Hologram – Yaratılış – Ruh üflenmesi – Mıknatıs misali – Mahşer

Hologram şudur:

Bir mıknatısın magnetik akılarının oluşturduğu üç boyutlu uzay kafesidir hologram. Hologram demir tozları (hücre, atom, kuant vb.) niceliklerini akılarına yapıştırarak bir nitelik oluşturur, bir biçim ortaya çıkar.

Yani demir tozları (Beden) olmasa da hologram (Magnetik akılar kristal kafesi) anlamına gelen HOLOGRAM orada mevcuttur.

Allah bizleri önce ruh düzeyinde (Hologram) yaratır. Sonra da evrene “Ol” der ve üfler. Evren içeriği olan kuantlar bizlere BEDEN olurlar ve doğarız.

İki boyutlu bir küre yüzeyine doğarız. Kürenin içinde bir mıknatıs (Hologram seyelanları) üzerinde de demir tozları (Madde ve enerji).

Mahşerde evren küresel iki boyutlu olarak değil; kağıt gibi ya da yufka gibi kalınlığı olmayan bir iki boyutlu olarak açılacak.

O kağıdın altına yeniden MIKNATIS akıları (Bizi biz yapan özgün mimari ve nitelik) yaklaştırılacak… Yeniden ve yine DEMİR TOZLARI bizim magnetik akımıza yerleşecek ve biz tekrar orada BEDENLENECEĞİZ.

İşte bu ilahi plana ve mimar çizimine HOLOGRAM; bunun realizasyonuna da BEDENLENME (Encarne) deniyor.

 

<> ruh boyutunda yaratılan mutlaka dünyaya gelir mi?

 

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 10/03/2002 (067/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 067 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

067-07-hologram-yaratilis-miknatis-ceset

Yorumlar