Süfyanilik – Aiberg’e saldırılar – Basında Aiberg düşmanları ve akıbetleri

<> Peki size hiç tehdit mektupları yolluyorlar mı Türkiyenin talibanları? Sizin gibi aydın müslümanları genelde tehdit ederler de

Ben iki kez kaçırıldım. Yedikule’de kurşun yağmuruna tutuldum. (Polis 8 kovan buldu)

Beni Yaşar Nuri ile geceyarısı saat 03.00’de Flash TV’deki programımdan çıkarken “Otomobille kaçırdılar”.

Yoğun kar yağışı altında Trafik çevirmesi (Zincir kontrolü) olduğundan ve otomobil durdurulduğundan; ürkerek beni dışarı atıp U dönüşüyle oradan kaçtılar.

Kaçıran kim tahmin et bakalım?

???????

<> Bir ara bahsetmiştiniz

<> Ali Kırca?

Dinç Bilgin-Zafer Mutlu-Ali Kırca-Selahattin Duman ÇETESİ.

<> Çiller’in adamları olabilir mi? Çünkü Flash tv’yi onlar bombalatmıştı

Çiller ile ilgisi yok. O işin SABAH grubuyla ilgisi var.

Ben Günaydın gazetesinin ve daha sonra da Sabah gazetesinin genel yayın müdürüydüm. Bunlarla sorunlarımız vardı. Mesela Tevfik Yener yerine beni Müdür yapınca kıyamet koptu. Tevfik Yener o günlerini asla unutamadı.

Selahattin Duman’ı da Sabah gazetesine işe alan benim. Ben gazeteden İSTİFA ederek ayrıldım. Benim yerime Zafer Mutlu genel yayın müdürü, Selahattin Duman da onun yardımcısı oldu. (Tevfik Yener HİÇ bir şey olamadı garibim.)

Sonra ne oldu biliyor musunuz? Çetenin başı Dinç Bilgin. Nerede acaba?

??????

<> Hapiste

Evet. 8 yıl yatacak.

Zafer Mutlu?

?????

Tutuksuz yargılanıyor. Yurtdışı yasaklı ve kamu hakları kısıtlı. Ayrıca iki yıl hapis yatacak.

Selahattin Duman????

Bana aleyhimde yazdıktan sonra “İŞTEN KOVULDU“. Müdürlüğünü alıp sokağa bıraktılar. Yazılarını evinden gönderdi. Gazetecilik yerine FİLM çevirdi. Ve cinsel tercihi (Çamaşırlarını kastediyorum) çok iyi bilinir bizim camiada.

Çetenin haline bakın da bir görün…

Ali Kırca’nın daha çekeceği var. Sadece asansör boşluğundan düştü de bacağını kırdı. Onu da ATV’den kovdular. Şimdi dörtte-bir fiyatına Star’da çalışıyor. Hem de yönetmen değil başspiker olarak…

Bilmem ki benimle uğraşanları Allah uğraştırtmıyor mu?

Yoksa ne kadar İblis varsa mı benimle uğraşıyor??????

<> Çok ilginç hocam

<> Daha beter olsunlar

Mehmet Kutlular. Yeni Asya gazetesinde üç gün boyunca benim için “Papa’nın ajanı, Yahowa Şahidi ve Diyarbakır Yahudisi” diye yazdı. Sonra da “Morfinman olduğumu, kollarımda sayısız iğne deliği izi olduğunu” yazdı çizdi.

Hiçbir şey demedim. Yıllar sonra gençkızı 17 yaşına gelince “Eroin kriziyle komaya girip can verdi.” (Allah Rahmet eylesin.)

Bu olayın benimle ilgisi olduğunu hiç anlamazdım ama, “Şu morfin ve Eroin” işte burada anladım Allah’ın Müntekim olduğunu…

Yani bana uyuşturucu iftirası atmasaydı, bu işin benimle bir ilgisi olabileceğini hayat boyu aklıma getiremezdim.

Ama Kutlular gibi bir adam yani hacı hoca takımı ve İran’a bağlı bir Nurcu, Ailesini de öyle yetiştiriyor.

