Yaratılış – Süper uzay/Aşağı Misal alemi – Zamanın durduğu yer

<> Bu yapı ilk yaratılıştada böyle miydi yoksa bir gelişim süreci var mı?

Pardon, hangi yapı? onu anlayamadım. Süper uzay mı? Tüneller (Berzahlar) mı?

<> Süper uzay-berzah alemi. Evet

Süper Uzay’ı birçok kitabımda ayrıntılı ele aldım. Eğer o kaynakçalardan sana bilgi aktarılırsa olay şu: NEDEN=SONUÇ  A Y N I  olunca, tüneller (Berzahlar) aynı anda var ve yok olarak kıpır kıpır Geometro-dinamik bir yapıda çalkantılı deniz gibi her an hareket halindedir.

Bu konuda Geon Wheeler Super Space Web search edebilirsiniz. GEON diye bir aratabilir misiniz? Orada evrim olmadığını, herşeyin başı ve sonu birleşik olarak bulunduğunu görürsünüz.

<> ok

Geon ve Conundrumları bir başka gün anlatırım, çünkü başlıbaşına bir konu. Şimdilik bu kadar malumat yeter mi? Çünkü Tarık bekliyor. Evet yeterliyse Tarık’a devam edelim.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 01/02/2002 (054/15)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 054 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

054-15-berzah-superuzay

Yorumlar