MEDYA VE BAZI PLATFORMLARDA YER ALAN HABERLER

Hans Aiberg hakkında çıkan tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana medya da Hans Aiberg'i karalama kampanyaları yapan belli bir takım odakların eziyet ve zulümüne uğradığını sizlerde bu sayfalarda göreceksiniz.

Zaman içinde derlemiş olduğumuz haberlerin tutarsızlıklarını ve alenen atılan iftiraları sizlere buradan paylaşacak ve sizlere objektif bir Hans Aiberg tablosu çizeceğiz.

Maksadımız onun avukatlığını yapmak değildir, zira avukatları onu 2006/06/06 tarihinde ERGENEKON'un ilk sanığı olarak devleti bölmek, parçalamak için çete ve örgüt kurmak suçlarından savunmuşlardır. Nitekim ortaya hiç bir delil konamadığı için yine medya'da karalama kampanyaları ile çamur at izi kalsın zihniyeti; suçluluğu kanıtlamayan Hans Aiberg'i serbest bırakmışlar fakat Eşi, çocukları ve kendisine yapılan zulmü keselerine kar bırakmaya çalışmışlardır. Fakat Balıkesir Emniyet Müdürünün yürüttüğü bu operasyonun nihayetinde çete ve örgüt kurmak suçlarından hapsi boylaması da ilahi adaletin örneğidir. Yine bu dava'yı cemaat'in istediği şekilde sonuçlandıramayan savcı ve hakimlerin sürgün edildiğini de bu sayfalarda bulabileceksiniz. Yani açıkca bir linç kampanyası ve zulüm çalışması Hans Aiberg ve ailesi üzerinde uygulanmıştır. Ayrıntılarıyla size bu gerçekleri sunacağız sevgideğer okurlar.

Bu sayfayı bu haksız iftiralara karşı bir nebze olsun gerçekleri ortaya çıkarmak adına analizlerimizi ve ilgili haberleri yayınlamak ve arşivelemek için ayırdık.

Sizlerin aynı zamanda bu iftiraları başkalarından değil direkt bizden bizzat öğrenmenizi ve Hans Aiberg'i tanımak için başka kaynaklara başvurmamanızı istiyoruz. Çünkü diğer kaynaklar size sadece karalama kampanyasının görünen yüzünü sunacak fakat biz bununla birlikte madalyonun öbür yüzünü de görme fırsatını sunmuş olacağız.

Önyargılarınız ne olursa olsun, sizleri seviyoruz… Sevgiyle Hoşca ama ille de dostca kalmanız dileğiyle selam selam.

 

 


Editör'ün notu;

Sevgideğer okurlar, okurlarımız iki kesimden oluşuyor;

1-) Sevgiyle dokuyup öylece okuyan Sevgideğer okurlarımız.

2-) Nefretle dokuyup öylece kuduran Sevgideğmez okurlarımız.

Dikkat ederseniz siz sevgideğer dostlarımızla birlikte farkında olmadığımız tiksinçlikle okuyanlar da var.

Bizlerde düşündük ki yıllar yılı Hans Aiberg yahut veya Türk tabiatı ile Bülent Ayberk Hakkında edinmek istediğiniz bilgileri sizlere sunalım.

Sevgideğmezlerimizin görmek istediği Hans Aiberg Aleyhine olan yazıları da bu safyalara koyarak onların kendi hezeyanlarını yıllar yılı nasıl yaratıp beslediklerini gösterelim istedik.

Burada Resul Tosun'dan, Ali Murta Güven'e, buradan da Tevfik Yener'e, kadar daha nice Hans Aiberg hakkında medyatik karalama kampanyaları üreten ve yürütenlerin kendi kalemlerinden Bu alehte tutumlarına ters olan kıskançlık hezeyanlarını göreceksiniz.

Artık Hans Aiberg'i başka yerde değil eğrisiyle doğrusuyla bir tek burada Bulacaksınız.

Biz size dokuyacak siz okuyacaksınız, Okudukca ya Nefretle dolacak yahut sevgiyle coşacaksınız.

Hans Aiberg Fenomeni iki seçenekli bir Kişiliktir. Kişiliğe bakıp aldanmak ise çok kolaydır, Akletmek ise zor olanıdır. Sizlere Zor olanı kolaylıştırmaya geldik sevgideğer okurlar.

Nefretle dokuyanların ise nefretleri içinde boğulmalarını dilemekten başka çaremiz kalmıyor.

Yorumlar