Siyonizmin Türkiye üzerindeki oyunu – Sahte ekonomik refah – Kıbrıs

Her taşın altında ben varım, merak etmesinler. İnşirah’ın bir anlamı da “Kapsama alanının genişletilmesi” demektir. O anlamda her taşın altında ben varım diyebiliyorum. Şemsiyem, yelpazem çok geniş, hatta 3 asır GENİŞ! O zibidilerin geleceğini de biliyorum.

Mesela gazetede dün konuşulanlardan bir örnek:

“Tayyip bey, otomotif ve beyaz eşya sanayininin canlanması için fiyatların yarıya düşürülmesini sağladı. Fakat otomobil vergilerini %40 artırarak, bu fonu ödünç aldığı otomotiv patronlarına aktaracak”.

BMW, MERCEDES ve JEEP’lerde bu vergi yılda tam BEŞ MİLYAR TL oldu. Yani on yılda 50 milyar olarak GERİ alınacak!

Beyaz eşya’ya gelince: Yedek parçaları %200 fiyatla artırıldı. Bir örnek: Buzdolabı 500 milyona indi fakat, Evaporatörü de 250 milyon lira oldu, vs vs.

Diyorum ya her taşın altında varım, merak etmesinler…

Böylece toptan eşya fiyatları SAHTE olarak %50’ye inince Enflasyon da SAHTE olarak %20 oldu!

Görülmemiş başarı değil mi? :)))))))

Siz cebinizdeki paraya bakınız. Satın alma gücü arttı mı? Maydanoz 1 milyon lira. Ot alt tarafı! Hele biber alın da görün gününüzü! Bunlar enflasyon rakamlarında yok!

Şimdi de 6 sıfır atarak, psikolojik olarak bizi enflasyonun bittiğine inandırmaya çalışacaklar. Psikolojik enflasyon olur mu? Daha neler duyacağız? Daha neler neler yaratacaklar? (Akıl hocaları Bilderberg ve de Berlusconi.)

Kasım sonunda kimse duymadan Bush, Irak’a “Şükran gününe” geldi. Nereden geldi? Chicago locası toplantısından… Dönüşte nereye gitti? Glascow’a… Bizden kim gitti? Ali Babacan! Gayrı resmi görüşüldü ve Bilderberg işleri bağlandı orada… Türkiye’nin soyutlanmasına ALİ BABACAN “Evet” dedi.

Kıbrıs ve aslında Hollanda Yahudisi ünlü VerHuygens ailesinin Almanya piçi Verheugen de “Kıbrıs’ı koparıp alacağım, Denktaş kazanırsa kabul etmeyeceğim” diyerek SİONİZMİN açık tavrını ortaya koydu.

Mason üstadları olan UEFA ve FİFA başkanları bile bu genel emre uydular. Maçlar tarafsız sahalara alındı vb.

Türkiye böyle bir başbakan daha göremeyecektir.

ETÜD: RTE Pirally (Pirelli) hissedarı oldu! Bu nasıl oldu???????????????????????????? Durup dururken??????????????????????

Berlusconi ve Verheugen ikisi birden “Türkiye’deki inanç hürriyetsizliği AB yasalarına aykırıdır” dediği anda, bayramda geceli-gündüzlü 24 saat x 365 gün KUR’AN KURSLARI hem de Milli Eğitim bakanlığı bünyesinde serbest oldu.

110 bin İmam Hatip öğrencisine de ÖĞRETMENLİK (Beher maaşları bir lise öğretmeni maaşıdır) yolu açıldı ve DEVLET MEMURU oldular.

Bunları yaptıran AB’dir. AB’nin gerçek yüzü olan SİYONİZM’dir.

Sırada Kıbrıs zafiyeti ile GENELKURMAY çökertilmesi bekliyor. Ordu’yu şimdiki konumundan Savunma bakanlığı memurluğuna indirgeyecekler. Sonra da Kıbrıs’da işgalci durumuna sokacaklar.

Kıbrıs 2004 baharında AB üyesi olacağından, “Avrupa topraklarını işgalden dolayı” genelkurmayı da maskara edecekler. (Akıllarınca)

Durum bunlar bunlar candaşlar. İsterseniz konu değiştirelim.

<> devam hans

<> Bunlar önlenemeyecek mi?

Ancak iki adet saldırıyı ÖNLEYEBİLDİK (3m). Amerikalılara iki intihar saldırısı yapılacaktı, bu arada yine Türkler ölecekti. Sıraselviler ve Konsolosluk kurtuldu. Taşeronlar şaşırtmacadır. APO’nun timleridir. Dincilerle hiçbir ilgisi yok! YALAN ve TEZGAHTIR! El Kaide’ye yönlendiriyorlar. Oysa emir Apo ve Avukatlarından çıkıyor.

Hans von Aiberg, 05/12/2003 (200/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 200 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

200-06-verheugen

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar