Kampların anlaşması – Resulullah – Tallahassee – Namaz – Ölüm

Katılmadığım chat’leri telafi etmek için, hem yarın gece; hem pazar gündüz ve gece ÜÇ chat var, duyurulur! Sakın HANS kaçtı diye düşünmeyin. Sadece BAĞLANAMADIM, çünkü XP professionel, ve bunba bağlı 64 bit ve buna bağlı uydu ile bağlı düzeneği sağladık.

Yarın gündüz, pardon gece diyeceğim. Yani bize göre gündüz chat yapacağız. Tallahasee’ye de Tennessee’ye de devam edeceğiz.

<> Geliş tarihi belli mi?

Geliş tarihi JANA’nın dönmesiyle kesinleşecek. O halen Nursery yapıyor…

<> Ben gidip MIB kulağını çekeyim önceden o zaman :)) Puharich yani

Aman Puharich bana gerekli. Onu affedelim. 🙂 Şimdilik affedelim.

<> Hatırın için affettim :))

Resulullah bile kendine inananlarla Mekke’ye Hacc için gelmedi mi Medine’den? Müşriklerle kafirlerle anlaşma yapmadı mı? Bizim de öyle bir anlaşmamız gerekiyor. Bu saf değiştirmek veya lanetli Yahudi milletine uymak bağlamında düşünülmesin lütfen!

<> doğru

Muhacir ve Ensar’ın Mekkeli müşriklerle yaptığı ANLAŞMA gibi bir şey bu. Yani biz Cennet değiştirmiyoruz, cenah değiştirmiyoruz. -Allah korusun.- Resulullah ve Mekke hükümdarı Ebu Süfyan arasındaki bir anlaşma bu! HARAM AYLAR anlaşması… SAVAŞILMIYOR! Yani bir süre ara veriyoruz.

<> “Onlara bir süre mühlet ver”!

Bizim yerli Cowboy yüzünden 8 yılımız (Kerkük ve Musul da içinde bu sekiz yılın) uçtu gitti. Buna yanıyorum.

<> 1N kimin için konacak?

 

Wanen’i yarın anlatalım. Derli toplu olur. Belki katılım çoğalır. Dediğim gibi, biraz Uri’nin tasmasını gevşettik.

<> Haklısın, ayrıca TC’de sabah oldu

Ciddi sabah mı?

<> yok tam değil, 04.30

Bulunduğum yerde gece ve gündüz uzayıp kısalmıyor. Eşit 12 saat!

[] http://web.archive.org/web/20030801034128/http://www.this-town.com/images/FlaCityMap.jpg

<> Florida haritasinda Tallahasee.

[] http://web.archive.org/web/20090514120113/http://epa.gov/ceampubl/gwater/whaem/fl/tallahas/

[] http://web.archive.org/web/20030801003617/http://www.this-town.com/images/us_map1.gif

<> SA haritası

[] http://www.world-guides.com/images/tallahassee/map1_tallahassee.jpg

Teşekkürler. Bugece (iki tarafta da gece) MİRAC‘dır (Kandil demiyorum, Mirac dedim.) Ve bu geceyi hasret çekenler ikame etsinler diye ben ayrılıyorum. (Bu gece ve gündüz kavramları SİZE göredir, yani beni değil TSİ’yi esas alın.)

<> Allah bizi birbirimizden ve doğru yoldan ayırmasın.

Amin. O kadar dua ediyoruz ki, artık Allah’ımızın bizi doğru yoldan ayırması sözkonusu olmamalı bence! DUA bu mucizedir!

<> İnşa Allah

<> El Mucib DUAlarımızı kabul eder inşaa ALLAH.

Evet, VECİBE sahibidir ve İCABET edicidir.

Bu arada ilginç bir soru daha almıştım: “Vitir nerede yazılı?” diye sorup duranlar var. Yahu bunu açık açık yazmadık mı? Hatta yanıtı ben değil SİZLER buldunuz Kur’an’da… Halen istiyorlar. İnanmıyorlar. Sanki tutup ben Kur’an’dan başka bir Kur’an yazıyormuşum gibi.

<> Yazıldı hepsi, hem de kaç kere

Namaz esaslı bir konu. Mesela 450 kişi isek, bunun üçte biri yani 150 kişi namaz kılıyorsa, bunun sadece üçte biri üç vakit kılıyorlar. Diğer inanmış dostlarımız ise “Ne olur ne olmaz diyerek beş vakit ve sünnetleriyle namaz kılıp, ama inançta HANİF olan candaşlarımız var”. Ben böyle size yüz isim bulurum.

***

Nefsin en korktuğu şey ölümdür. Ürperirsiniz. Titrersiniz. Hatta bu yüzden karacübbeli kilise ve bizim süfyanist islam dini denince akla bu AŞAĞILIK kasvetçiler geliyor, mezarcılar, definciler vb. Ahiret ticareti yüzünden ölüm size soğuk duruyor.

Ama O KAPIDIR! Allah’a RÜCU etme kapısı. Sürgün gezegeninden ASIL RAHİME dönme kapısı. Kalu Bela’ya DEVAM kapısı… Mahşerde DİRİLME kapısı. Ebedi hayat kapısı!

KİM ölmeyecek ki? Hızır’ın ölümü evrenin en korkunç ölümlerinden biri olacak. 7200 yılda KAÇ KEZ ölmesi gerekiyorsa, o kadar ÖLECEK AYNI ANDA! Ve en gaddar yaratık Deccal tarafından…

<> 🙁

<> 3-Ali İmran/185: Her nefs mewti tadacaktır. Hak ettiğiniz karşılıklar size, kıyamet günü eksiksiz bir biçimde mutlaka verilecektir. Ateşten uzaklaştırılıp cennete sokulan kesinlikle kurtulmuş olacaktır. Dünya hayatı aldatıcı bir yararlanmadan başka şey değildir.

Ben çağrılıyorum. Geronimooo. bye

<> bye bye

<> teşekkür ederiz hocam

<> hayırlı sabahlar

Hans von Aiberg, 26/09/2003 (192/13)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 192 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (193) oku

192-13-siyonizmin-majisyenleri

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar