Kan grupları ve Dört yollu evren – A, B, AB ve 0 evrenleri

Kan grupları çok önemli bir evrensel kuraldır.

Şuna şaşıracaksınız: Sizler (ve ben) DÖRT YOLLU evrende yaşıyoruz. Siz dört tanesiniz. Ama hepsi sizsiniz.

Eğer bir overWrite gerçekleştirilirse (Levhi Mahfuz’dan) siz farkında olmadan o evrenden bu evrene transfer olmuşsunuzdur.

Bunu asla farketmeyeceksiniz. Fakat “Ömrünüzün uzaması”, ya da bir TEVBE ile (mesela Haniflik gibi bir yolun bulunması) geldiğiniz yer ikinci evrendir ama yine burasıdır, o yine sizsiniz. Ötede kalan da sizsiniz.

Bu A ve B ihtimalleridir. İki ayrı evrende değilsiniz. Sadece size LEVHİ MAHFUZ polarizasyon uygularsa “şaşırtılmış” foton gibi birden hayatınız değişir.

Oysa siz bu ŞAŞIRTAN POLARİZASYON DÜZLEMİNDEN habersizsiniz. Yani öteki foton şaşırtılmıştır, siz şaşırtılmadığınız halde şaşırtılmış gibi başka bir davranışa (ötekiyle paralel) girersiniz.

İkiniz de buradasınız. Birinde size düzlem oyun yapmıştır, ötekinde bu düzlem olmadığı halde aynı oyunu yaşamaktasınız. “Bana ne oldu böyle?” der durursunuz.

Ömrün uzaması da böyle bir şey. ÖTEKİ tarafta A fotonun karşısına bir (mesela yangın ile ölüm) tehlike çıkar. Ama bir hayırlı dua, bir kabul edilmiş namaz, veya Kur’an’ın size dostluğu, veya Allah’ın size dostluğu, bir P düzlemi gibi karşı çıkar ve sizi korur. Burada o düzlemi görmeden KORUNMUŞ olursunuz…

Bilmem anlatabildim mi? (Görünen görünmeyen tehlike ve günahlardan söz ederiz ya…)

<> evet

İlla ki LEVH aşağıya inip size düzlem oluşturmaz. O inayetullah gelmiştir ama siz GÖREMEZSİNİZ. Çünkü siz şaşırtılan foton değilsiniz, şaşırtılmayan fotonsunuz. Ama size bir şey olmuştur. (Haniflik gibi.) Daha aşırı hallerde Şehidlik gibi…

Siz buraya kendiniz gelmediniz. Sizi ötede şaşırtan bir düzlem vardı (El HAdii düzlemi). Burada o düzlem olmadığı halde şaşırmış gibi davrandınız. İşte bunun için buradasınız.

Ötedeki de sizsiniz. Fakat o size doğumla unutturuldu. Ölümle HATIRLATILACAK. O yine sizsiniz. İki ayrı kişi değilsiniz.

Allah bu sayede dualarınıza icabet etmekte, doğruya iletmekte, Hanifliğe endekslemektedir.

Eğer öteyi bir hatırlasaydınız: “AAA! Allah’ın El Hadii ismi/resmi” diyecektiniz.

Eğer iki zamanlıysanız, bu kez AB kan grubu devreye giriyor. Bu çok özel bir durum. İKİSİ DE burada oluyor, ikisi de sizsiniz ama, iki farklı platformunuz vardır.

İki zaman KAVŞAK olarak bir araya gelebiliyor. Tarık’a çıkarsanız başka form, Arz altına inerseniz başka form, ikisi arasında (bu dünyanın yüzeyi) ise sizin A ve B dediğiniz formlardır.

Ses dalgaları gibi zaman enerjisi dalgaları da neden ve sonucun bir noktada birleşmesine neden olabiliyor.

Sözgelimi 300 yıl sonra siz Milli park olan Amazonlarda gezinirken, oradaki satanist, horrorist, serbest devletler size taşkınlık yapabilir hatta, mesela zehirli okla öldürmek isteyebilir. Eğer siz geçmişe gidecek biriyseniz AB ihtimali yaşayacaksınız.

Bu ne demek? Sizin KURTULMANIZ gerekir, ki geçmişte olasınız. Geçmiş size sahiplenirse hemen bir Time Hole veya Worm uzatır. Böylece Gelecekteki bir olayı geçmişteki bir polarizasyon neden-sonuç arası feedback yaparak dengeler.

Eğer aynı Amazon’a geçmişte giderseniz, o gelecekte sizi öldürecek olan zehirli ok ile geçmişteki nedensel bir yaratık (Mesela bir sülük) birden var olur ve o zehiri emer.

Bu olay hem gelecekte, hem geçmişte ama tuhaf bir TEK zaman kavşağında, sanki aynı andaymış gibi gerçekleşir. Ve siz gelecekte ölmekten kurtulursunuz, geçmişte size bir sülük yardım eder.

Polarize A ve B olaylarında AYNI ANDALIK vardır. Aynı zamanda gerçekleşir.

Ama Karneyn teknolojisinde gelecek ve geçmiş arasında aynı andalık yerine zaman düğümü ile polarizasyon olur. Bu da gelecekteki bir ölümün ERTELENMESİ, fakat enerjinin sakınımı ilkesine göre geçmişteki karşılığıyla GİDERİLMESİ biçiminde tezahür eder.

0 (sıfır) kan grubuna gelince, bunun anlamı saydamlıktır. Mesela melekler ile insanlar birbirinin içinden geçebilir. Şeytan vesvesesi saydamdır (Nötrino doğası), ama melek melek ile çarpışır, şeytan da şeytan ile ve Zaman gezmenleri de birbirleriyle çarpışır (MIB bunun için vardır)…

Özel bir durum var, Chat’i acele bitirmeliyim. Öteki chat yarın, yarım kalan işleri konuşuruz. 20.30’de görüşmek üzere. Acilen hoşkalın.

<> ok slm slm

<> hg slm slm kaptan

Hans von Aiberg, 23/05/2004 (229/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 229 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (230) oku

229-09-ababo

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar