Yaratılış – Cerenkov ışıması – Zaman yolcusunun geçmişte doğması

2260 yılında ve 20 yaşındaki bir zaman yolcusu (Alias)

<> zaman olmayınca elektrik yükü nasıl oluyor?

(Nötrinolar yüksüz elektronlardır. Parite gereği Sonsuzözenerji parite penceresinden spin kazanarak bizim evrenimize girerler. Cerenkov ışımasını YÜKSÜZ bir elektron gibi düşünebilirsin.)

<> ok şimdi

Önemli olan BİLİM ile aklının mutmain olmasıdır. Bunun için canımı veririm hiç çekinmeden…

Allah Alimleri, Alim adaylarını, İlim talep edenleri ve Rabbi Zıdni İlmi diyenleri çok sever ki bu çokun ne anlama geldiğine hiçbir matematik sayısı yetmeyecektir.

Böylece Zaman yolcusu 2260 yılından 1945 yılına ışınlanacaktır. Yani zamanda geriye giderek küçülecektir.

Yuşa’nın küçülmesi, Musa’nın gençleşmesi, ölü balığın dirilmesi vb.yi incelemiştik. Bütün bunlar ZAMANIN tersine çalışmasından ibarettir.

Problem şu:

2240 yılında A/Anne ve B/Babadan doğan bir zaman yolcusunun, Cerenkov ışıması biçiminde GEÇMİŞE 1945 yılına dönmesi sırasında YENİ BİR ANNE ve BABADAN doğması gerekmektedir? Acaba 1945 anne ve baba kimdir?

İkinci TAKIM bir anne ve baba çifti var: Gelecekteki annem ve babam. Bir de geçmişe gittim İSE ikinci anne ve babam, geçmişteki anne ve babam var.

Acaba hangisini daha çok sevmeliyim?

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 17/02/2002 (061/20)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 061 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

061-20-zaman-yolcusunun-gecmisteki-atasi

Yorumlar