Paranormal – Ay ve Radyoaktivite – KMA ve gizli deneyler – Zamanda yolculuk – Ters nedensellik

Tam 100 şimdi :))))))))))))))))))))))) Benim enflasyonu detektör böyle gösteriyor. Yani çeyrek oldum.

<> Geçmiş olsun

Ben hasta değilim, sadece ben, zaman enerjisini, deprem falan olmasın diye RA‘ya çevirip soğuran bir paranormalim. Yani ben DİREKT olarak RA‘ya maruz kalmıyorum.

ZilZal diye bir enerji türü ile onu benden yalıtıyorum, ama dışarı da vermiyorum, bende kondanse olarak kalıyor.

YERYÜZÜNDE sapasağlam” denen dağlardan birindeyim. Burada magnetik alan ötesinde kitle depreme el verdirmiyor.

Küsuf sayesinde Hüsuf’u önlediğim gibi, ayrıca ben de bir tür “Barsak temizliği” yapmış oluyorum. (Yoksa bağırsak mı yazmalıydım?)

96.

Vaycanına, saat bir hayli olmuş, iki buçuk saat sonra artık yeşile yapışmam gerekmiyor. (Umarım bir overwrite daha olmaz. Bu ardından RA ve dolayısıyla YEŞİL tutkalı getiriyor.)

“Ben büyüyünce Philadelphia çıkarma gemisine tayfa olacağım, duvarlardan geçip görünmez olacağım”.

Onlar gibi olmak istemem. Çünkü onlar “GÖK” tarafında ve Şıhab ile yanıyorlardı. Ben tersine yeraltındayım, onlar gibi spontane yanmam veya şeytan taşlamasıyla vurulmam gerekmiyor.

Onlar -bir tür- kobaydı. Ve gönüllülerdi. KMA ve M.K.Jessup‘u kimse suçlayamaz. Çünkü sonraki deneylerde kimse yanmadı veya görünmez olmadı. (K-L-M deneyleri tam başarılıydı.)

Pekiyi bu RA neden var İDİ anımsıyor musunuz? Hani enerjinin korunması ilkesi; hani “bir boş pili geçmişe gönderirseniz, DOLU olur” argümanı. Gelecekteki BOŞ pil (Sonuç) geçmişe (NEDEN) iletildiğinde iki uç arasındaki ZAMAN YELPAZESİ kadar, yani zaman kadar bir ZAMAN ENERJİSİ oluşturur.

Enerjinin konservasyonuna göre, sakınım ilkesine göre, Zaman boyutu, mekan boyutu üzerinde etki yapıyor. (Yer zilzal ile sarsılıyor.)

Bir MIB kitlesini (m) E=mc² olarak hesapladığınızda bu inanılmaz fusion enerjisini GERİ getiriyor. Sistemin dengesi bozuluyor.

(Bakınız Ayet: “Görmüyorlar mı, biz DÜNYAYA geliyor ve onu ÇEVRESİNDEN kuşatıyoruz”. Bu Kafdağlarının hele hele Spil’in de sırrıdır. Ve yine Ayet: “İza zülzileti…”)

İki ayeti birleştirdiğinizde ARZ’ın EKSİLDİĞİNİ göreceksiniz. Yani oradaki doğru kelime ARZ(Kütle)nin yarı ömür sürecinde yarısının ENERJİYE dönüşmesini gerektiriyor.

Ayeti hatırladınız mı? Dünyaya gelmek ve onu çevresinden EKSİLTMEK. (Yani radyoaktiviteye çevirmek.)

<> Rad/41: Bizim, yeryüzüne gelip, onu uçlarından eksilttiğimizi görmediler mi? Allah (dilediği gibi) hükmeder, O’nun hükmünü bozacak kimse yoktur. Ve O hesabı çabuk görendir.

<> Enbiya/44: Gerçek şu ki, biz onları ve atalarını, ömür kendilerine uzun gelecek kadar nimetlendirdik. Hala görmüyorlar mı ki, biz yerküreye geliyor, onu uçlarından eksiltiyoruz. Galip gelenler onlar mı?

Bu gelen ne? Kimler geliyor?

Daha ileri gidelim: Evren (burada dünya) dün daha dardı, yarın daha genişleyecek, öyle değil mi? Evren bir elma kadardı, giderek genişliyor öyle değil mi? Yarın evren daha GENİŞ olacak. Değil mi? Değil mi?

<> Evet

Ama ayet TERSİNİ söylüyor.

Bundan, genişleyeceğine büzüşecek, anlamı çıkarmayınız. Hele ki bir kürenin uçları yoktur, değil mi?

Şimdi iki uç var: NEDEN ve SONUÇ. Sonuç nedir? GE-LE-CEK. Neden nedir GEÇ-MİŞ? Sonuçtan birileri nedene geliyor. Geldiklerinde, yani geçmişte EVREN daha  D A R  yani eksiltilmiş, değil midir?

<> Evet

<> 36/67: Yine dilesek kendilerini oldukları yerde kılıklarını değiştirirdik de ne ileri gidebilirlerdi, ne de dönebilirlerdi.68: Bununla beraber kimin ömrünü uzatıyorsak yaratılışta onu tersine çeviri(p güçten düşürü)yoruz. Hala akıllanmayacaklar mı?

Hans von Aiberg, 03/05/2004 (222/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 222 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

222-09-zamanda-yolculuk-evren

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar