Cehennem, Cennet, Cennet-üstü Cennet – Makamı İbrahim – Kötü alimlerin gideceği cehennem Sekar

HARDAL TANESİ kadar iman eninde-sonunda insanı CENNETE götürecektir. Ama bizim Cennet ile işimiz yok. Cennet ORTA KAT. Bunun illiyyin’ini istiyoruz. Yukarıların yukarısını. Yani Allah’ımıza en yakınlaştırılmış, Allah ile dost edinilmiş.

Allah’ın konukevi olan MAKAMI İBRAHİM cennet üstü cennetini istiyoruz. Benim NEFSİM bunu istiyor. NEFSİME ENGEL olamıyorum. Nefsimin peşinden gidiyorum. Nefsimi seviyorum. (Kendimi değil)

<> hep beraber istiyoruz

<> inşaALLAH

Oraya gidemezsem Cehennemin kazanının altına yani doğrudan ATEŞ bölgesine 19 ALİM’in gideceği yere giderim diye ödüm patlıyor.

<> Allah korusun

Allah cümlemizi korusun.

<> amin

Siz benim gösterdiğim KUR’AN hedefine gidin. Orada bekleyin. BELKİ ben de gelirim.

<> amin

Çünkü yapacağım EN UFAK BİR YANLIŞ beni mahveder… 19 Zebani ile ebedi kalırım.

Bunlara da üzülmem, “ALLAH’IMDAN AYRI KALIRIM“.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 27/02/2002 (062/16)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 062 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

062-16-cennet-ustu-cennet-cehennem-alti-cehennem

Yorumlar