Kalem suresi – Mahrum edilenler – Zülkarneyn – Berabere kalmak

GECE BAHÇE KARARDI >>>>> ADLER KEHF’de idi. Yani YANLIŞ ZAMANLAMAYDI!

Fakat bahçeyi görünce: “Yahu biz yanlış gelmişiz” dediler“.

Şunu aklınızda tutunuz: “Rabbinden gelen bir dolaşıcı bahçeyi dolaştı“, sonra devam edilecek.

Yine aklımızda tutalım: “Hey! Bugün oraya bir yoksul girip yanınıza gelmesin!

Şimdi açıklayalım: “Hayır, hayır! Biz mahrum edilenleriz”.

 

NEDEN MAHRUMLAR?

1. Öncelikle A ve B ihtimalinden biri GERÇEKLEŞİNCE öteki ihtimal (ölü schrödinger kedisi gibi) MAHRUM oluyor. Mahrum olan İKİNCİ ihtimal diğeri gibi RAKİM‘de değil; (xyz ve t evreninde değil) KEHF’de üç asır boyunca “ALAK” halinde kalıyor!

Eğer İKİNCİ grup/WEMB tarihe müdahale etmeseydi, bu EBEDİ askıda kalınmak anlamındaydı.

ADLER geçici olarak (üç asır da olsa geçici) KEHF‘de kalıp, o çıktığında DİĞERLERİ KEHF’e gireceklerdir. Onları KEHF’den çıkarmak için ise BİR TARIK yolculuğu daha gerekecektir.

AMA BUNU DOĞA ARTIK yasakladı! Üçüncü bir zaman devriyesi daha çıkamayacak.

Neden çıkamayacak? Çünkü >>>>>> BİR ALLAH MUCİZESİ olarak, İLK ZÜLKARNEYN >>> SONSUZ EVREN SERİSİNDE KAYBOLMAYIP, bu evrene MUCİZE kabilinden çıkmıştı!

Ama bir kez daha (ÜÇÜNCÜ BAĞ) olarak çıkabilecek bir güç, ÖDEME DENGELEME gereği, SONSUZ EVRENLERDE (Süper uzayın içinde) KAYBOLACAKTIR! Tarih’e bir daha müdahale edilmeyecektir.

Zaten Kur’an ÜÇÜNCÜ BAĞ‘ı yasaklıyor. Hep İKİ BAĞ (WEMB ve VAMP) üzerinde    M   İ   S   A   L    veriyor.

2. Şimdi “Mahrum kalmanın” bir diğer Kur’an sırrını açıklıyorum: Şöyle düşüneceğiz: İki isim seçelim: Biri Einstein olsun, diğeri de Axel Heiberg.

Eğer sadece EİNSTEİN gelip tarihi değiştirseydi; GELECEĞE döndüğünde, KENDİ BAĞINI oluşturup, KAHRAMAN gibi karşılanacaktı.

(Hatırlayınız, dünyanın Kuzey Amerika ve Kuzeybatı Avrupa dışında KALAN tüm ülkelerin KOMÜNİST olarak, Yahudi efendilerine boğaz tokluğuna HİZMET EDECEKLERİ dünyayı=Bağı yazmıştım.)

Fakat Einstein’ın ardından bir TİMEBULANCE geldi: Axel Heiberg… Tüm dünyayı KOMÜNİST olmaktan kurtardı -ama- MARKSİZM yine de YARI YARIYA dünyayı işgal etti…

İKİ BAĞIN da TAM istediği olmamıştı. Ne ADLER (Geleceğin Mighty’si) ne de ZERO-N düzeni, ikisi de oluşmamıştı. SANKİ BERABERE kalınmıştı.

Ne güzelim Konfederasyon dünyası; ne de ABD, Fransa, İngiltere, Kanada, Benelüks ve Skandinavya dışında TÜM kalan koca dünya KOMÜNİST olmayacaktı! İKİSİ de vardı: Varşova paktı ve Çin grubu Komünizm, hatırı sayılır bir coğrafik alan ve nüfus kapsadı.

Şimdi birinci raundu Einstein kazandı. İkinci Round berabere bitti (1936 itibariyle) ve sonraki raundu ise Tennessee grubu kazandı. Maç dört round! İşte bu aşamadayız.

Hans von Aiberg, 10/09/2003 (186/04)


önceki bölümü oku | 186 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

186-04-beraber

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar