Fetö manken tuzakları – Yandaş basın – Devlete sızmada ölçü – Siyonizm – Kıbrıs’a hain tuzağı – Malta şövalyesi – Büyük İsrail

Hükümet benden davacı oldu: Haber vermeden Portekiz vatandaşı olduğum için sınırdışı etmeye kalkıştılar. Kararı anayasa mahkemesinden (Dostlarım var) bozdurdum. Sözde Brezilya’ya giderken, Portekiz yurttaşı olurken bunu HABER vermemişim. Oysa vermiştim. RTE yalan söylüyor. Bu kez de Portekiz yurttaşlığından çıkmam için öneri geldi. (Anayasa mah.) Bunu 3200+Euro ödeyerek başardım ve kurtuldum. (Brezilya halen baki kaldı)

İkinci bir mahkeme ise iğrençti. Fethullah’ın minili mankenlerinden biri, benden hamile kaldığını iftira atmıştı. Yazmaya utanıyorum. İftira at izi kalsın misali. Gazeteci dostlarım, bu davayla zerrece ilgilenmediler. Mahkeme ise sürdü. Bilirkişi benden gen muayenesi için malzeme istedi. Vermeyi reddettim. Önce onun “Hamile olduğunu” kanıtlamasını istemişti dedem.

Bunu celsede gündeme getirdim. Sonuç >>> Hamile değildi. Allah biliyor ki, sadece yanıma gelip tanışmak istemişti. “Müslüman olmak istiyorum, siz modern’siniz, sizi tavsiye ettiler” dedi. Benim kapım, (buradaki herkes gibi) iyi niyetle herkese açıktır. Evde değil kafe’de, üç buluşmayla, iki bardak çay içmeyle kim hamile kalmış?

Asla yalnız kalmadım, beni tanıyanlar masama geliyordu zaten… Onların şehadetiyle, ben daha önce ayrıldım. Ama o kişi, benden sonra Gülen propagandası yapmış. Sonra da “Beni garsonyerinde bekliyor gitmem lazım, fazla belli etmeyin” demiş. Yani ben önce çıkmışım, sonra o yanıma gelmiş ve hamile kalmış! İğrenç iftira. İşin kötüsü, o masaya gelenler de (erkek milleti) buna inanmışlar…

İşte böyle durumlara düştüm. Şimdi ise Alanya’da ve karşı dava açtım ama, adresini bulamıyorlar. Kayıp yani. Eğer bunu Yeni Şafak vb. duysaydı, beni günlerce haber programlarında (elbette iftira) görecektiniz. Herhalde Ali Kırca bir hafta beni konuşurdu. Ama zayıf ve acemi tuzaktı. Yerel basın bile inanmadı. Sonra o kayboldu, ben aratıyorum.

Yeni Şafak, Doğan hisselerinin (Posta gazetesi) %51’ini satın aldı. Şu anda da Star gazetesi ve Star TV’nin 8 kanalını ALMAK üzere… Posta gazetesi Türkiye’nin en çok satan gazetesidir -duyurulur-. Yani modern bir Yeni Şafak gazetesidir -duyurulur-.

Kanal 6’yı “Smart Vizyon” adıyla satın aldılar. Şimdilik test yayını yapıyorlar. Kanal 7’nin meşhuuuur spikeri Ahmet’in emrine verilecekmiş. Teleon diye bir kanalı da, yine Kanal 7, atanmışlarla bünyesine kattı. (Kral TV de bunun bir dalı) Cem Uzan bayağı linç edildi -TC tarihinde böylesini hiçbir hükümet yapmamıştı-.

Lise DÖRT yıl. Niçin? Daha çok “MESLEK” erbabı yetiştirmek için. Meslek >>>>>>>>>>>>> İmam Hatip liseleri… Öğretmen adayları MÜLAKAT ile alınıyor.

Soru şu: ”Atatürk ve Laisite hakkında ne düşünüyorsunuz?” Eğer boş bulunur da, Cumhuriyetçiyim, Demokratım, Laik’im falan derseniz, Sonsuza kadar atanamayacaksınız.

Denktaş “Açıklıkla” görüşmeleri anlatıyor: “Açıklık yok” diyor hükümetin başı ve şaşı kadrosu! Kuzeye nüfus hareketlerine RTE evet dedi.

Bakalım neler kaybedeğiz:

1. Karpas bölgesinde nüfus %50 eşit olacak.

2. Diğer bölgelerde Rum nüfusu %20 oranında olacak.

3. 65 yaş üzerindeki 35 bin Rum, bir de yanlarında (yaşlılar ya) refakatçileriyle; yani toplam 70 bin RUM kuzeye yerleşecek! %20 + 70 bin rum = 120 bin kişi ediyor.

4. Türkiye’den gelen 50 bin göçmen geri gidecek.

5. Türk ordusunun 45bini geri çekilecek!

6. Bölgelerdeki SEÇİLENLER nüfus ve TAPU esasına göre milletvekili gönderecekler.

7. Avrupa Birlik yasalarına göre, dikkat, “DİLEYEN DİLEDİĞİ YERE YERLEŞİR/SERBEST DOLAŞIR“, en son bunu da otomatikman kabul ettirecekler.

Buyrun AKP’nin Kıbrıs planı…

Bu ORTA VADELİ bir İHANETTİ. Zaten KERKÜK’ü KISA VADEDE ebediyen Kürtlere vermiştik (az bir zaman önce/unutun orayı).

Uzun vadede:

Türkiye Avrupa Birliğine ALINACAK.

Avrupalı serbestçe yerleşecek, tapulu mal alacak. (Ermeni diasforası için, özellikle çıkartılmış bir yeni WİLSON planı) Kerkük’de yitirilen, dünya dolusu PETROL idi.

Bu kez Kürdistan için start verilecek: Yani Goyimlerin GAP bölgesi, uzun vadede Kürdistan’ın, Türkiye bölümüyle alınacak. (Arzı Mevut)

Kıbrıs-Kerkük-Kürdistan, yani kısa (Kerkük), orta (Kıbrıs) ve uzun (Kürdistan) kuruluyor. İlk ikisi başarıldı. Kutlayın RTE‘yi! Kutlayın!

<> AJC kutladı işte cesaret ödülü verdi.

Evet MALTA şövalyesi oldu. Chevalier=Cavellary >>>>>>>>> Süvari/at binicisi demek. Bir ata bile binemeyen başbakanımız, Malta şövalyesi (Malta haçı) nişanını aldı. Yeni dini, hayırlı uğurlu olsun! O Maltalı oldu, ben ise Portekiz yüzünden az daha sınırdışı ediliyordum, Maltalı bey tarafından.

Bir de yeşile yapıştım mı… İlk celseye gidemedim. “Gıyaben tevkif emri çıkardı AKP… Bilmiyordu CB ve Anayasa üyelerinin benim çok yakın arkadaşlarım olduğunu… Ve kimseyi öyle kovamazsınız. Bu anayasa suçudur. Anayasa mahkemesi bakar buna (Danıştay falan değil).

Yanlış yere tosladılar. CB arkadaşımdı.

<> “Genç parti, tüm olumsuzluklarına rağmen %10’u geçecek -yerel seçimlerde-“

İki yıl sonraki genel seçimlerde de AKP ciddi oy kaybına uğrayacağını biliyor. Son anda ve son meclis çoğunluğuyla, CB Tayyip olacak. Yarı başkanlık sistemi denenecek. (Fransız usulü)

Bizi Siyonizm (zero-n) değil, RTE ve şövalyeleri  V U R D U  -hem de arkadan- 3K’yı kaybettik. Yakında belki de Denktaş’ı öldürtür, ya da Yaseer Arafat gibi “Enterne” ederler… Karargahına kilitlerler, dışarı çıkarttırmazlar.

”Türk ordusu Defol” sloganlarını atanlar, kazanacak. Kışladan dışarı çıkması, hatta şehir iznine çıkması bile yasaklanan, 3500 Türk ordu mensubu kalacak orada… Sadece resmi geçitlere çıkacaklar.

Oysa 40 bin kişilik ordu, Kıbrıs esnafının yüzünü nasıl güldürüyordu. 40 bin müşteri kaybedecek esnaf…

26 bankanın 24’ü Türkiye tarafından kurulmuştu. Bunlardan 24’ü kapatılacak. (Avrupa öyle istiyor) İkisi kalacak. Bir bankada 25 kişi çalışıyor. 25 aile doyuyor. Ve bu bankaların ŞUBELERİ de var! 1500 Aile işsiz kalacak -hiçbir güvence de yok-.

Evet ENOSİS‘i, RTE başardı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine tam 120bin Rum geri dönecek. Tamamı 600bin olan Kıbrıs nüfusunda, Türkler 150bin. Elli bini de sonradan Türkiye’den gelenler. Onları da geri göndersinler istiyor Papadapulos. (Ermiş Papaz oğlu demek)

Türkiye’ye bırakılmak istenen toprak ise, nüfusa oranla Beşte bir. Yani tüm kökleşmiş türk köyleri elden gidecek. Sadece iki büyük şehirde Türkler toplanacak.

(Bosna da böyleydi >>>> Taşra Sırp ve Hırvatların elindeydi, sonlarını getirdiler Boşnakların. Boşnaklar şu anda azınlık ve sığıntı durumunda.)

<> Karpaz için mi bunlarıñ hepsi, bu kavganıñ sebebi

Karpaz’ı asıl isteyen ABD İngiliz’lerin bir üssü ve ikincisi İsrail’e ait olan ikinci üssü (Dikelya ve Ağrotur) ABD’de Karpaz bölgesinde  D E V  bir üs istiyor. (Alacak da)

İncirlik mincirlik yerine artık buradan VURACAK ABD. Ve İlla ki Kürdistanı (Goyim) PETROLÜ VE MURAT HAVZASI sularıyla birlikte SEVRes anlaşması uyarınca KOPARACAK!

AB’nin kriterlerine uyulacak: ileride:

1. Referandum’a gidilecek ve Kürtler KESİN ayrılık isteyecekler.

2. Üniter olmayan -AB kaypaklığıyla dolaşan bir NÜFUS oluşturulacak. Bunlar canları istediği gibi, MAL SATIN alacaklar (İsrail sermayesi arkalarında tasa etmesinler.) TAPU kayıtlarıyla SEVRES‘i oluşturacaklar.

Sınırlar aynı kalacak ama Türkiye Türkiye olmayacak artık. Ermeni sermayesi VAN yöresini tarla-arsa düzeyinde satın alacak. Ermeniler AB’ye alınacak, ama AZERİLER alınmayacak. (Oysa Gürcistan ile birlikte üçü de Avrupa ülkesi.)

MALTA adası önemliydi: Malta Avrupa Masonluğunun başkenti idi. Kıbrıs ondan da önemli bir ada… İsrail’in Arz’ı Mev’utu ve ileri karakolu… Onun için apar-topar birliğe alınıyor. Yani ENOSİS yanında bir de ARZ’I MEVUT toprağı kuruluyor birlikte… Kıbrıs’a inanılmaz miktarda İSRAİLLİ (tapu düzeyinde) akacaklar.

İşte  K I B R I S  buydu. Ve RTE de budur! O kesinlikle Erbakan’ın ekolü öğrencisidir. Hiç de saflık yaparak, sakın ha sakın,  İ N A N M A Y I N  yalan demeçlere…

Kediciklere hamsi alayım dedim: Kilosu burada 5,5 milyon TL. Bu mu düzelen enflasyon ??????????????????????????????????? Hanginizin ALIM GÜCÜ ARTTI? (Yurtiçi arkadaşlara soruyorum.) Hanginiz hayatın ucuzladığını gördünüz? Hiç hissettiniz mi?

Enflasyon %20’ye düştü  İ S E,  neden burası Brezilya gibi, her an artan fiyatlarla bunaltıyor? Memura yapılan komik para >>>>>>>>>>>>>>> bir kereye mahsus 160 milyon TL. Ama her yıl, Memura, vergi ve kazık zamlar olarak alınan para ayda 110 milyon. DALGA MI GEÇİYORLAR? Dalga mı geçiyorlar bizimle? Seçme özürlüyüz, ve kazıklandıkça aynı kişiyi seçeriz. Yaşasın AKP.

<> yaşasın RETENOSİSTAN.

 

Evet. KIBRIS gitti, KERKÜK ZATEN gitmişti. (O petrol var ya, Dünya üretiminin tam %12.36’sıydı. Şimdi Türkiye orada bir Kürdistan kurdurdu ve bu muazzam kaynağı, milli refahımızı KÜRDİSTAN‘a hediye etti…)

Evet yılda 20 milyar dollar’a biz PETROL ithal etmeye devam edelim. Çok yaşa Tayyip bey! Sen çok yaşa! Şeytan seni başımızdan eksik etmesin. Hans’ı sınırdışı et, Cem’in de elinden yüz milyon lira bile çekemeyeceği tüm servetini eline geçir. Berke barajını sen mi diktin RECEP bey?

Arazi Mafyası, Akıllı bilet, Kaynağı bilinmeyen 300 milyon dollar servet.

Oğlunun banka hesabı yılda bir milyon Dollar!  Y I L D A !  Üstelik onu da iç ediyor. (Eğitim meğitimmiş) Harvard’ın bile beş yıllık ücreti bunun onda biri. (Yedi içti dahil)

Bu arada Hacc bayramından söz edeyim. Ben KENDİME infak istemedim. [S] Hanım size kaç öğrenciye bunları bölüştürdüğümüzü AÇIKLAYACAKTIR -kuşkunuz olmasın ismen verilecektir-.

Önce Alim’e infak edin demiştim, siz sanır mısınız ki “Alim” olmaya niyetlenmiş biri, ona MUALLİM’lik payesini veren ÖĞRENCİ’lerine o gönderdiklerinizi kuruş kuruşuna kadar ÖDEMEDİ!

Ve o öğrencilere TEK TEK kim tarafından infak edildiği de açıklandı. (Asla ben verdim demedim.) Kim ne gönderdiyse AYNEN, öğrencilere ANINDA iletildi. 17 mağdur öğrenci yanında, Kediciklere bile balık malık aldım -helal ediniz-. Bu arada mırın ve kırın kardeşler, bayağı büyüdüler…

<> helal olsun, son zerresine kadar

Mitrea gibi hackerlerin ekmeğine yağ sürülmemesi için söylüyorum. Öğrenciler ismen sizden isteyene bildirilecektir. Ve iki yıldan beri baktığınız öğrenciler de ismen size verilecektir…

Hans von Aiberg, 25/02/2004 (219/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 219 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

219-02-chyprus

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar