İslam papazları – Süfyanilik – Namaz – 1

HİÇ BİR CİNAYET cezasız kalmaz! Papaların ve Patriklerin ÇOOOOOK ÇEKECEĞİ var! Dinimizde bu ruhban saltanatı ve zorbalığı KALDIRILMIŞTI, ama İslamiyetle yeniden papazlık geri döndü. (Dinimiz derken, HANİFLİĞİ kastediyorum)

<> Maide-63

 

MAAŞLI papazlık kaderimiz artık. Cuma namazında bir papaz HUTBE verecek! Niçin papaz, çünkü kıldırdığı namazı PARAYLA/MAAŞLA satıyor. Sanki o olmasa BEN KILAMAZDIM?

Bir de enayi gibi para vereceğim ki PAPAZ olsun başımıza… VERGİMDEN maaş alıp yan gelip yatıyorlar? NE   Ü R E T İ Y O R L A R? Vatana-millete hayırlı, GÖRÜNÜR ne üretiyorlar?

PAPAZLAR tarihten beri CAHİLLİĞİ ön plana çıkarmışlardır. Bugün tüm din görevlilerimizin ORTALAMASI >>> ORTAOKUL bilgisine denk geliyor. (Müezzinlerin çoğu okuma yazma bile bilmiyordu.) ORTALAMASI bu!

Ne bekliyorsunuz bizim MAAŞLI papazlarımızdan? İLİM İRFAN MI? Hans’ın yazdıklarının milyarda birini mi bekliyorsunuz (Ben ona da razıyım) TÜRKÇE bile konuşamıyorlar. Hutbeyi bile ellerindeki okumaktan aciz oldukları kitaptan okuyorlar… ORTALAMAMIZ bu…

Yalan mı? İftira mı attım?

<> Tevbe-31: Allah’ın yanında ahbarlarını ve ruhbanlarını da rabler edindiler. Meryem oğlu Mesih’i de öyle. Oysa kendilerine, tek olan Allah’tan başkasına kulluk etmemeleri emredilmişti. İlahe yok, O’ndan başka (ALLAHLAR YOK, HU VAR). Şirk koştuklarından münezzehtir O.

Mahalle imamlarıyla konuşun bakalım, DİN hakkında ne biliyorlar? (Din onlara göre Mezheb taassubu yani Sünneti Muhammedi’nin dayandırıldığı HADİSLER) Alsınlar da bir EHAD‘ı anlatsınlar bakalım! 40 yıldır her namazda okurlar ama BİLMEZLER Kİ! Papağan’a da ezbeletsem okuyor… “Uydum papağana…”

İSLAMI ELİMİZDEN alıp yerine YEZİDİLİĞİ ve RAFİZİLİĞİ koydular. Buna din dediler, kendileri de DİN ADAMI=RUHBAN=PAPAZ oldular!

Papaz kelimesine kızmayın: RAHİP demek, ruhban demek! AMA DİNİMİZDE RAHİP-MİSYONER yok (Maaşlı imam ve Şeyh falan) ALLAH YASAKLIYOR!

Ama Hadisler TERSİNE PAPAZLIĞI İSTİHDAM VE İHDAS ETTİ! Hadis uyduran her İMAMA bir kese ALTIN verildi. Abbasi ve Haşimilerde bu iyice abartıldı ve bunun sonucunda 220 yıl sonra HADİSLER toplanmış oldu.

VE DİNİMİZ DE ELDEN GİTTİ! VATİKAN-FENER geri geldi YANİ İSLAMİYETTE HALİFELİK saltanatı oluşturuldu. Saltanatı ASKER eliyle değil; MAAŞA BAĞLANMIŞ İMAMLAR (Namaz kıldırma me’murları) ile HALKA indirdiler. “Varsa Hoca efendi, yoksa Hoca efendi!“…

<> Tevbe-34: Ey iman edenler, gerçek şu ki, bilginlerinden ve rahiplerinden çoğu, insanların mallarını haksızlıkla yerler ve Allah’ın yolundan alıkoyarlar. Altını ve gümüşü biriktirip de Allah yolunda harcamayanlar… Onlara acı bir azabı müjdele.

Altını ve gümüşü biriktirip de Allah yolunda harcamayanlar… Onlara acı bir azabı müjdele“.

MAAŞ ALANLARA acı bir azabı müjdele”.

Acı AZAP!

Acı AZAP!

Acı AZAP!”.

Vay canına! on yıllarca beş vakit namaz kıldıran İMAMLARIMIZIN karşılığında aldığı şeye bakar mısınız?

Acı AZAP!

Acı AZAP!

Acı AZAP!

“Ey iman edenler” >>> HANİFLER size söyleniyor bu, ötekilerin imanı olsa bize İMAM dikmezlerdi, başımıza İMAM koyanların İMANI yoktu ki!…

… gerçek su ki, bilginlerinden (AHBAR >>> YÜKSEK İLAHİYAT EĞİTİMİ ALMIŞ veya MİSYONER=ŞEYH vb., bilgin değil) ve rahiplerinden (İSLAM PAPAZLARI) çoğu, insanların mallarını haksızlıkla yerler“.

(BEN VERGİ VERİYORUM, O BUNDAN MAAŞ ALARAK  h a k s ı z l ı k  yapıyor! Ben bu vergiyi BANA HİZMET OLARAK GERİ DÖNSÜN DİYE VERDİM. Benim iki rekat kılacağım namazın başına TUFEYLİ (parazit) imam diksinler diye değil!)…

insanların mallarını haksızlıkla yerler!”. Dahası da var: “ALLAH’IN YOLUNDAN BİZİ ALIKOYUYORLAR“:

rahiplerinden çoğu, insanların mallarını haksızlıkla yerler ve Allah’ın yolundan alıkoyarlar“.

ve Allah’ın yolundan alıkoyarlar“.

KUR’AN’I değil bana HADİS’i kitap diye yutturarak Allah yolundan alıkoydular. SÜNNETULLAH’ı DEĞİL SÜFYANİLİĞİ bana MEZHEB diye yutturarak Allah yolundan alıkoydular. HANİF İSLAMI DEĞİL, MEZHEBLERİ-TARİKATLARI ve şeyhleri ve imamları başıma dikerek bunu yaptılar.

<> Rum-32: Onlardan ki, dinlerini parçalayıp hizipler/fırkalar haline geldiler. Her hizip kendi elindekiyle sevinip övünür.

<> Maide-63: Bilgin-yöneticileri (Rabbaniyyun) ve yüksek bilginleri (Ahbar), onları, günah söylemelerinden ve haram yiyiciliklerinden sakındırmalı değil miydi? Yapmakta oldukları ne kötüdür.

Hans von Aiberg, 20/08/2003 (174/06)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.


önceki bölümü okusonraki bölümü oku

174-06-papazlar-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar