Chat 260 – 07 ocak 2005

chat-260-logo-hi Chat 260 – 07 ocak 2005

[] Kaptan msccp10SCE_ nickiyle bağlandı

<> slm slm kaptanımız hoş geldiniz

Selam Esselam ve salim kullarına selam. Hamdolsun hoşbuluşturana. Merhaba hoş buluşanlara.

“Düzensizlik” düzenimiz oldu sanki. (Malum adım Hunnes İSE Künnes de gerekiyor simetrik olarak.) Program yapıyorum, diyorum ki şu gün şu saatte buluşacağız, o saatte akıl almaz mazeretler oluyor. Ya hacklanıyorum, ya virüsleniyorum, ya da bir “Takipçi” ardıma düşüyor.

Dün de öyle oldu. Şeytan bir Hannas kişi buldu, düş bakalım Hunnes’in peşine dedi. Elbette acemi gözüme çarptı. (Burası polis değil jandarma bölgesi) Telefon ettim komutana, derleyip götürdüler evimin önünden. Beni de çağırdılar. (Dün 19:30 idi saat) Ben gidene kadar adam zaten bülbül gibi şakımış.

Şimdi inanılmaz olan şu: Bir genç askere gidiyor, lisede okuyan nişanlısını ablasının kocasına emanet ediyor. (ne demekse) O enişte de kendi erkek kardeşini görevlendiriyor, “Bak bakalım kız ne yapıyor” diye. Lanet olsun ki kız da ([Eşim S] onu tanıyor) beni Ege’den tanıyor, tesadüfen güneye gelmişler, ama asker nişanlıyı tanımıyorum.

Küçük bir yer, çarşıya çıktığımda rastlıyorum, selamlaşıyorum. Ayaküstü konuştuk bir iki kez. İşte olay bu! Aile meclisine öğrenci kızın benimle nişanlısını aldattığı haberi gidiyor, iki aile birden ayaklanıyor. Sözünü ettiğim kişiyi görevlendiriyorlar.

Şimdi bu Hans’ın başına GELMELİ MİYDİ?

<> asla

Zaten başımızda bin türlü paranoya oluşturacak kişi var. Bir de lise öğrencilerinin aileleriyle uğraşıyorum. :(((

İşin iyi tarafı bu kızı [S]’in iyi tanımış olması. Görüşüyorlardı, yani [S]’i kullanarak bana yanaşıyordu, sonra kayboldu. Babası tayin olmuş, şimdi Güneyde bulunduğum yerde ortaya çıktılar.

Neyse iyi bir zılgıt yediler, hanyayı konyayı anladılar. Özür ve eziklik içinde benimle barıştılar.

Şimdi (bir gündür) benden kıymetlisi yok. Mercimek köftesi yapmışlar bana gönderdiler (Birgüzel yedim) (Pardon şu anda da yiyorum)

<> Afiyet olsun

İş tatlıya bağlandı ama benim yarım gecem de karakolda geçti… :((( Tabii komutan bu kadar iyi olunca karşılığında bir şeyler istemek zorunda hissetti kendisini. İki çocuğuna fizik ve matematik dersi vermemi istedi. İlk dersi bugün yaptık…

Görüyorsunuz değil mi? Zaten işim başımdan aşkın, bir de haftada 6 saat ders eklendi buna… Eğer ev mobil olsaydı BUGÜN terk ederdim bu kasabayı. Ne var ki artık devre mülkte kalmıyorum… bir yere gidemiyorum… ve burada beni tanıyan, anlatan o AİLE yüzünden şimdi burada da çok iyi tanınıyorum. Bir günde birden Halikarnas Balıkçısını tanıdılar. Tipimi değiştirmiştim… artık saklanmam gerekmiyor çünkü deşifre etti beni ŞEYTAN ettirdi…

Bu seferki Fethullah’ın motorları değildi, [S]’in de iyi tanıdığı bir kız… ve onun MAÇO akraba-hısımları AİLE MECLİSİ

Şu lafa bakar mısınız? İfade alınırken “Aile meclisini topladık” diyor adamlar… Yani neredeyse ÖRGÜT kurduk gibi bir laf… Bir de aile meclisi İNFAZ etseydi beni bari…

ŞEYTAN ÇOK GÜÇLÜ ve adım adım peşimde. GREEN-GO hariç her yerde arkamda yanımda HANNAS’larını üzerime salıyor.

Basit bir olay ama beni DEŞİFRE ETTİ! İşte bu kötü… Beni ressam sanıyorlardı. (Zaten iyi resim yaparım) Şimdi benim Hans von Aiberg olduğumu bu kasabada bilmeyen yok!

Ev sahibimin buradan 120km ötede bir başka bucakta bir evi daha var. Düşüneyim dedim, çünkü yeniden acaba nerede deşifre olacağım? Keşke ben hiç tanınmayan biri olsaydım, tüm KMA’lar gibi, ama ben tanınan KMA’yım, diğerleri gibi örtülü kalamadım. Şeytan Medya Şeytanlarını üzerime salınca tanınan KMA oldum.

Gitar beni çok iyi kamufle ediyordu. Beni müzisyen, 1968 hippisi sanıyorlardı. Ben o durumda çok iyiydim. Ama şimdi çok geçmeden tanınıyorum, deşifre ediliyorum. DAĞBAŞINA kaçacak halim yok! Ailemden daha uzaklara, Grönland’a gidecek halim yok.

Dertleşmek istedim, biraz da yaşantımdan enstantaneler verdim.

Neyse mercimek köftesi çok iyiymiş, aile meclisine teşekkür ederim.

WEMB düzeninin en büyük belalarından biri de ERKEK MAÇOLUĞU… Babaerkil ARABİST toplum şablonu. Bundan çok çekecek insanoğlu, 3 asır daha…

Öte yandaki Batılı kadın formatı da etikten yoksun.

WEMB düzeninde ise bu ikisi yok, Bizim şuramızda olduğu gibi AMAZONESS ruhu var. WEMB düzeninin messenger DNA’sı burada Jury’de oluştu ve geleceğe taşındı. BİZ BELİRLEDİK ranger/rancher (korucu sistemini) valkirilere ihale ettik.

Babaerkil ve Maço düzeni yıkmayı benden sonra ilk olarak Adler ardından Mesih benimsedi. (ha/vet)

Çünkü Sünnetullah’tandı bunu önermem…

Buradaki tüm Amazoness, hepinize selam selam saygı ve sevgi.

<> selam selam

Siz bu taşıyıcı DNA ruhunun ta kendilerisiniz… Sizden WEMB düzeni bekçiliği çıkacak. Erkekler değil, SİZLER yaşatacaksınız WEMB düzenini.

Erkekler değil çünkü: 3 asır sonra erkek nüfusu kadın nüfusunun dörtte biri olacak. (Kümese tek horoz bir espri değil, sünnetullah sonucudur) Erkeklerin azınlık olduğu o dönemde Amazoness ruhu tüm dünyayı yönetecek.

Rahman kulu geçinen erkek yerine RAHİM kulu Weiblich Partei geliyor… Bu asla Female domination değil… ANNE’lerin çocuklarını yönetmesi gibi bir şey. Önce HANIM sonra HAN oturacak bu düzende… Bu “Kızçocuklarını diri diri gömenlerin” sonu olacak…

Selam Amazoness selam!

Zip-Zap sizlere emanettir. Thule’yi erkekler sattı… Buna erkek candaşlar alınmasın: Çünkü Şurayı EŞİT kuramadık başlarda… Artık eşitlikten değil, Valkyrie düzeninden söz etmekle cezalıyız. Unutmayınız ben de erkeğim. Ama Zip-Zap dişi güç eline verilmiştir.

<> ALLAH’ın izni ile emanet yere düşmeyecektir efendim. Devredilerek daima daha ileriye götürülecektir.

Bana hak veriniz ki, AMAZONESS bizi satmaz… Gidip mason olmaz, sinsi kliklerle burayı eline geçiren başkanlık sistemi oluşturmaz! Onun için selam Amazoness selam…

Gen olarak değil GÖNÜL olarak biliyorum ki buradaki tüm amazoness birer HURİ(ye)dir. Allah’ımız NAİM Cennetinde DAİM edecektir onları…

Artık kadının sayılması gerektiğini biliyoruz. Geç bile kaldık. Cennet’te eşittiler (Firdevs). Dünyanın doğa şartları ve giyilen Darwin elbiseleri yüzünden görev taksimi gereği erkek dışişlerinin savaşçısı, kadın ise içişlerinin (yuva) savaşçısı oldular. Artık o çetin doğa şartları yok!

Eşitliği de aşıp kadın üstünlüğüne cevaz veren ALLAH’tır. Böyle olmasaydı Sünnetullah böyle dilemeseydi, bir tek erkeğe karşı dört kadın biçiminde üç asır sonraki nüfus dengesi oluşmazdı.

Dikkat ediniz, Allah burada erkekleri artırmıyor nüfus olarak, yani dengeler tersine döndü -refah ve rahatla birlikte-.

Erkekler (kabalık, zorbalık, barbarlık ve zulüm) yerini zerafete bırakıyor. Bunu fark edin lütfen…

Demografinin dörde-bir değişmesi SÜNNETULLAH’tandır.

Düşünün bir kere kolonileri… erkekler gitseydi ne olurdu! Yaşanmazdı! Habire askeri ihtilaller olurdu. Kolonileri yaşanır yapan ÇİÇEK kadınlardır. Onlar orada YUVA kuruyor. Bunu fark edin!

Erkekler de özenip gidiyor, koşuyor oralara! Dünya da rahat nefes alıyor.

Gelecekte CO2‘den oksijen elde etmek veya 2H ile bir O’yi bir araya getirmek ZOR değil. Enerji maliyeti sıfır (H enerjisi sadece).

Biyoloji ve genetik mühendisliği ise, size bir tanesi kavun kadar olan bir salkım üzüm veriyor. Bu üzümün bir tanesini dört kişi yemek üstüne tatlı diye rahatlıkla yiyebilir. Bir tek başak tam 700 tane verecek gelecekte. Ve gelecekte 8 çift hayvan teknolojisi oluşacaktır. Tavuk etini mi seviyorsunuz, Fil ile aşılandığında fil kadar tavuk.

1985’de ilk kitabımı yazarken, Mirac birinci ciltte güneş sistemini bir CD’ye benzetmişim. Bunu yayınevi anlamadı elbette. “CD nedir?” diye sordular. “Yani bir tür plak” demiştim. (Hani var ya 45 devirli 78 devirli plaklar.) “O zaman buraya plak yaz” demişlerdi. Ben de “Plak” yazmıştım, ama şimdi ortalık CD’den geçilmiyor. Bu 20 yılda oldu…

Balina büyüklüğündeki KOYUNları da böyle elde edeceğimiz teknoloji yakındır ve Dinazor büyüklüğünde inekler ve ekildikten iki gün sonra yeri göğü istila eden çayırlar (çim tohumları), neredeyse her biri pırasa büyüklüğünde bu çimen yapraklarının. Ama onlar ŞART, olması gereken…

YEMYEŞİL bir dünya. Bugünkü çölleşmenin tersine YEMYEŞİL bir dünya ve bunun FİDESİ, FİDANI sadece ve sadece AMAZON ormanlarındaki bitki örtüsünden elde edilecek…

Amazonlar “BAĞ/CENNET” diye geçer Kur’an’da ve bir gün kalkıp da o bağı, o cennet bahçeyi “Kara bir anız yanığına” döndürmemek için bugünden direniyorum. Ve şimdi oradan on milyonlarca ağaç kesildiğini bilmeme rağmen. Bana tuvalet kağıdı yapmak için kesiyorlar. Bir dönüm Tarla açmak için bin hektar orman yakıyorlar! Allah da onların cennetini ağaçsız bıraksın!

Nereden nereye geldik…

Başkanım ve tüm YARBAŞKAN amazoness, sizleri çok çok çok çok çok seviyoruz.

ZipZap asla satılmayacak, satın alınmayacak karşı bağ tarafından. O sadece kadın sancaktar elinde kuşakları aşacaktır.

Buna erkek candaşların bir itirazı var mı?

Gönül ferahlığıyla buradaki tüm başkan ve yarbaşkan Amazoness’lere teslim olunuz, güveniniz… Onlar HANİFE’dir, yani şu mendebur Liseli kız gibi değiller. HANİFE bilinciyle ZİPZAP yöneltilecektir. En az üç asır! Adı belki Tic-Toc tactical WEMB olacaktır, ama ZİPZAP’dır o! Bu tiktaklar saat gibi işleyecektir.

Jana yok artık. Onu 2054’de göreceğinizi söylemiştim. Ama göremeyeceksiniz. Artık ZigZag ve ZipZap birleşmesini ve her ikisinden Tactical Tic-Toc’u çıkaracak, kuracak organize edecekler de yine SİZLERSİNİZ (veya sizlerin kuşakları).

Nice Amazoness’ler hem de Türkiye nüfusu kadar çoğalacaktır HANİFLİK. Bunu kuşaklar boyunca göreceksiniz. Ve diğer dinlerin/mezheblerin tersine bizlerin hiç FRAKSİYONU, dalı, branşı olmayacak. İbrahim atamızın önerdiği, Rabbimizin de “Öyle olsun” dediği bu en güzel dinin asla ve asla fraksiyonu olamaz.

Olmamalı. Çünkü 2054’deki bir tek fraksiyon bile üç asırı öyle bir yelpaze açılımıyla kat edecek ki, protestant müslümanlığı da mesela Lutherian gibi bölecektir.

Haniflik “Sizinki ve bizimki” diye TARTIŞILAMAZ. O Allah’ınkidir, İbrahim’inkidir ve onun ikinci temelini Allah’ın kadife alameti Dabbetül Arz atmıştır. Bunun fraksiyonu, kliki, lobisi olamaz!

Çünkü o ALLAH’INKİ (sünnetullah) ve İBRAHİM’inkidir (MİH). Bunu mu tartışacağız? 😉

<> asla

Hep dedim ki: “Benim peşimden gelmeyin”, size HAK olan TEK GERÇEĞİ adres veriyorum. ORADA BULUŞALIM. Eğer Allah beni cehenneme koymazsa orada buluşalım. Siz oraya gidin, orada buluşalım.

Allah orada İbrahim’i dost edindi. İbrahim de MİH’i dost edindi. Allah da MİH’i dost edindi. DOST meclisine randevu veriyorum. Bekleyin geleceğim demiyorum. Eğer Allah dilerse sizinle görüşeceğiz o dost meclisinde. Eğer Sekar’da isem

<> 9-Tevbe/71: Mümin erkeklerle mümin kadınlar birbirlerinin dostlarıdır. İyiliği emrederler, kötülükten alıkoyarlar. Namazı kılarlar, zekatı veririrler. Allah’a ve resulüne itaat ederler. Allah bunlara rahmet edecektir. Allah Aziz’dir, Hakim’dir.

<> Aynı ihtimal bizim için de var, girememek gibi.

Hayır sizin için yok. Çünkü en büyük risk, en en en büyük riziko “ALİM” olmaya yakınlar içindir. Sırf bunlar için kazanın altında gerçek ateş (Bigbang ısısı) yanıyor. SEKAR!

İlimde Allah’ın Alim ismini aldığı bir tek kişi var! Allah ona tüm matematik ve fizik bilimini verdi. Allah onun için SABIKUN’da köşk-köşe oluşturdu, ama o kahrolası kaşlarını çattı, düşündü taşındı kaşındı (cehenneme gitmek için) ve Kur’an için İFTİRA attı! Bir tek sözü ile Sabıkun’dan SEKAR’a atıldı.

[] 74-Müddessir/11: Tek olarak yarattığım, kimseyi bana bırak – 12: Kendisine geniş servet verdim – 13: Göz önünde duran oğullar – 14: Kendisine bir döşeyiş döşedim. – 15: Üstelik o daha da arttırmamı umuyor. – 16: Asla! Çünkü o, bizim âyetlerimize karşı alabildiğine inatçıdır.

[] 74-Müddessir/17: Ben onu sarp bir yokuşa sardıracağım! – 18: Zira o, düşündü taşındı, ölçtü biçti. – 19: Canı çıkasıca, ne biçim ölçtü biçti! – 20: Sonra, canı çıkasıca tekrar nasıl ölçtü biçtiyse! – 21: Sonra baktı. – 22: Sonra kaşlarını çattı, suratını astı.

[] 74-Müddessir/23: En sonunda, kibirini yenemeyip sırt çevirdi. – 24: Bu dedi, olsa olsa nakledilen bir sihirdir. – 25: Bu, insan sözünden başka bir şey değil. – 26: Ben onu Sekar’a sokacağım.

<> Allahım sizi en üst cennet mekanına yerleştirsin amin.

Bizdeki EBİ LEHEBLER gibi bir tek söz ile, bir tek iftirayla İslam kredileri bitirildi. AMG fena çocuk muydu? Ben onun tabusu totemi değil miydim? O namazlar kılmadı mı? Kendince hasenatlar yapmadı mı? Hiç mi iyiliği yoktu, elbette vardı ama SABIR bir sınıra kadardı. Allah limit koydu. Ahmet Hakan ve Onu aynı gün EBİ LEHEB olarak ilan etti. Onların kalem tutan sağ elleri kurayacaktır.

(Bunu ben söylemiyorum, Şahidin gözleri söylüyor…)

Ben ikisini affetsem de HAVA, artık bu KAMU davası biçiminde yani O ilahi mahkemenin bugünden verilmiş kararı.

Allah EBİ LEHEB’i tam ümitsiz biçimde cehenneme adreslemiştir.

Kur’an’da böyle İSİM verilerek adreslenmiş başka kimseyi bulamazsınız (Asrı Saadette). Allah Ebi LEHEB ismini vermiştir. Yani ümit yok!

Yahudiler lanetli. Araplar cehennemlik. Bu dünya böyle bir dünya.

Onun için ben SEKAR’a hazırlıyorum kendimi. Bir tek sözüme, bir tek yanlışıma, bir tek Kur’an dışı bir işaretimle ortalık karışabilir ve bunun sorumlusu ben olurum.

<> Maazallah

BEN EMNİYETTE değilim ve işte bunu HİSSEDERSENİZ, buna alimin müttekiliği deniyor.

ALİM EMNİYETTE OLMASI İHTİMALİ EN ZAYIF İNSANDIR.

Kulları içinde yalnız Alimler Allah’tan bunun için aşırı çok korkarlar.

Allah verdiği ilmin bedelini çok AĞIR alıyor. “Keşke cahil olsaydım” dedirtecek kadar ağır alıyor.

Eğer Müddesir’deki o matematik alimi “Bu kitap tanrı sözüdür, çünkü 19 sayısı ve ikili sistem (Remil) ile yazılmış” deseydi, İslam nüfusu bugünkünün iki katı olacaktı.

DE ME Dİ!

“Bu insan sözüdür, büyüdür, sihirdir” dedi. Kahrolası böyle böbürlenmek olur mu?

<> 74-Müddesir/19: Kahrolası, ne biçim ölçüp biçti. – 20: Kahrolası, gene ne biçim ölçüp biçti.

Allah seni İbrahim’in dostu iken aldı koydu SEKAR’a… Eğer o kahrolası daha 620’li yıllarda sakladığını açığa vursaydı:

1. Kur’an’ın 19 ile bağlantısını

2. Allah’ın sisteminin ikili (remil) olduğunu

3. Kur’an’ın yukarıdan aşağıya da okunabileceğini

4. Sakın ve asla iniş sırasının değiştirilmemesinin gerektiğini

5. Bu ilahi matematiğin sonucu olan İslam fiziğini ve bunun uygulaması olan islam teknolojisini ŞAHA kaldıracaktı!

<> Herşey 1.500 yıl gecikmeli bulunmuş oldu. Onun yüzünden

O ne yaptı? Bunları bildiği halde İNKAR ETTİ. Ne dedi, “Bu eskilerin bir sihridir” dedi!

<> Müddesir/24-25: Şöyle dedi: Bu, rivayet edilerek gelen bir büyüden başka şey değil. Bu, dedi, başka değil kavli beşer.

Onun b.kuna bugün islam ümmeti EN GERİ ve EN GERZEK ümmet olarak kaldı!

Allah onu kahretsin! Sekar bile az ona!

Tıpkı AMG’nin ve benzerlerinin hackerlerin davamıza verdiği zarar gibi. Bakın Yahoo’daki batışımızdan sonra kendimizi toparlayamıyoruz. Bunun aksini söyleyecek olan var mı? TOPARLANAMIYORUZ!

Haniflik davasına EN EN EN EN büyük darbeyi vuran bu iblis AMG ve TV spiker bozuntuları, bunların CENNETE gideceğini mi sanıyorlar?

Kaldı ki bir aday-Alim yani ben gibi birisi, SEKAR’a da Sabıkun’a da EŞİT uzaklıktadır.

Onun için sizlere bir şey olmayacaktır. Sadece ben sizin dualarınıza muhtacım.

Kulları içinde Alimlerin en çok ve tek klasman olarak Allah’tan korkmalarının nedeni işte bu SEKAR korkusudur.

<> Daima dualarımızdasınıa kaptan her daim…

Çünkü ben de Efendimize dua ediyorum. Benim dualarımın kabul edilmesi için sizinkilerin kabul edilmesi, yani benim de randevulaştığımız yere gönderilmem gerekli, ki o zaman EFENDİMİZE hayatım boyunca ettiğim dualarım da böylece boşa gidip MAUN olmayacak.

İşte bendeki hayşet hali yani Allah korkusu sadece ve sadece Sekar korkusu. (Cehenneme razıyım) Beni HİSSETTİNİZ mi?

<> evet

“O kahrolası daha 620’li yıllarda sakladığını açığa vursaydı: 1. Kur’an’ın 19 ile bağlantısını, 2. Allah’ın sisteminin ikili (remil) olduğunu, 3. Kur’an’ın yukarıdan aşağıya da okunabileceğini, 4. Sakın ve asla iniş sırasının değiştirilmemesinin gerektiğini, 5. Bu ilahi matematiğin sonucu olan İslam fiziğini ve bunun uygulaması olan islam teknolojisini ŞAHA kaldıracaktı!”

Bunları O yazmış olacaktı -eğer safımızda olsaydı-. Biz de o günden itibaren öğrenmiş ve 1400 küsur yıl içinde EN İLERİ uygarlık olacaktık. SSCB’nin, ABD’nin bizden önce Ay’a gitmesi gerekmiyordu! O yine kahrolası yüzünden…

Allah bize onu piyango vermişti, en büyük kozmik ikramiyeydi. Sanki Hawking gibi bir adamı alıp taaa 14 buçuk asır önceye İNDİRMİŞTİ, ama o -neredeyse- Hawking gibi adam bunun kıymetini bilmek bir yana, mahvetti herşeyi. Kahrolası, piyango biletimiz uçuverdi böylece…

ALİM isen önce KENDİ AKIBETİNİ GÖRECEKTİN. Kahrolası kibir sahibi hergele.

<> Müddesir/11: Bırak bana o herifi ki yarattım da tem tek.

Evet, tek tıpkı Einstein gibi TEK. Einstein onun eline su dökemezdi bile… (O devirde birlikte yaşasalardı, bedevi cahili kalırdı Einstein veya ben)

Çay içmeyi hak ettim mi?

<> Ziyadesiyle

<> 🙂 Afiyet olsun

Kur’an inanın BÖYLE güzel, BİZİMLE güzel. Kur’an bizimle ARKADAŞ. MİH bizimle DOST. Çünkü illa da Kur’an ve Kur’an. (Çay beklesin)

Hüüüps -pardon-.

Kur’an’ı 7 kat yamalı bohça gibi sarıp sarmaladılar.

<> “SABIKUN’da köşk-köşe oluşturdu.”

<> 74-Müddesir/14: Hem kendisine bir döşeyip döşedim.

<> 74/30 indirildikten sonra mı kafasını duvara vurdu?

Evet. “Onda 19 vardır” ayetiyle.

Bu Sure Edip Yüksel’i de sınadı ve mahvetti. O da Sekarlık. (Gönlüm razı değil ama)

Babası Sadrettin Yüksel de “19’u inkar etti”.

19’u inkar etmek ile Hasan Mezarcı’nın Hz. İsa olması veya Rael’in sahte peygamber olması AYNI ŞEY!

<> Zaten Edip’in karaktersiz ve nefsani kişiliği buram buram akıyor (her dış gözlemci gözlemler)

Bunları TÖVBE etmedikçe nasıl o güzelim CENNET’e korsunuz? Orası hayvan ahırı mı? Kaldı ki hayvan masumdur, ama kenud insan asla masum değildir!

İnsanın özgeçmişini Allah’ımız tek kelimeyle özetlemiş: HUSR, hüsran!

Allah El Müntekim’dir. Allah intikamını alacaktır. Boşuna “Kahrolası, Allah onu kahretsin…” diye vahyetmezdi Allah! Öyle değil mi? (Allah öfkelenmez, ama Gadabı vardır.)

10 dakika içinde dönüyorum. Fakat lütfen arz ediyorum, mutlaka bir şeyler yazın!

<> Bu mahlukları bilmesek insan olmanın kıymetini, acıyı tatmasak tatlının tadını bilemezdik gibi bir yorum

<> 74-Müddesir/30: Üzerinde ondokuz vardır.

<> 74-Müddesir/31: Hem biz o ateşin muhafızlarını hep melekler yaptık, sayılarını da ancak küfredenler için bir fitne kıldık, ki kitap verilmiş olanlar yakin edinsin ve iman edenlere iman arttırsın. Kitap verilenler ve müminler şüphelenmesin, kalplerinde maraz bulunanlarla kafirler de ‘Allah bununla ne murad etmiş?’ desin. İşte böyle Allah dilediğini şaşırtır, dilediğini de yola getirir. Rabbinin ordularını ancak kendisi bilir ve o ancak bir öğüttür düşünen beşer için

<> 32-Secde/22: Rabbinin ayetleri kendilerine hatırlatıldıktan sonra onlardan yüz çevirenden daha zalim kim vardır? Biz, günahkarlardan mutlaka intikam alacağız.

<> 39-Zümer/37: Allah’ın kılavuzluk ettiğini ise saptıran olamaz. Allah Aziz ve intikam alıcı değil mi?

<> 2-Bakara/46: O ürperti duyanlar, Rablerine kavuşacaklarını düşünürler ve bilirler ki onlar, mutlaka O’na döneceklerdir.

<> 25-Furkan/30: Ve resul, ‘Ya Rab, doğrusu kavmim şu Kur’an’ı MEHCUR edindi’ dedi.

<> 21-Enbiya/30: O küfre sapanlar görmediler mi ki gökler ve yer bitişik idi, biz onları ayırdık. Her canlı şeyi sudan oluşturduk. Hala iman etmeyecekler mi?

<> Ahzab/70: Ey iman edenler, Allah’tan korkun ve sağlam söz söyleyin

<> 44-Duhan/5: Biz indimizden bir emirle, mürselleri görevlendiririz

<> 40-5: Onlardan önce Nuh kavmi yalanlamıştı. Onlardan sonra gelen oymaklar da. Her ümmet kendilerine gelen elçiyi yakalasınlar diye uğraştı. Ve hakkı işlemez kılmak için yanlışı/tutarsızlığı esas alarak mücadele ettiler, nihayet onları yakaladım. Nasıl olmuştu azabım?

<> Ultra ısı tüm insanlığın zihinel ortak korkusu

Teskin oldum döndüm. Bendeki o pislik Cezbe değil, Allah’ın çağıldaması olan Huşu, Sekar korkusu Sekar mekanının korkusu değil! SEKAR cezasının korkusu. Mekandan korkmuyorum, cezalandırıcıdan korkuyorum. Onun için haşyete yakalandım.

Benim söylemimin en güzel tarafı kendimi etkilemem. Yani SAMİMİ oluşumdur. Hatip veya politikacı 200lülüğü yok bende! Ben yazdıklarımdan etkileniyorum.

Bunu dünyada çok az insan başarır. ETKİLEMEYE uğraşmıyorum sizi, ben sadece ETKİN GÜÇ olan Kur’an’ı size DOSDOĞRUDAN dolaysız sunuyorum. Dolayısıyla BİZLER içinde olan BEN de, şu canım samimiyetimin bir sonucu olarak etkileniyorum.

Etkileyen KUR’AN! yani “OKU”nan!

İşte ölüm fermanımı veren Mollaizmden yani Fethullah’çılıktan beni ayıran görmediğiniz gözyaşlarım.

Hiç gördünüz mü beni ağlarken?

Hayır! göremezsiniz.

Ama hak üstündeki tek hak olarak ben HEP AĞLIYORUM Allah korkusundan.

TV’lere çıktım ben Edirne’de, Gaziantep’te programlar yaptım, ama kamera karşısında HİÇ ağlamadım. “Reklam aldıkaraya”, gidip TUVALETTE ağladım. Tuvaleti de Allah yaratmadı mı? Orası da Allah’ın ARZ’ı değil mi?

Fethullah ile farkımız bu işte!

O herkesin önünde ağlıyor, ben ise ancak size yazarsam ağladığımı anlıyorsunuz.

SAMİMİYET BUDUR işte!

Allah İbrahim ile SAMİMİ değil miydi? Birbirlerine RİYA mı yapıyorlardı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samimiyetin/içten yakınlığın anlamı bu >>> HALİL olursunuz, yani samimi dost!

<> Çok exercise yapmış ağlamak için.

O kadar kamera karşısında artistler de ağlıyor candaşım. Benim kameram yok, Kiramen Katibin karşısında ağlıyorum. Orada Allah ve ben varız. Melekler bile HAŞYETİMİ resmedemezler, çünkü soyut bir kavramdır.

<> Onun elindeki mendilde mentol sürülüymüş diye duymuştuk ama :))

😉 İlahi canandaş!

<> Riya bir tür müşriklik sağlaması olsa gerek. Müşriklik artıkça artan bir hastalık aynı zamanda…

Evet MÜNAFIK kelimesinin ilk adımı mürailiktir, son adımı da MÜRTEDLİK

Hemcinslerim alınmadılar değil mi, Amazoness’ler için yazdıklarıma? Unutmayın, Huri erkek ve dişi biz bir tek BEDEN idik. TEK şey = İNS idik. İnsan hiç başını kayırır da kalbini gözden çıkarır mı? Hepsi BİZİZ. Amozeness de biziz, bizim öteki parçamız veya bizler Amazoness’in öteki parçasıyız.

<> Elmanın iki yarısıyız, alınmadık

Allah ARIYA’da vahyetti! Arı’nın ADEM ve HAVVA’sının adı nedir?

<> kraliçe

<> queen

Ve [candaş], ARI BEYİ=KRALİÇE ARIDIR. Onlar henüz ADEM ve HAVVA olarak ayırt edilmediler, TEK VARLIKTIR.

Arı beyi eşittir kraliçedir. Bu eşitlik nedeniyle VAHY kelimesi kullanılmıştır.

Ben ne demek istedim? Bana yazdığımı açıklar mısınız? (Biyoloji bilenlere sözüm)

“Arı beyi ve kraliçe, ikisi aynı / tek şeydir” diyorum. Ne demek istedim?

<> Cinsiyet değiştiriyor.

EVET, CİNSİYET değiştiriyor. İkisi aynı yaratık; bir arıbeyi, bir de Kraliçe ARI yok aslında, aldığı VAHY’e göre bunlardan biri oluyor. Ve kovan halkı ise ÇALIŞKAN DİŞİLER, sadece dişiler! yani Amazoness!

Allah bunu DEMOGRAFİ olarak VAHYETTİ.

İşte WEMB de bu VAHY’den ibarettir!

Kadınımız bilinçlenecektir, inanılmaz bilinçlenecektir. Artık diri diri gömülmeyecektir. Hele HANİFE ise TEK CİNS olacaktır. Gereğinde dişi ama gereğinde erkek ve/veya her ikisi. Çünkü WEMB düzeni bir VAHY düzenidir.

Arı, Karınca (Nahl ve Neml) her ikisi de DİŞİ POPÜLASYONDUR. Hele karıncalar tamamen SAVAŞÇI AMAZONLARDIR, yuvayı korurlar. Asker karıncalar da diğerleri gibi DİŞİDİR.

Allah’ımızın bize “Amazon düzenine geçin” diye yazması gerekmezdi. NEML ve NAHL iki sure bu VAHY’dir zaten. (Karınca ve Arı) Beni bir daha hissettiniz mi?

<> kelimesi kelimesine

<> evet

<> kesinlikle

Tavuk dişidir değil mi? Pekiyi vahy alırsa ne olur?

<> horoz

Hayır, “HOROZA İHTİYAÇ KALMADAN” kendisi “Horozmuş” gibi kendi yumurtasını yumurtlar! yani kümeste horoz olmasa da TAVUK yumurtlar. Pekiyi bununla NEML ve NAHL’i benzeştirin ltf. Aynı VAHY değil mi?

<> Evet, artık horozsuz tavuklar ile dolu yumurta ve tavuk eti çiftlikleri

(Horoz, kuluçkalık yumurta için gereklidir.) Eğer böyle olmasaydı, illa ki horoz dölleseydi, biz bir yumurta bir menemen bir rafadan için on altın öderdik on altın bozdururduk.

Bakınız Allah VAHYEDİNCE gördünüz mü BEREKETİ.

<> evet

<> Bal, yumurta, hatta süt…

<> Ve o çiftliklerdeki tavuklar günde 0.9 ila 0.7 yumurta verimliliğindeler

7 milyar insan bugün dilediği kadar yumurta yiyebiliyor. Şu BEREKETE Allahüekber deyiniz ve hamd ediniz.

Bunu yapan sadece V A H Y

Şükür ve teşekkür Rabbimize…

Koloniler yumurtayla beslenecek çünkü. Ve dev yumurtalarla (Tek devekuşu yumurtasıyla) 7 kişi TAM doyar ve yemek bile artar. Ve yumurta EN BÜYÜK HÜCREDİR (Nükleus, sarısı, akı, zarı vb.)

Bu VAHY değil de ne?

Allah vahyetmemiş mi?

DİŞİYE İŞÇİLİK vermiş mi, vermemiş mi?

Onları gizli bir vahy ile Amazoness kılmış mı, kılmamış mı?

Milyonlarca işçi arı ve karınca hep DİŞİ değil mi?

Amma Arabesk düzende tam tersi. Kadınlar içeriye, çarşafa girin, eve tıkılın, peçe takın, oturun ve çıkmayın!

ALLAH’IN SÜNNETULLAH’ına TERS değil mi?

Dişi çalışacak!

Nur 31. ayette demiyor mu: “Kadınlar çalıştıklarında -duruma uygun- açılabilirler”? (Makyaj yapabilirler vb.) güzel giyinerek o işyerini prezante etmelidirler.

Fakat bizim mealciler onu ne hale getirmişler artık bir daha yazmak bile istemiyorum.

Tıpkı “KUREYŞ dediğin laf ü güzaftır” diye başlayan ayet gibi. “Kureyş dediğin YİDDİŞ bir dil/laftır” diye başlayan ayet gibi.

Yani bunlar “Arapça mıdır Sanskritçe midir?” tartışmıştık önceki gün…

CAVE=KEHF gibi. Kehf Arapça değil ki. Araplar o gün Kur’an ile birlikte ÖĞRENDİLER KEHF=CAVE (cavern vb.) olduğunu, ama Turanlılar biliyordu (Kehf=Kof’tan Kovuk/ağaç kovuğu-koyuğu gibi).

Kalem arapça değildir dedik en başta, KALAMUS dedik, kalamar (mürekkep balığı) dedik. Arap nereden bilsin KALEM’i, okuyup yazar yoktu Asrı Saadet’te. (Onbinde üç kişi. Mesela biri Ali efendimiz idi.)

Belki [M] candaşımız bana kızmıştır ama, durum bu. Arapça KALMADI, yerine Kureyşçe geldi ve Kureyşçe çok KOMİKTİR. Fark ettiniz mi -dürüst olalım-, telaffuzlar K O M İ K ‘tir, yani bir Arap Kureyşçeye darası alındığından konuştuğunda kıkır kıkır gülesim gelir.

Bu Allah kelamıysa NİYE gülesim gelsin ki? Ben İblis miyim ki güleyim! Neden Süryani, Nebat, Arami (bunlar da Arap toplumu) konuştuğunda HAYRAN oluyorum o arapçaya da, neden Mekkeli konuştuğunda bıyık altından gülüyorum?

EVET dürüst olalım! Size de Kureyşçe (arapça değil artık), yani Arap yiddişçesi KOMİK gelmiyor mu? Dürüst olun en azından kendinize (bana yanıt vermeyiniz).

<> Ikına sıkıla konuşulabiliyor.

Çünkü komik [candaş]!

<> Malaesef öğrenmek zorunda kalıyoruz.

Öğrenmek zorunda olduğunuz o dil Arapça değil Kureyşçe. Ve o alfabenin ancak dörtte biri nebatça, diğerleri değil.

<> Arap çorbası yapmışlar harfleri, kelimeleri Arap saçı gibi, anladıysam arap olayım

Böyle saçma şey olur mu? Cim-ha-hı, üçü de aynı harf sadece nokta veya noktanın yeri ayırdediyor onu ve bu harfin çengeli atılıyor, kalan minicik bir şey onun üstüne veya altına nokta konuyor veya nokta konmuyor, cim mi, Xı mı, Kha mı anlamak için ter atıyorsunuz.

Böyle saçma bir alfabe olabilir mi? Bunun kutsallık neresinde? Adamlar Kur’an’ı çarpmış, Kur’an onları ahırette çarpacak!

<> Soğuk havada terletiyor

Evet [candaş] 😉

<> Hırlarken Yahudileri, inlerken de Ortodoks Hristiyan fetbazlarını kopya çekmişler sanki.

Ve nedir o kalkaleler, sabRRRR. Sabır değil sabRRRR. NUNlayın, dört elif diye KOMİK olun! Bunlar komik değil mi? İdgam gunne.

NE YAPTILAR BÖYLE MÜBAREK KUR’AN’A?

Bu üstün, esre, ötre nereden çıktı? Adam yine harfini koymuyor mu? (Hamze veya Lamelifteki Elif veya ince okunan bir harfin yanındaki bitişik Elif)

Bunlar saçma değil mi? Tek kelimeyle KOMİK değil mi?

<> Haccac işi

<cemhan> Hele taraklamada harekeler iki misline çıkarılmış, kelimeleri bağlamak için; el, the’yı okumuyorlar.

Evet Cemhan. Aslında NEBAT alfabesinde mesela Cemhan yazacak isek

Cim

E >> Olan elif

Mim

Kha

A olan ELİF

ve NUN.

(Nunlatan değil adam gibi NUN)

<> binlerce çukur kazmışlar

<> Yok yere kendilerini zora sokmuşlar, harfleri azaltmaları ve imlası yahudilerden alınmış görünüyor. Ünlüleri yazmamak Yahudilerden alınmış, açıkça belli.

Zaten Kurayza alfabesinden esinlenildi. Sonra da adı “LiyLAFi Kureyş” (dili) oldu. ARAPÇA DEĞİL. Çünkü Arapça KOMİK değildir, adam gibi dildir. (Fas’tan bizim Hatay’a kadar bir gezin göreceksiniz ki komik değil) Ama gidin Emirliklere melikliklere K O M İ K .

Şimdi ben bu Kur’an’ı teganniyle okuyanların neden iki yana sallandığını VALLAHİ anlamıyorum. Bugün KUR’AN’ı en en en en iyi okuyan TEK KİŞİYİM. Ama onu KOMİK okumuyorum.

<> Bizdeki Araplaşmış zevat da Türkçe’yi Kureyşçe konuşmaya kalkıyor kaptanım (Örnek: şu anki bir kısım bakanlarımızın şivesi)

Evet.

<> Bir Cezayirli bir Arap’ı anlamıyor.

Evet, doğu söylüyorsun. Mısır’daki GEMEL ve Arabistan’daki CEMEL (camel/deve) ikisi de aynı fakat DOĞRUSU GEMEL. (Gamma dalgası/Gimmel; kambur hörgüç kavis demek.)

İyi ama G HARFİNİ atmış kureyşli, ya CEMEL okuyacaksın, ya da Ğımel.

Onlar CEMEL’i tercih edince Allah Cemal’i de GÜME gitmiş.

Pekiyi neden G harfini attınız? Gül diyemiyorsun, Ğûl demek zorundasın.

KOMİK DEĞİL Mİ?

KOMİK DEĞİL ?

<> evet

<> Rezillik

<> trajikomik

Bunun kutsallığı falan yok. Sadece Kelamullah olan Kur’an=Zikir kutsaldır -o da manevi şahsiyetiyle-…

<> Yazılı kitap olarak gelmedi ki Qur’aan.

Evet, bir alfabeyle de inmedi, bir LEHÇE olarak de inmedi A R A P Ç A

(Tüm Sami dilleri >>> Bakınız önasya tarihindeki tüm samiler; Sebe, Himyer, Arami, Nıbti, Asuri, Saryani vb.) Geldani, Akkadça, Adeni, Yemeni, Hadramuti, Hicazi, Filisti, Fenisi Bunların hepsi ARAPÇA ve bunu herkes anlıyordu. Dahası da var: Tuareg, Kıptik, Berberice de (Hami değil) SAMİ dilidir.

Yani sen Arapça’yı bırak, getir hepsini reisi Ebu Süfyan, varisi de Muaviye ve yezid olan aşağılık Kureyş DİYALEKTİNE (yiddişçe olduğundan aşağılık dedim) eğ, bük, uydur ve KOMİK bir dil yarat ve o dil tüm diğer arap şivelerine HAKİM oldu ve tabii KOMİK oldu!

<> Gerekli soru: Bütün semitic/sami diller, İsmail oğlu >>> Arap olmadıkları halde İsmail SS sami ile evlendiği ve Araplar samiler içinde yaşadıkları Arap toplumu oldukları için mi ARAPÇA?

SAMİ dilleri vardı. Hatırlayınız: İbrahim atamıza üç melek görünür ve LUT (ki sami dilidir) peygambere gideceklerini söylerler. Ve lut gölü oluşur. LUT ve İBRAHİM ikisi de çağdaş elçidir. İbeahim Sanskrit (Brahmi) ama eşi Sara ve LUT ise SAMİdir.

[] Kanalda toplu düşüşler yaşanıyor

Arkadaşları bekleyelim.

<> Sunucular ayrıldı.

Biraz daha bekleyelim. Ben de bir lavabo ve belağrısı turu yapıp geliyorum, izninizle. (Homo Computerus denen insan tipinde belağrısı kaçınılmaz)

<> :))) Homo Computerus

[] Kaptan mircte saldırıya maruz kalıyor

[] Kaptan nickini green-go olarak değiştirdi

Bana hacker saldırısı var. Bir dk. ateşduvarı kurup geliyorum.

<> Tamam efendim

“tit_turgay” benim nickimi öteki kanalda kullanmaya çalışıyor. Ben gringo ismiyle burada devam eeceğim başkanım. Bir de [P]’nın firewallını kurayım, ne olur ne olmaz. Döneceğim.

Öteki kanalımı klonladı mahvetti tit_turgay nickli biri. Benim öteki kanal (bunu daha sonra ingilizceye çeviren özel kanal) klon saldırısı altında.

Benim WEMB papazı olduğumu, protestan hristiyanlığı yaydığımı klonluyor. Misyoner ve oryantalist olduğumu (ingilizce olarak) yazıyor. Missipi tennessee’yi taklit ettiğinden buraya gringo (alternatifiyle) girdim.

Tamam, çift firewall kurdum.

Eyvah ayna kanal çöktü. Oradaki ops.lar düştü. Orayı kapatıyorum. İskandinavya zigzag’a bile saldırdılar. Bu bizim yerli Ebi Leheblerin işi olamaz, daha büyük bir şey bu. Kapattım.

<> Fettoş’un fason ısmarlamasıdır

🙂

Öteki nickimi de öğrenmiş oldunuz.

Saldırı altındayım. Öteki nickimi alamıyorum, bir tuhaflık var. Benim nick de ayna kanalda (ZigZag) iptal oldu. Orayı herkesten saklıyordum, onu bile öğrenmiş bunlar.

<> Feto Türkiye’ye mehdi (!) olarak dönmek istiyorsa karşısında muhalefet istemeyecektir.

<> Mehdilik maskesini düşürecek tek biziz, medya patronları yağ çekme sırasına girmişler, bir meddahmış gibi poz poz röportajlar

<> sabah gazetesi başta

O bizim PAPAMIZ. Bizde papa yoktu ya 300 yıl boyunca artık kurulacak. Galile’nin karşısına çıkan PAPA ileride de ADLER’in karşısına çıkacak. (Adler diyorum, çünkü Mehdi ekiptir. Adler=Mighty BAŞ MEHDİ.) 50 bin çocuğu ŞİMDİDEN öldüren onlar aslında.

“Tit-turgay” nicki inanılmaz derecede ingilizce biliyor. Kesinlikle bu İngilizce konuşulan bir ülkede yaşıyor. Buna emin oldum. İngilizcesi beni ona katlar. Shakespeare gibi yazıyor vallahi. Ama eşşek. Beni “WEMB kilisesi papazı” diye lanse ediyor 121 kişilik ZİGZAG’a. Bizimkiler bunu yer mi? ;)))) Adam kurnaz ama YANLIŞ KANALDA propaganda yapıyor.

Dostlar, bende teknik sorunlar var, chat’i hangi güne erteleyeceğimize ve saatine karar veriniz ltf.

Ne yapayım elimde değil, teknik sorunlar var.

<> Siz nasıl uygun görürseniz efendim.

Sizler belirleyin ltf. Fikirbirliği yaparsanız onu uygularım…

<> Pazar olsun.

Tamam pazar gündüz ÇOK, gece de biraz yaparız (Dinner sonrası). Oldu Pazar gündür ve biraz da gece giriyorum, böylece her iki tarafın da dileği oluyor.

Geronimo gider MİH.

Rzi.

hoş-bye.

<> sağolun kaptan

<> Hayırlı geceler

<> Allah yardımcınız olsun efendim

<> selam selam

Hans von Aiberg, 07 ocak 2005, chat 260

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [ ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.

Yorumlar