Hadis İslamın münafıkları – Süfyanilik – Haniflik farkı iki iman – Nurcu/Fetö tuzağı – Masonluk – Siyonizm – Bilderberg

<> Y. Nuri dışında diğer hangi ilahiyatçı prof’larla temasınız oldu?

Kalan tamamıyla… Çünkü ben 150 saat sunuculuk yaptım. (Edirne’yi anımsayınız)…

<> Keşke şu ebu-süfyan şeytani savaşlara katılsaydı da bir hanif de onun canını alsaydı, şimdi bu hadis müslümanları olmazdı

Evet MEHDİ’nin birinci ve tek düşmanı (İkincisi yok) EBU SÜFYAN MİLLETİ’dir. Bunlar İBRAHİM MİLLETİ’nin düşmanıdırlar. İbrahim milleti onları (Wahhabi, Fars mollası, Taliban şaklabanları vb.) sevse de onlar bizi sevmezler ve tırnaklarını yerler. Biz din sahibiyiz, onlar da KİN sahibi. Kinlerinden dolayı geberecekler.

<> Peki şuna ne dersiniz: Bartelemeos dinlerin birleşmesi adına Cuma arife gününde Ortodoksların oruç tutmasını emretmiş. CNN Türk’te duydum. Sentez, mentez derken gitti giden…

<> Papa bu Cuma günü yahudi ve Hristiyanlara oruç tutmalarını tavsiye etti

Bu Allah’ın emridir: “De ki Ey Ehli Kitab, sizin ile bizim ilahımız aynı ve bir tek olan ALLAH’tır.” Ve bu uzlaşmanın ta kendisidir. Allah emrine kim uyuyorsa iman etmiştir.

Bizim farkımız ise şu: “Ey iman edenler (bir üste çıkıp) İMAN EDİNİZ.”

<> Fethullah ve Diyanet’e birinin MAİDE 51’inci ayeti hatırlatması lazım. Papazlar ile hahamlar ile dost olan Fethullah ve Diyanet’e.

Hayır onlar birleştirici olamaz. Fethullah Bilderberg’lidir ve mecburi HAHAM hizmetindedir.

Nurculuğun tüm Şeriat kitabında yüze peçe takmak dahil HERŞEY vardır ve fırsatını kollamaktadırlar. Zina edeni taşlayıp öldürmek, Midye, Karides, kalamar gibi deniz ürünlerini HARAM etmek, Namazlara ve camiye TAKİP KARNESİ çıkarmak. Bunlar FETHULLAH’ın ŞİMDİ ŞU ANDAKİ parti (Hizbullah) programında VAR.

Kur’an’ı kaldırmışlardı, eğer işbaşına gelirlerse HADİS’leri bile kaldırıp sadece SAİDİ NURSİ ile 24 saat yayın yapacaklar. Bunlar ŞAKA değil, 2002 programında YER ALIYOR.

<> Fethullah ve diyanete birinin Maide-5 inci ayeti hatırlatması lazım…

<> 5-Maide/5: Bugün size temiz olan şeyler helal kılındı. Kendilerine kitap verilenlerin yemeği size helal sizin yemeğiniz onlara helaldır. Müminlerden özgür ve iffetli kadınlar ile sizden önce kendilerine kitap verilenlerden özgür ve iffetli kadınlara namuslu fuhuşta bulunmayan ve gizlice dostlar edinmemişler olarak onlara ücretlerini ödediğiniz takdirde size helal kılındı. Kim imanı tanımayıp küfre saparsa elbette onun yaptığı boşa çıkmıştır

<> Özür dilerim maide-51miş hocam

Olsun, Kur’an’ı OKU’mak çok güzeldir, seni bu sevaba kondurdum [candaş].

<> 5-Maide/51: Ey iman edenler! Yahudileri ve hrıstiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez.

Bu ayetin bir açıklaması da Ali-İmran 100 idi galiba.

<> dinlerarası diyolog adı altında üç dini yahudi-katolik/ortodox/hadis dini birleştirip geleceğin şer cephesini kuruyorlar…

<> Dostluktan kasıt nedir hocam arkadaş dost vs. bunların bir nuans farkı olması lazım herhalde

<> Burada kastedilen haham ve papazlar. Haham-papaz-hadis din imamı üçleyip mehdinin karşısına dikecekler

<> 3-Ali İmran/100: Ey iman edenler! Kendilerine kitap verilenlerden herhangi bir gruba uyarsanız, imanınızdan sonra sizi döndürüp kafir yaparlar.

İşte bunlardan biri Fethullah’tır, hempası Mehmet’tir (Yeni Asya) ve adları Bilderberg’dir. Yani Masonluğun da BİR ÜSTÜ.

İşte bu masonik yerli uşaklarımıza bir uyarıydı. O klüp, loca ve derneklere girerseniz “uyarsanız, imanınızdan sonra sizi döndürüp kafir yaparlar” diyor ayet…

Bu da Fethullah’tır. Uymuştur o gruba… O Amerikalıdır artık. Her Amerikalı gibi de mutlaka Yahudi Lobisi’nin içindedir.

 

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 12/12/2001 (032/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 032 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

032-05-feto-tarikatler

Yorumlar