Şuraya bakın ki minicik kızı bu merete alışıyor ve hatta kaçınılmaz sona adım adım gidiyor. Yani hiç olmayacak bir ailenin kızı bana atılan iftirayla tam bir özdeş sonuçla can veriyor. Bunlara rastlantı diyebilir misiniz?

<> ilginç

<> Çok ilginç. Ben hatırlıyorum bu olayları.

Benim kolumda normal olarak (Ödüm patlar) bir penisilin iğnesi izi bile olmamıştır.

<> Aslında ben o yazıları okudum (sizin aleyhinize yazdıklarını) çelişkili yazmışlar ikisi.

O yazılar komik… Beni döveceklerine yer yer de övmüşler.

<> Tevfik Yener “Adının Hans olduğunu iddia ediyordu” diyor. Selahattin ise o da diyor ki hans ismini biz koyduk ona. İkisi birbirini yalanlıyor.

Ellerinde değil ki, hayrandılar bana… Çok gülmüştüm.

Sana birinin adını vereyim: Nezih Dündar.

<> Yener “Kafasında sarı bir peruk vardı” diyor. Duman ise “Tevfik abi ona bir peruk ayarladı ama sarısını bulamadı siyahını alıp oksijene yatırdı”. Yalan söylemeyi bile becerememiş gafiller

Şimdi benim sitedeki resmime bir bak: 37 yaşındaydım. (Renkli resim ise 57 yaşında yani 20 yıl arayla çekilmiş.) Herhalde resimde peruk olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsin. Siteyi aç bir bak. Bunlar manyaklar mı? 1982’de Selahattin Duman’ın  M Ü D Ü R Ü  idim.

<> Sizin sitedeki resim kitabınızın arkasındaki resim, hiç de peruk gibi değil.

O Resim Gazete için çekildi. Sana bir sır: Nezih Dündar dedim… Onun telefonunu rehberden bulup selamımı söylersen “İLK GÜN” birlikte tanıştığımızda “Adınız Hans mı?” diye şaşırdıklarını öğreneceksin.

<> Çete dediniz, ne tür bir çete?

Çete kimlere denir. İkisi gazetede, biri Aktüel dergisinde, ötekisi atv’nin bücürü Ali kırca. Bunların aynı grup olması ve dört gazete ile birlikte saldırmaları ve onlardan başka hiçbir kimsenin de bunu hiç yazmaması, bunlar çete olmanın birincil alameti değil mi?

Ayrıca Dinç Bilgin-Zafer Mutlu ise “ETİBANK’ın hortumcuları”.

Selahattin Duman “Parayla ihale takipçisi”. Palyaço bir adam, soytarıdır yazıları gibi. Ciddi hiçbir tarafı yoktur. Yani Allah bir dışında dediğine asla inanılmaz. Onun için tarzı hep “Gırgır”dır. Asla ciddi bir yazı yazdığı görülmemiştir.

<> Selahattin Duman’ın cinsel tercihi nedir?

Vallahi cinsel meseleleri Fatih Altaylı ile Emin Çölaşan’a soracaksınız. Üçü birlikte “İşe” çıkıyorlar…

<> Gazetecilik mesleğinin yüz karaları!

Evet aynen öyle… Gazeteciler arasında centilmenlik protokolü var. Çalışan meslekdaşlar asla birbirlerinin çok özel sırlarını anlatmazlar. Bu yazılmamış bir kuraldır. Bu bakımdan zavallı okuyucu bu yüzkaralıklarından hiç haberdar olmaz. Ancak hapse falan girerlerse…

Yaw Millet dedikodu edeyim derken saati de 03. yapmışız. Yatmaya niyetiniz yok mu?

<> 😉

<> İyi ki hatırlattınız yoksa uyumayı unutacaktım

;=D

Ben sırlarımı açmayan ve ayıpları örten bir insanım aslında. Ama bugün bir şey oldu bana… Ben de centilmenlik anlaşmasını bozdum.

Arada bir böyle dereden tepeden söyleşmek de iyidir.

Hoşçakalın.

<> iyi geceler.

<> iyi geceler dr

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 02/11/2001 (015/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 015 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (016) oku

015-12-aiberg-dusmanlari

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar