Geleceğin şarkıları – Zülkarneyn sembolü – Zülkarneynin geçmişe doğru yolculuğu – Yecüc-Mecüc tehlikesi – Hızır

Hep zibidi şarkılar yapan Berlin toplululuğu niye böyle bir şarkı yaptı dersiniz? Çok mu yetenekliler?

Hayır. Bu başka bambaşka bir kanaldan gelmişti.

“Through the hourglass”.

<> Zülkarneyn=Kum saati???

O uzay-zaman konisinin sembolü 2 boynuz da deniyor. Schwarzschild HUNİSİ ve karşı HUNİ. Orada boğazlaşıyorlar. (Kıstak/Berzahları boğazda birleşiyor) Ortaya bir çift ANKEBUT çıkıyor.

Uzay-Zamanın distorsiyon FİLESİ

Altlı üstlü iki tabaka gibi görünüyor sanki ama aslında onu yatay değil dikey olarak düşüneceksin ve içindeki bir çizgiyi koyu olarak göstereceksin. U harfi gibi bir şey çıkıyor ortaya. İşte o U benzeri (Aslında bir lyr çalgısına daha çok benziyor. Heiberg’lerin de armalarında var.)

Ama en önemlisi İslam’ın sembolü putperestlerin AY’ı değil! Bu garip u harfi. Artık Ay’a mı benziyor orasını bilemem? Ama sanırım biz AY olmayan bu bir çift boynuzu logo edinmeliyiz.

(Pek de sevimli değil ama, bu ilahi bir tercih.)

Michel Angello “Musa”yı iki boynuzlu olarak yonttu. Makedonyalı Alexander de öyle.

“Sana zülkarneyn’den sorarlar…”

<> peygamberimizin ilk caminin şerefesine astığı sembolün aynısı.

Evet. “Zülkarneyn”in sembolü. Dünyanın “Geçmişinin kurtarıcısı”. Karanoktacığı yaparak “İZDÜŞÜM” dünyasını bizden ayırdı. Y-Mecücleri senkronize fakat “Mirror World”a aldı. Onlar bir gün gelene kadar rahatız.

Zülkarneyn (Birinci ve Kur’an’da geçen Zülkarneyn) bir kurtarıcıdır. İnsan soyunu kurtarmıştır. Kendini de… O da o soyun içinde…

Konumuz bugün “Şeriat/zina” vb. dışında herhangi bir şey olabilir. Çünkü inanılmaz e-posta geliyor.

<> bu istilayı geleceğe ertelerken yecüc & mecüc ile baş edilebilinecek teknolojik gelişim için zaman da kazandırmış oldu, değil mi hocam

Elbette… Zaten zamanda “GELECEKTEN” olanların daha Kur’an indiğinde doğmadıkları için ADLARI verilmez. Lakapları vardır. (İki boynuzlu gibi, Hazır gibi)

<> Anlıyorum bu yecüc& mecüc istilasının tehiri de gelecekte olacak o zaman

<> Hızır da gelecekte mi doğmuştur?

 

Hızır gelecekte değil geçmişte değil DEHR denen bir zamana alındığından HERÇAĞDA var oluyor ve böylece onun HİÇ Mİ HİÇ İSMİ GEÇMEMESİ GEREKİYOR. Kur’an’da HIZIR ismen yok ama tam 111 yerde de bir şekilde var…

Zülkarneyn’den sonra 3, 5, 7 zülkarneyn daha İKİ ZAMANLI oldu. Ama birinci büyük istisna… Çünkü zaman yolculuğunu değil doğrudan BİR ÇIPLAK KARADELİĞİN elektrik yüklü halka tekilliğini kullanarak yaşça küçülmeden ve TÜM ALET EDEVATIYLA takım taklavatıyla GEÇMİŞE taşındı. Yani “Ağzının kenarında ketçap” bile duruyordu.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 13/01/2002 (045/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 045 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

045-02-zulkarneyn-sembolu

Yorumlar