Metodoloji – Havet – Tarihin değiştirilmesi – Zaman savaşı – Futuroloji

Geç geldim, sohbetiniz bol olsun Ladies & Gentilemen.

[] Email hacklenmesi konusunda konuşuluyor

Bu hacklanan üçüncü mail. Aslında, o kişiye bir exe ile troyan gönderip mahvetmek var ama, ben hep DÜRÜST kalacağım. Gönderirim bir dosya, içine de truva atını koydum mu o keriz uğraşsın. Bana sayısız dosya ve dolayısıyla exe geliyordu. Şimdi onları ne yapacak? Şeytan diyor ki, koy troyan virüsünü ama ben bunu yapmayacağım. Ben usame değilim, vandal da değilim.

<> Kısasa kısas vandallık sayılmaz ama, hem bizim atalarımız (Batı hunlar) vandalları haklamıştı 🙂

:=))

Vandallar, germence konuşan slavlardır. Yani Bulgarlar slavcaya, bunlar da germenceye asimile olmuşlardır. Bulgarlar (Altınordu hanlığı mensupları, Volga bulgarları) Türk idiler. Ama slavcaya asimile oldular. Macarların 7 kabilesi TÜRK, ikisi ,acar idi. Türkler Macarcaya asimile oldular. Nedendir bilmem ama, Geçmişteki Türkler dillerini kolayca terk edebiliyorlardı.

Bugün gerçek Bulgarca (Altınorduca) sadece Balkar (ve akrabaları Karaçay) türklerinde yaşıyor.

Bulgar ismi zaten faul: Kıpçakça Bulgan=Bulanmış, alaca-bulaca demek. Bulgur pilavı demek değil elbette. ;=)

<> :)))

[] Kaptan grupta yazılan bir mesaj hakkında konuşuyor. İlgili mesaj şu:

<> Hans von Aiberg’in metod ve modelinde transscience-futurology-sciencefiction ayırımını hangi ana unsurlara veya nüanslara müracaat ederek yapabiliriz? “Hadislere inanmam” sözüne mukabil, her insanın cin ve melekten iki arkadaşının olacağına dair hadisi, reenkarnasyonun gerçek yüzünü açıklamakta referans olarak alabiliyor!? Ayrıca konuyu, şeytanın yeni ölenden yeni doğana intikalini fark edemediği, nadir de olsa görülen ruhsal bir kısa devre olarak tanımlıyor. Nadirattan olan bu durum, deneylenemediğine göre, dolaylı da olsa hangi delile dayandırılıyor? Yoksa, bugün için bir delil sunulamayıp, Kur’an merkezli bir model mi oluşturuluyor? Ya da, ve/veya…

Evet. Bunlara yanıt vereyim mi?

<> Lütfen

Sevgideğer [candaş] haklı. Çünkü sunulardan önce metodolojiler yazılmalıydı. Yöntem bilimi vermeden doğrudan konuya giriyoruz. Bu yanlıştı.

Sorun şu: Yıllar önce Afganistan’ın futurolojisini yazdığımda bir hipotez bile değildi ve hemen herkes gülmüştü. Ama o herneyse (Tut ki kehanet diyelim) gerçekleşti.

Bir de peşin olarak, gerçekleşmesi ertelenmiş olanlar için “HAVET” diyeceğimi de bildirmiştim. Bunun anlamı şuydu: “Zaman birimizi haklı çıkaracak”, bu tür metodolojileri yazmalıyız ki akıllar bulanmasın.

Örneğin dedim ki:

Adler var, İngiltere işgal edildi. Amerika ve Rusya dize geldi. Dünya’da eşit ve paylaşımcı dozen (Düzine) bir Graceland kuruldu.

Tarih böyleydi ama birileri 3 asır kadar sonra, bir “Walhalla” denen District of the World’dan, belirlenen tarihten iki gün önce sadece bir ırka (Jewish) matuf olarak o TT aygıtını kaçırdılar. Böylece tarih silbaştan “AYRIŞTI“.

İki gün önce Tarık’ı kaçırıp yola çıkan ve tamamı musevi olan, Walhalla DW’den bir yahudi ekip tarihi değiştirdiler. Bir yıla karşılık 14 yıl kuralı gereği 300 yıl kadar geriye düştüler. Dozen (Düzine, graceland) bitti.

Bu düzende ise şu amaç vardı:

1. Efendiler:

a) Siyonizm

b) Refahçı batı avrupa, kuzeybatı avrupa, ABD+Kanada, Avustralya vb.

Tüm Meksika’dan itibaren Amerika’nın tamamı, Afrika’nın tamamı, Orta-güney-Doğu Avrupa ile tüm Asyanın tamamı “KO-MÜ-NİST” olacaktı. Buna, Türkiye, Balkanlar vb dahil.

Efendiler “Zevki sürecek”

Goyim denen konuşan hayvanlar da robot gibi üretecekler ve boğaz tokluğuna yaşayacaklardı. (Türkiye de bu plana dahildi.)

Ama Graceland ile Exodusland ya da Alias ile Alois savaşlarının İKİSİ BİRDEN GERÇEKLEŞTİĞİ için, bildiğiniz tarih “İKİSİ BİRDEN” olmadı.

Adler yerine Hitler kondu (Hiedler). İngiltere’yi zaptedeceğine bu deli yahudi, kışın ortasında Moskova’ya yürüdü, savaşmadan 6 milyon Alman askeri donarak öldü.

<> Rus tundralarında boğuldu

Evet.

<> Yahudi olduğu halde yahudileri öldürdü

Almanlar Atom Bombasını başarmışlardı. Hitler bu nimeti kullanacağına A-Bomb bilginlerinin tamamını sürdü ya da kaçırttı. Onlar da gidip Amerika’da bu işi denediler ve kabak Japonya’nın başına patladı.

Yani kısaca bildiğiniz, şimdi okuduğunuz tarih yazıldı. Hitler yenildi, intihar etti.

HİTLER 7inciydi. Zaman korsanlarının Yedincisi…

ALOİS HİEDLER, Hitler’in babası. Aslında 11 kişiler. (Men in Black ve messenger denen telepatları saymıyoruz.)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 10/10/2001 (007/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (006) oku | 007 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

007-01-zeroen

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar