Kadınlar günü – Futuroloji – Geleceğin demografisi – Kadınların dayanıklığı

<> gelecekten bahsedin biraz lütfen

Dünyanın beşte dördüne yakınını elinde tutan VALKYRİE (Amazon yönetimi gibi) çok önemli görevlere sahip:

Mesela şimdiki müslüman nüfusu kadar insan kolonilerde yaşayacaktır. Bunların üçte-ikisi kadın. Hatta daha fazlası…

Tıb erkek bebek adayı spermleri seçmekle birlikte her nedense yine de kadın nüfusu artacaktır. Medeniyet beraberinde kızbebek doğumunu artırarak getiriyor. Kızbebek adayı spermler inanılmaz dayanıklı. (Gelecekte çekimsiz ortamlarda kadınlar daha dayanıklı.)

Kolonilerde radyasyona karşı da kız bebekler dayanıklı oluyorlar. Düşüklerde erkek bebek 7 aylıkken bile yaşama şansı az iken 6 ve hatta 5 aylık kız bebekler yine kuvözde yaşıyorlar.

<> Yerçekimsiz ortamda cenin gelişiminin mütasyon etkisi giderebilecek mi yoksa mutant türler olacak mı hocam gelecekte?

Mutasyon 300 yılda fazla bir değişiklik göstermiyor. Sadece kolonilerdeki yaşamlarda vücut belirli bir değişikliğe uğruyor.

Uzayda doğumda boy yerdekinden birkaç cm daha uzun oluyor. Daha narin oluyor. Ama dünyaya indiğinde, agorafobi oluşuyor. Düşmeye korkuyor. Tutunarak merdivenleri iniyor vb. vb.

Ayda çekim 1/6 dünya oranında. Mars da dünyadan küçük. Uzayda ise dönen dairesel ya da küresel kentler tercih ediliyor. En dışı dünya G değerinde iken, içe doğru bu oran uzaklığın dördüncü kuvvetiyle orantılı değişiyor.

Ağırlıksız ortamda vb… kızbebek oluşturacak sperm güçlü, yani erkek bebek oluşturacak spermler hem başları küçük hem de yarışta kolay pes ediyorlar. vs. vs. (Ayrıntılar doktor hanifdaşlarımızın işi.)

Şu kadarını biliyorum ki, Dünya nüfusu tıbba rağmen, tüp bebek ve dışarıda modül rahimlere rağmen, KADIN nüfusuna doğru büyüyecektir.

(Arılar da kısır dişiler değil midir?) Yani bey arılar kıymete binecektir. Erkekler karaborsa olacaktır. (Espriydi canım, hemen alınmayın)

Kur’an her çağın kitabı, dolayısıyla o KOLONİ dönemindeki erkek nüfusunu da veriyor.

Mesela Kureyş suresini yazar mısınız?

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 08/03/2002 (066/20)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 066 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

066-20-gelecekte-demografik-evrim

Yorumlar