Felak suresi – Osmos – Super string – Hablil verid – Büyücü kadın hatası

<> inter-subjectivity ile omni-jectivizmi ayıklamak zor olsa gerek? Hele Kuran(=siz) olmasanız kaptan.

O omnijektif OSMOS kanalından bize gelen ETKİ, yani Kaos(Hunnes)’den Kozmos(Künnes)’e giren etki. Bu da Felak [DÖRDÜNCÜ] SUREDE yazılı; onu yazınız lütfen.

<> 4: Ve düğümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin şerrinden

İşte şimdi OSMOS‘un, yani ara bölgenin adına geldik. Dördüncü ayetin arapçası lütfen.

<> 4: Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad

İŞTE ENFUS‘dan gelen TÜNEL. İşte Enfus yani SÜBJE‘den gelen TÜNEL. İşte Enfus, yani CHAOS’dan/HUNNES’den gelen tünel. Bu kozmosa/afaka/Künnes’e geliyor. Bu bir SUPER STRİNG (Kur’an’daki adı Hablil verid) Bazı yerde de ALLAH’IN İpi. Super String nedir?

<> şah damarı

Şahdamarı doğru isim [candaş].

<> Büyücüler bunu “duru görü” ile mi yapıyorlar?

Daha büyüye girmedik, o şer’den önce HASED (Olumsuz voltaj farkı, nazar vb.) var candaş.

“Super string” nedir arkadaşlar?

<> 11 boyut, yani düğümlü sicim

<> hablilverid          

<> süper sicim!       

<> corn hole

Hepsi doğru, ayrıca karnımızdaki gümüş kordon. Allah’ın ipi, damarlar benzeri 11 boyutlu süper sicim denen kuantlar. Sicim olan kuantlar birbirine EVREN ZARINI örmek için ANKEBUT misali uçlarından DÜĞÜM olurlar. Yani birinin çengeli ötekinin çengeline geçer. Sonra bunlar tıpkı zincir zırhlar gibi, ya da kazağımız gibi örülürler ve evren yüzeyi olurlar.

Her quant illa ki diğerine düğüm diyebileceğimiz çengel ile tutunur. Bunun içindir ki “ÇEVİR BAŞINI GÖĞE BAK BİR ÇATLAK GÖRECEK MİSİN?” diye Allah’ımız defalarca sormaktadır.

“Bu sapasağlam yapan Allah’ın işidir”.

Ancak kıyamette, yani sur ile üflenecek sonsuz enerji momentumunda bu kazak/zırh dayanamayacak ve çatlayacak, yarılacak. Gök yarılacak!

Dördüncü ayet, chaos yani öteki tarafta henüz şer veya hayır olarak ETKİSİZ olup, buraya geçince (cosmos, Künnes) burada hayır ve şer olacak şeylerden ŞER olanını anlatıyor.

Süper sicimlerin düğüm noktalarından bize geçirilen ETKİ‘den söz ediyor.

(Büyücü kadın yok orada, iplik doğru, üflemek doğru ve bir de şer olarak üfleyen var.)

Neden BÜYÜCÜ kadın OLMAMALI?

Hani Yahudi bir büyücü kadın Haham (Kabbalah) büyüsü yapıp ipi düğümlemiş, sonra da Resulullah’ın yanında çalışan genç oğlu eliyle Resulullah’ı hasta etmişti ya?

Resulullah bir hadise göre bir yıl (Buhari) bir hadise göre altı ay (Müslim) sürekli ihtilam halinde ve asla kendinde olmaksızın öyle yaşamıştı ya? :))))))))))))))))

Sonra da bu ayetler gelince büyü kalkmış. Mış mış mış.

Demiştik ki “RESULULLAH’I BÜYÜ TUTMAZ, MECNUN DELİ DEĞİLDİR, ALLAH GARANTİSİNDEDİR

Onun için candaşlar, sakın ha, 4 numaralı ayeti YAHUDİ SİHİRBAZ KADIN diye çevirmeyiniz.

Hans von Aiberg, 04/09/2003 (183/18)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 183 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

183-18-string

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar