Amazonlar – WEMB sistemi – Özgürlük – Islah – 2 – Zaman aberasyonu

Şimdi PRİ-ZONE (ilkeller bölgesi) veya PRİSON/JAİLLAND ise bir açık hava hapishanesi ve YAĞMUR ORMANLARININ içinde… Oraya ne Amazonlar ne WEMB karışmıyor. Sapıklar yurdu! Cinayet serbest, hırsızlık, uyuşturucu vb. Şeytana tapanlar ve kurban verenler.

Orası international değil; WEMB-out=Externational States

Katliamın boyutları o kadar büyük ki, WEMB sadece “Yağmur ormanlarının potansiyeline” ya ISLAH edici ya da ÖLÜMCÜL katkı ilaçlar vb. KATIYOR. :((( Çünkü adamlar/kadınlar AMAZON ormanlarını YAKMAK istiyorlar.

Bu onların değil sadece, DÜNYANIN (WEMBassy >>> Wemb Embassy/Ambassadorlar -ki 12 üyedir- WEMBassy >>> WEMB asistanları BÜROFİS‘lerin departmanlarının KAYITLI) malıdır. Ormanlar dünyanındır.

Ama AKCİĞER ormanlar sadece sadece sadece AMAZONİA ekvatoral yağmur ormanlarında… Oraya her öğlen yerel saatle 14.00 cıvarında BOL BOL BOL yağmur yağmazsa, bu yağmurlardan akarak dünyanın en uzun nehri olan Amazon ve onun bir kaç milyon km kare havzasındaki SULAMA/biyosferi besleme olmazsa… ORADA HAYAT KURUR.

Pekiyi niçin Satanist-sapık gruplar buraya verildi? (Örneğin Afrika’ya da verilebilirdi.) Bu kadar stratejik yerde neden onlar var? (Veya ben niçin Brezilya’ya gitme hazırlığındayım?)

TEK AKCİĞER orası… VE ORASI “ISLAH EDİCİ”dir.

Günün birinde karşı taraf “Islah” etmek yerine, tersi bir düşünce oluşturursa ne olur? Mesela mighty+2M WEMB düzenini kurmuş. Herşey tıkırında. Herşey adaletle ve eşgüdümlü olarak bölüşülüyor, tüm dünya refah içinde…

Bunu kim istemez! MAĞLUP olan bir “BAĞ” istemez! Yani bloCAMPact düzenini istemeyenler…

<> O bölgede Montauk vb devredışı; bu yüzden azgınları bu bölgeye yerleştirmek zorunlu oluyor?

[] bağlantı kesildi, kaptan tekrar bağlandı

Buradayım. (Aslında oradaydım: Sizlere bunları Türkçe yazarken, Jana’ya mikrofondan sesli anlatıyordum. Onunla bağlantımız değil; sizinkiyle kesildi.) Jana dedi ki: “Ben zaten bunları bilmek istiyordum, demek ki sormuşum bu soruyu” dedi ve üç kere yineledi…

En son ne yazmıştım?

<> Herşey adaletle ve eşgüdümlü olarak bölüşülüyor, tüm dünya refah içinde… Bunu kim istemez! MAĞLUP olan bir “BAĞ” istemez! Yani bloCAMPact düzenini istemeyenler…

En sonuncusu??? Emin misiniz? Üzerine daha bir destan yazdım. Onlar size ulaşmadı mı?

<> Ne yazık ki hayır.

<> Ulaşmadı

Ne zamandan beri irtibatımız kesik? Beni neden uyarmadınız?

<> En son bu, yani blocampact düzenini istemeyenler.         

<> Ulaşır İnşallah   

<> ve arkasından hemen koptunuz

Üzüldüm. Ne kadar zamandır ben yazıyorum ve size ulaşmıyor? Ondan sonra çok şey yazdım.

Neyse bu konu demek ki kapandı. Bu konu nereden açılmıştı? BİR AYETTEN! Ayetin TEFSİRİNİ verdiğimi sanıyorum.

<> 16.09-16.16: 7 dakika geçmiş.     

Aman tanrım Aberasyona düşmüşüm.

<> yusuf 46 ve 56

46 ve 56 yazılmıştı. Bunlar daha sonraki “AÇILAN” kitap ayetleriydi.

.

Arada bir nokta (.) yaparak beni izlediğinizi belli ediniz ltf. Sanırım zaman kavşağındayım şimdi. Benim kaybolma durumumda “Orada mısın” diye sorunuz.

Sanırım vortex…

<> orada mısınız prof?

Ne kadar oldu vortex? Zamanı denetleyemiyorum.

<> 33 dakika.

Sanırım sürecek. Gece görüşelim, 22.00’de.

Hans von Aiberg, 24/08/2003 (176/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 176 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i oku

176-05-nature-meditation

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar