Şeytan – Neutrino – Bir takyon yavaşlarsa ne olur?

Şimdi anlıyoruz ki; CİNLER FERMİYON’DAN; ŞEYTAN İSE BOZON’DAN YAPILMIŞ!

Meleklere gelince onlar TAKYON! Takyonlar CİNLERDEN (ışık hızından) hızlı! C² formülündeki KARE ile temsil edilen enerji ve madde eşdeğerliliği ÜSTÜ hızlar… Takyonların E=mc² formülünde “YERİ” yok. Yani formül TAKYON‘ları kapsamıyor. (Ama gizlice takyon alanı olan 300 bin km kare/saniye kare’ye DEĞİNİYOR!)

Takyonları da içeren bir Einstein formülüm var E²=m²c4… Enerji sonsuz özenerji (nur) oluyor ve artık o E=Enerji (nar) değil! Melekler CİNLERDEN farklı olarak NUR; yani NAR değil!

Ya şu şeytan denen şey??? Cinler fermion, ama bu BOZON! Bozonlar parite (parity ekseninin) ürünleridir: MELEKLERİN / TAKYON aleminin de NÖTRİNOLARI vardır: bunlar fermiyon değil, BOZON statüsündedirler.

Bir takyon ışık hızına yavaşlatılınca, o Esir denizindeki tümleşik nötrinolar, parite (CPT’nin P’si) ekseninden, yani sonsuz özenerji olan NUR’dan NAR (enerji) bizim quant evrenine giriyorlar ve bildiğimiz NÖTRİNO oluyorlar. BunlarKOVULMUŞnötrinolardır. Öte taraftan bize transfer olmuşlardır. Artık bizim malımızdırlar, bizim evrenin yordamının tutarıdırlar, ortamın içeriğidirler. O BİZİMDİR artık!

Parite ekseninden gelen ve SPİN kazanan NÖTRİNOLARı biraz daha açalım: elektronun çapı r=2,7dir. Bunun anlamı şudur: elektron çapı bundan daha küçük olamaz! Neden olamaz? Çünkü quantlaşma (maddeleşmedeki en küçük birim aralık) planck sabiti bunu engeller.

Elektronu şimdi TERSİNE bir süreçle “BOZON” yapmayı deneyelim. Elektronun -olasılık küresinin değil- elektronun kendi çapını SIFIR yapalım (r=0) şimdi ne oldu dersiniz? Hemen anlamaya çalışalım.

(Gelecek bunu şimdi öyle bir dikkatle okuyor ve şapka çıkarıyor ki, görseniz şaşırırdınız)

Olan şu: Cinler elektron (anticinler de pozitron) denen iki elektrik yükü içeriyorlar ve fermiyon ailesindenler (SOMUT). Onları yok edebiliyorsunuz!

Bir de NÖTR elektron (yüksüz elektron) yapmayı deneyelim. R=2,7 olarak bir planck sabiti quantı ama… YÜKSÜZ! Yani nötrino >>> YÜKSÜZ ELEKTRONUN KENDİSİ!

Hans von Aiberg, 15/08/2003 (171/15)

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

neutrino-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar