Siyonizmin iftiraları – Süfyanizmin iftiraları – ZigZag ve Bağdadi

<> slm slm dabbetim

<> slm slm kaptanım hoşgeldiniz

ss candaşlar hoşbuluştuk.

Hep biz ZigZag chat’ini aşardık. Bu kez tersi oldu. Onlar beni biraz fazla tuttular. Önemli konuşmalar vardı. Aslında 21.00’de açacaktım.

Adi masonlar ve siyonistler, beni ve dolayısıyla sizi de MASON ilan eden bir tatbikat içindeler. Sözlü ve yazılı bir trafik uyguluyorlar. Ne iğrenç bir iftira! Kanım donuyor adeta!

<> Nerde geçiyor o iftira?

Yığınla sitelerde ve fısıltı gazetelerinde… “Hanif locasını” kurmuşum, Big Brother da benmişim. ALLAH KORUSUN! Adı bile iğrenç! Locamız PORTEKİZ çıkışlıymış. :(((((

<> İyi de masonların Kur’an’da geçen ismi aldığı nerde görülmüş? Onlar Kabbala veya Talmud’dan isim alır, Kur’an’dan değil!

 

HANİF adı Tevrat’ta var zaten [candaş], Khanif biçiminde. Abraham was Khanif diyor zaten. Arami İncilinde Yahowa değil, doğrudan ALLAH der. (ALAH) Daha sonra hristiyan araplar ALAH’ı ALLAH biçiminde kullandılar. Yani Maruniler ve süryaniler de Allah’ı anarken “ALLAH” diyorlar. Mesela: “Allah’ın oğlu Mesih” diyorlar!!!!!

<> ALLAH ismini Kur’an’dan mı örnek almışlar?

Evet, Kur’an’dan örnek almışlar. Çünkü bunlar arap ve arapçaya ALLAH daha çok uyuyor! Yani Alah demek daha İbranice. Ama Allah deyince doğrudan arapça oluyor.

Bunlar ARAP zaten! (Gagauzlar gibi Hristiyan) İsimleri de mesela İsa (Christ falan değil), Meryem, Davut, Süleyman, Sami vb. Yani İncil’deki biçimlerinde değil. Özellikle Midyat ve yöresinde pazar ayinlerinde onlarla konuşabilirsiniz. (Asurlular deniyor, süryani de deniyor.)

<> Zaten gerçek İncil İbranice ve hiçbir zaman yazıya geçmedi.

Evet asla yazıya geçmedi. Havariler tarafından toplanmış HADİSLERDEN ibarettir.

<> Yani yazılı orijinal incil yok ellerinde.

Elbette incil yok ellerinde. Sadece dörde indirgenmiş, 400 kadarı da yakılmış ve yasaklanmış HADİS İNCİLLER var.

<> İftiralar konusunda “KATI SAVUNMA” çekerek caydırıcı olabiliriz! Yani bize iftira atanların pisliklerini, iplerini pazara çıkararak susturuz.

Adamların çalışma biçimi için bir link vermiştim [candaş]. Sansasyonel tüm konuları (UFO mufo) kendilerine YAMIYORLAR. Blue Brethen (Bross) gibi. Bir iki link asmıştım, tıkladınız mı?

<> Çalışmadı, ben denedim.

Çalışmadı mı?

<> sayfa açılmıyor.

<> ben de denedim çalışmadı

[] http://www.bibliotecapleyades.net/bb

[] http://web.archive.org/web/20030810052917/http://www.noveltynet.org/index.php?dir=/Paranormal.area

[] http://web.archive.org/web/20031209171431/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/index.html

[] http://web.archive.org/web/20031209174254/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/libers/bluebook.htm

Ben üç dakikaya kadar geleceğim. (Hintli dostların tercümanlığını yapıp geleceğim.)

[] http://web.archive.org/web/20031004080909/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/brethren/allende.htm

[] http://web.archive.org/web/20031212122210/http://www.noveltynet.org/content/paranormal/www.brotherblue.org/brethren/eso.htm

<> [ http://mihdesign.free.fr/10526.htm ] mesajı öncelikle okunsun.

<> Tarihteki ünlü, başarılı insanları da kendilerindenmiş gibi göstermek, eski mason numarasıdır! Biz de karşı savunma çekeceğiz bunlara. Yapabileceğimiz şey bu! Allah emri gereği “sert ve caydırıcı” olmalıyız, bu iftiralara.

Geldim hem de çayımı hüpleterek. :)))

<> afiyet olsun

Nurcular da “Mevlana Halidi Bağdadi”ye sahip çıkmadılar mı? Axel Heiberg, Saidi Nursi’den daha yaşlıdır. Önce o lanse etmiştir. Bağdadi ile YAŞITTIR neredeyse… Kürt Said onun torunu gibi… Nereden öğrenmişse, tutup kitabına yazmış: “Mehdi Mevlana Halidi Bağdadi’nin ÖĞRENCİLERİNDEN çıkacaktır” diye… Kutlular ve Fethullah da zaten bu öğrencilerin öğrencileri….

Çok istememize rağmen, Bağdadi’yi ZİGZAG ve ZİPZAP kapsamından ellerimle çıkarmak zorunda kaldım.

Önce Bağdadi’yi bir güzel  K Ü R T  yaptılar. Sonra da NURCU’luğu kurdurdular neredeyse… Hizbullah ismi gibi. Ben de KMA olarak yetkimi kullandım. Ve Bağdadi’yi öğretimizden çıkarttım.

Zaten onu da EVLİYA yapmışlar. Adam kendisi “Evliya falan değilim, böyle şey yok” diye yazmış. Sen nasıl yazarsın bunu? Adama “Yok yok sen evliyasın, çünkü Saidi Nursi seni tanıdı.” demedikleri kalmış.

Kürt Said de MEHDİ oluyor.

Çünkü Bağdadi’nin öğrencilerinin öğrencisidir kendileri. :))))))

Bağdadi’den VAZGEÇİYORUZ (Ekim Bei kurumunu o kurduğu halde vazgeçiyoruz.)

<> Hızır Tezkireleri ne olacak?

Bitmişti zaten. (500GB ve çuvallar içinden başka bir sayfa çıkmadı. Çıksaydı zaten son Ekim Bey benim. Önce ben bilirdim.)

Bağdadi KÜRT değildir. Bağdadi NAKŞİBENDİ de değildir! Bağdadi NURCULUĞU kurmuş da değildir -fahri olarak-.

Bunlar İFTİRADIR! KMA’ların ve ZigZag’çıların mason birader oldukları kadar iftira.

Bağdadi, Arap-Türkmen karışımıdır. Geylani’den yararlanarak işe başlamıştır. Sonra tarikatçılığı bırakarak, Yeseviliğe yönelmiştir.

<> Kaptanım, verilen bilgilerde Bağdadi’nin 1770-1827 arasında yaşadığı söyleniyor. Axel Heiberg ile aynı dönemde karşılaşmış olmaları bir tür zaman yürüyümü sayesinde mi? Yoksa Heiberg onunla çağdaş mı idi?

Osmanlı Demiryolları ne zaman kuruldu?

<> 1800’lerin sonları kaptanım; tam tarih aklımda değil şu an

Halep ihalesi 1814’de Almanlara verilmiş. Cantor’un doğum-ölüm tarihini bulabilir misiniz? (Georg Cantor) Bir de Wolfgang Goethe’ninki…

<> Georg Ferdinant Ludwig Philipp Cantor. 1845-1918

<> Born: 3 March 1845 in St Petersburg, Russia, Died: 6 Jan 1918 in Halle, Germany

<> Johann Wolfgang Von Goethe. (1749-1832)

<> (Doğum: 28 ağustos 1749 ve ölüm: 22 Mart 1832)

Şimdi bunlar zaman yürüyümü mü değil mi göreceğiz. Ama biraz uzayacak. Vira bismillah!

Hans von Aiberg, 26/12/2003 (209/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (208) oku | 209 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

halep-istasyonu

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar