Cinler – Cinler geleceği bilebilir mi – Uyku ve ölüm – Elektromagnetik

<> Bazı kişiler cinlerle bağlantı kurduklarını söylüyorlar ve geleceği bazen bilebiliyorlar, bu nasıl oluyor?

<> Melekleri, cin bilginler dinleyebilir, değil mi?

Cinlerle bağlantı, elektron kabuğu olarak cindara ya da medyum denen cinliye yerleşik olan Cin irtibatı ile oluyor. Siz bir protonsunuz, o da sizin iyonizasyonunuzu nötrleyen bir elektron, unutmayınız. Temas bu biçimde oluyor.

<> Bunlar geleceği nasıl bilebiliyorlar?

Geleceği bilmek yalnız onların değil insanların da bildiği bir şey. Uykuda, kitabımızın 90 derece dikmesini, bir uzun gemi direğine benzetiniz. Direğin tepesinden KARA daha iyi gözükmez mi? Yani kara göründü derken, bunu direğin ucundaki gözcü söyler önce… Öyle değil mi?

<> Evet

Bunun anlamı şu: Bizim uykudaki bedenimiz (bilinç) yukarı düşüyor. (Magnetik alanı cesedimize dik geliyor.) Böylece direğe çıkmış bir gözcü gibi, yarını, öteki ay ya da yılı görebiliyor. Ama bunu unutuyor.

Sonra öyle bir an geliyor ki, “Aaa! Ben bu anı rüyamda gördüm, sanki bu anı daha önce yaşadım” diye hayret ediyor. Örneğin, iki yıl sonra evleneceği kızı görmüş ve hatırlamıştır.

Buna Dejavu deniyor. De ja vu = Haberci rüya demek. Vu=View anlamında fransızca bir kelime. Dr [M] De Ja Vu konusuna daha yatkındır, ekleyecekleri vardır elbette.

<> Zaman da farklı akıyor rüyada

<> Rüyada zaman var mı?

<> Akmıyor mu acaba?

Bir gün=bin yıl.

<m> Déjavu = Tıpta da aynı.

<> Sembolizmin sebebi algılananların algılara sığdırılabilmesi olsa gerek ? Yani bambaşka bir evrende başka algılarla algılıyoruz rüyada

Sembolleri seçen mekanizma REM diye bir tuhaf olgu. Bazı rüyalar haberci değildir anlamsızdır. Bunun nedeni “Hızlı Göz Hareketleri” diye bir olgudur.

Göz görmek istediği sembolleri, deli gibi arar. Eğer o dalma anımızdaki göz hareketlerimizi görseydik, kendimizden korkardık. Saniyede 35 kez, göz bebeği hareket ediyor, inanılmaz bir şey bu. Ben uyanıkken gözbebeğimi sağdan sola taşımak için iki saniye ancak yetiyor.

<> Rapid Eye Movements

Evet. Rapid Eye Movements = REM. Rem aynı zamanda Random=Rastgele olursa, o zaman gördüğümüz düşlerin anlamı yok, şizofrenik yani birbiriyle ilgisiz absürd şeyler oluveriyor.

Ama sembolleri seçen REM hareketlerinin yoğunluk ve amplitüde denen genlikleri.

Anlamsız düşlerimiz “ŞİZOFRENİK“tir. Yani neden-sonuç ilişkisi yoktur, daldan dala atlar. Ama bir de Hz. Yusuf’un gördüğü ve yorumladığı gibi rüyalar var ki, Kur’an’da kutsanmıştır.

Rüya bizim “ÖLMEMİZ” demektir, çünkü canımız (Eksi bedenimiz) alınır (Göğe alınır), Allah dilerse bizi ertesi gün (an) serbest bırakır.

Ayeti anımsadınız mı? Bu ayeti bulmazsanız, kendimi reklam arası yaparım, sizi kahrederim. ;=)

<> Yusuf/4: Bir zamanlar Yusuf, babasına demişti ki: Babacığım! Ben (rüyamda) on bir yıldızla güneşi ve ayı gördüm; onları bana secde ederlerken gördüm.

Evet, tamam, bu ayet. Reklamdan kurtuldunuz.

Benim kastettiğim ise “Uykuda canımızın alındığı” ayeti…

<> Bir de rüyalara hakim olma durumu var; rüya görüldüğü anda uykudaki insana uyarılıp onun rüyasına hakim olması sağlanıyor.

O uyanık uyku, tetikte olma hali, ve güdümlü rüyalardan, uyanık (Teyakkuzda) olmaktan başlayarak, gezici durugörü (Bedensiz astronomi, Clair Voyance vb.) denen güdümlü düşlere kadar bir çok kategori var. Bunlar psişik yeteneklerimiz olup, belli terbiye ve disiplin ile elde edilebilir.

Soru ya da yorum bekliyorum. Konu, Kur’an’ın yukarıdan aşağıya okunması ve cinlere Resulullah’ın da peygamber olması üzerineydi. Ben bu konuda yorumları bekliyorum.

<> Uykuda canımızın alındığı ayeti nasıl bulabiliriz?

“Uykuda canımızın alındığı” ayetini bulamadınız mı?

<> Ben bulamadım

Nasıl aramak gerekir onu acaba? Uyku bahsinde mi aramalıyız?

<> uyku, ölüm

<> uykunun arapçası newm

Ğaflet=Uyku demek. Newm=Uyuşukluk demek. Mahmurluk, sabah mahmurluğu.

<> Tşk.

<> 39-Zümer/42: Allah, ölenin ölüm zamanı gelince, ölmeyenin de uykusunda iken canlarını alır da ölümüne hükmettiği canı alır, ötekini muayyen bir vakte kadar bırakır. Şüphe yok ki bunda, iyi düşünecek bir kavim için ibretler vardır.

 

İŞTE BİNGO!!!!! AYET BUYDU. Bravo [candaş]. Bu ayet ne demek istiyor acaba?

<> Sondaki ibret vardır misali

<> Uyku halinde tünelimizden superspace’e gidiyoruz, yani berzah’tan geçiyoruz gibi?

Evet “Düşünecek bir kavim (104 gibi) için” bir Misal. Ama bunu çözdük. Elektrik ve magnetik alanlarımızın, uykuda DİPOLE olduğunu, çakışıkken, birbirini dik olarak soğan kabuğu gibi kuşattığını anlattık.

Zaten Philadelphia deneyinde de gemiye verilen elektrik niçin?

Çünkü yüksek bir elektrik alanı, bir o kadar yüksek MAGNETİK (Dik) bir alan otomatikman kuşatır. Böylece TELEPORTASYON (TiMechanics=Tayyı Mekan) oluşur. Teleportation, Veliction, Işınlanma, daha bir sürü OOBE [Out Of Body Experiment] ESP [Extra Sensory Perception], PK (Psikokinezi) gibi parapsikolojik, paranormal görüngüler oluşur.

<> Bu aynı zamanda zaman yolculuğu da demek midir?

<> Mekanlar üst üste katlanıyor mu? Time-space katlaması

Mekana (Uzaya, zemine) zaman eşlik eder. Biri etkilenirse diğeri de etkilenir. Bir gitar telleri gibi herkes kendi kulvarında akarken, böyle bir magnetik aşırı fırtınayla, sanki gitarist bütün telleri iki parmağıyla sıkıştırıp, birbirine değdirmiş ve VORTEX yaptırmış, zaman kavşakları oluşmuştur…

Görüyorsunuz bunlar “Rüya” denen minicik bir Bermuda olayından başlıyor ve gemilerin ışınlanmasına kadar büyüyor.

Allah bizi kabzediyor, elektrik ve magnetik alanlarımızı DİPOLE ediyor. (Çift kutup demek) Dilerse bizi yeniden geri bırakıyor. (Elk. ve Magnetik alanlar yeniden aynı düzlemde birbirleriyle çakışık oluyorlar.) Böylece uykudan uyanıp işimize gücümüze gidiyoruz.

<> Kısa devre

Evet, hem kısa devre hem de Polarizasyon yani 45 derece ile “CİN, Karabasan vb.” ile de teğetleşiyoruz.

<> Karabasandan kurtulmak için artık Fettah.

O yüzden sanırım [candaş], karabasanlar, uykuya dalarken sıçrama, irkilmeler üzerinde durdu.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 07/10/2001 (006/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 006 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

006-06-uyku-dipole

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar