Paranormal – Tarık suresi – Zaman makinesi – Nur-35 – Durak/Burak – Işık hızıyla tepkime – Nur – Antimadde – Magnetik şişe

Şimdi sizlerden bir ricam var:

Nur-35’de DURAKAPALAM’ın (Tarık) işleme-çalışma biçimi ve mekanizması anlatılıyor. Bu zaten bildiğimiz, torunlarımızın bulacağı UFO ‘dan başkası değil. (6. anlamı bu)

 

<> 24-Nur/35: Allah, göklerin ve yerin Nur’udur. Onun nurunun örneği, içinde çerağ bulunan bir kandile benzer. Kandil, bir sırça içerisindedir. Sırça, inciden bir yıldız gibidir ki, doğuya da batıya da nispeti olmayan bereketli bir zeytin ağacından yakılır. Bu ağacın yağı, neredeyse ateş dokunmasa bile ışık saçar. Nur üzerine nurdur o. Allah, dilediğini kendi nuruna kılavuzlar. Allah, insanlara örnekler verir. Allah herşeyi bilmektedir.

Nur-35 ve 36’nın 6. anlamı Adiyat suresinin üçüncü anlamı aynı araç=Tarık.

Ve de Necm suresi 1. ayetteki KONAN ARAÇ=Tarık.

Konduğu yer Şi’ra (Aynı surede geçiyor=”Şi’ra yıldızının da Rabbi O’dur” diye….)

 

<> Burak ve Dhurak iki farklı Tarık yani biri insan ürünü diğeri Nur teknolojisi oluyor değil mi hocam?

Evet yakıt farkı. Birinde antimadde ile madde birbirini magnetik şişe (Tepkime bölümünde) yok ediyorlar, Bu da IŞIK HIZIYLA tepkimeye yol açıyor. Ona da NUR deniyor.

<> 53-Necm/1: Yemin olsun inip çıktığı zaman yıldıza/fışkırıp çıktığı zaman çimene/süzülüp aktığı zaman Ülker Yıldızı’na/aşağı indiği zaman o parçalar halinde ağır ağır gelene,

 

“İndiği zaman o parçalar halinde ağır ağır gelene”

İşte bu doğru yanıt. (Yaşar Nuri bilir bunu, epey konuşmuştuk.)

 

<> 🙂

<> robert lazarın tanımladığı madde anti madde tepkimesi de bu tanıma yakın sanırım

Evet.

Magnetic Şişe[de] bir anti hidrojen atomu üretiyorsun, bu hemen karşıtını buluyor ve ikisi birbirini yok ediyor (Annihilation), ortaya fotonlar tepkimesi çıkıyor, o da aracı IŞIK HIZINDA itiyor, araç ışık hızına çıkıyor.

O anda ZAMAN tersine çalışıyor.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-12-tarik-nur35-zaman-makinesi-madde-antimadde-tepkimesi

Yorumlar