TUZAK!.. Cem Yağcıoğlu

10570551_817553108279371_4088020950856310943_n

ÇİN zulmü ve arkasında yatan abd senaryosu ve hemen yakınında devreye giren tarikat yosmaları..
Gülen ve Kadir ortaklığı.. (Rabia Kadir/Kader)
Türk kırımı hiç bir şekilde din tandanslı çözümlerle engellenemez; zira kullanılan din mefhumu işin içindeki 'tezgâh'ın ta kendisidir!.. Türk milliyetçiliği İslam faktörü devreye sokularak kategorize edilemez, edilmeye kalkılırsa abd planı işlemiş olur!. ki bu da din savaşları içerisinde Türklerin eritilmesi ve zamanla Millet bilincinden ümmet bilincine indirgenmesi anlamı taşır ki; bu da abd planının ''osmanlıcılık' senaryosunun son aşamasıdır!..
Tüm dinlerde yer alan tarikat ve benzeri yapılar özleri itibariyle 'siyonist' emellere hizmet eder.. bu, en 'Müslüman' sandıklarınız için de geçerlidir!.. bu sebepten Türklük davasını din kisvesi altında boğmaya çalışanların tuzaklarına düşmemek asıl olandır!..
Siyonist düşüncenin yegane hedefi Hristiyan-Müslüman savaşı çıkarmak üzerine kuruludur ve bu savaşın birinci aşaması Orta-Doğu'da mezhep savaşlarını körüklemek ve hemen ardından Orta-Asya'da mezhep ve tarikat yapılanmalarını hızlandırmaktır.. Uygur Türkleri üzerinde oynanan oyunun kodları da burada yatmaktadır..
Tuzak; Türkleri mezhep ve tarikatlara bölerek önce özlerinden ayırmak ve sonrasında da karanlık 'din' mahzenine çekmek üzerine kuruludur!.
Türk Milliyetçiliği ve Atatürkçülük önünde iki tuzak vardır; birincisi gerici İslam tuzağı.. ikincisi laiklik kisvesi altında İslam düşmanlığı!..
Bu bir ince çizgidir; ve bu çizgiyi çizen Mustafa Kemal Atatürk'tür; bu sebepten kendilerini milliyetçi ve de Atatürkçü olarak tarif edenler bu ikili tuzağa düşmemeli ve Türklük davasını dinsel bir tabana oturtmaktan ve dahi din düşmanlığından (İslam düşmanlığı) uzak tutmalıdırlar..
Mezhep ve tarikat seviciliği tarih boyunca siyonist plana hizmet etmiştir.. bugün de öyledir!.. ancak İslam düşmanlığı da yine aynı amaca tersten hizmet etmektedir; işte bu ayrımı anlayabilenler ve de anlatabilenler.. işte asıl onlar, Türklük ve de insanlık davasına hizmet edenler olacaktır..
Türkler tarih boyunca fikri ve vicdanı hür olarak yaşamıştır; din, Türkleri birbirinden ayırmaya yarayacak bir argüman değildir; çünkü Türklük dinler tarihinden çok öncesine ait bir kültür ve kadim bir medeniyetin devamıdır!..
Tek başına İslam'la Türklüğü yorumlayamazsınız!.. yorumlamaya kalkanlar derslerini alır!.. tüm bu gerçeklere rağmen Türklük adına da halkın dinini aşağılayamazsınız; bunu yapanlar olduğu için yerimizde saymaktayız..
Tuzak; bir-biri içine gizlenmiş din kavramının tarafı veya karşıtı olmanız üzerine kurulmuştur; çözüm ortadan atlamak olmalıdır..
aşağıdaki yazı bu bakımdan tekrar okunmalı..

sağlıkla..
Cem Yağcıoğlu 12-07-2015 00.30

Yorumlar