar aranızda. 313 kişi kitap yazacak.

<> sn Aiberg kimden bahsediyorsunuz?

Bir zaman yolcusu çıtı pıtı kızkardeşimizden…

Düne kadar bunu kendi de doğuran annesi de bilmiyordu. Çünkü ellerinde yetişti büyüdü. Ama dün itibariyle “Daha  Ö N C E ” bir ilk anne-babadan doğduğunu anladı. Bunlar ikinci anne-babasıydı ve daha SONRAKİ anne-babasıydı şimdikiler… Daha önce 24. yy doğdu. Ve daha sonra (23 yaşında) şimdi anladı bunu. İkinci bir TAKIM anne-babadan doğduğunu.

<> nasıl??

Yuşa gibi. Zamanda geri gelince ufaldı ve ana rahmine düştü. Ve yeniden doğdu.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 20/01/2002 (048/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 048 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

048-07-jana-felc

Yorumlar