Zigzag – Milat – Yahudiler – Filistin – Kayıp 10 yahudi kabilesi – Aiberg düşmanlığı – Hansa devletçikler

<> 11 Eylül olayıyla yazıların aniden kesilmesinin bir ilgisi var mı?

Tabii var. MİLAT/Millenium/Milatium bu iki taraf için de gerekliydi. El Kaide bir Yahudi örgütüdür. İntihar edenler (Arap pilotlar) ise HAŞHAŞİN (Montauk) etkisinde idiler. Siyonist tüccarların TAŞERONU El Kaide ve onun Cumhuriyeti olan Taliban, Ayetullah, Hizbullah vb. örgütleridir.

Tüm bu canlı bombalar kendilerini YAHUDİ provakatör efendileri için SEVE SEVE feda ediyorlar. Ve bu kamikazeliklerini “ŞEHİTLİK” diye kendilerine masturbe ediyorlar. Bu bir  K O M E D İ  [candaş].

<> Kişi bazında öyle mi yoksa liderler mi?

Tam anlaşılmadı soru?

<> Yahudi olanlar liderler mi yoksa onlar da mı Usame gibi taşeron?

 

Usame Yemenlidir Suudi değildir. Bir ara sözünü ettiğim Himyer yahudi kökenlilerindendir. (Kurayza kabilesi gibi).

Yezid, Muaviye ve Ebu Süfyan yarım kan YAHUDİDİR. Kureyş denen kabile “Araplar ile Yahudilerin melezlerine” verilen isimdir.

<> Yani Arap gibi görünenlerin bir çoğu, Yahudi kimliğini muhafaza ediyor olabilir?

Evet. Mesela tüm Filistinli müslümanlar, farkında olsun/olmasın devşirilmiş KAYIP yahudi kabilelerinin ta kendisidir ARAP unsuru YOK denecek kadar azdır.

<> Kayıp İsrailoğulları mı? 10 Kabile

Unutmayınız: Yahudilerin 12 kabilesinden ON’u asimile olmuştur. İKİSİ (Moab ve Amon kabileleri) ŞİMDİKİ YAHUDİLERDİR.

Diğerlerinden bir kısmı şimdiki FİLİSTİNLİLER (Yaser Arafat bile MASON’DUR). Diğerleri Habeşlilerden bir-iki kabile. (Kaçması kolay olduğundan Kızıldenizden karşıya geçmişlerdir.) Ama kayıp kabilelerin çoğu YEMEN-ADEN ve HADRAMUT halkıdır.

Bu arada tlf. bakacağım.

[] Telefon arası.

Şu bazı insanlar beni öldürseler yeridir. Telefondaki zat diyor ki: “Hoca hoca, tuttun gelecekteki kent devletlerine Hansa diyerek kendi adını verdin. Biraz mütevazi olsana“.

Aynen böyle diyor telefondaki zat… HANSA’yı benim icat ettiğimi sanıyor. Hansa’yı bilen var mı?

<> Hansestadt, Hamburg, Bremen gibi?

Gibi… Ya da LuftHANSA gibi. Kent devleti demek, makropolis devlet demek. Vatikan gibi. İkibin yıllık ismi tuttular benim kendime uydurduğumu söylediler.

[] Hansaplast gibi

<> her yerde kullanılıyor bu isim

Cahili adam edersin. Bilgili zaten böyle densiz ve dandik değildir. Ama şu YARI-CAHİLDEN şeytan gibi kaçın Hanifcanlar.

Bunun için bu saatte bana telefon açmış ve beni “Heykellerini yaptırtan İnönü” yerine koymuş. Öyle diyor: “Yakında oturduğun sokağa da o ismi alırsın“.

Benim burada yaptığım reklamlar birer ŞAKADIR. (Ein klein spass) Siz de biliyorsunuz onun Jock/Joke olduğunu şaka olduğunu. Yani ben takılıyorum sizlere…

<> evet

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 24/12/2001 (036/13)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 036 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

036-13-12-israil-kabilesi

Yorumlar