Cifir – Paranormal – Kadın ve Erkeğin özellikleri – Cinsellik – Cennet – Beslenme

Bunlar VİTAL anlatımlardı.

 MEKANİK olarak da bilinçaltı şöyle konuşmaktadır. Kadın, güçlü kuvvetli erkek ister. (Himaye edilmek içgüdüsü)

Erkek ise “Ne güzel bir kadın” diye düşündüğünde “Çocuklarım güzel olacak” demektedir. “Saçları çok gür=Hormon yapısı çok iyi, kısır olma riski yok”, “Göğüsler ve kalçaları çok iyi=Çocuğumu emzirecek sağlıkta ve leğen kemiği geniş yani doğum yapacak özellikte”.

Elbette bu bilinçaltı konuşmaları ve konuşturmaları sonsuza kadar gider. Burada amacım “Kodeksleri” anlatmaktı. Erkek ve kadın ayrımının garip bir penceresinden baktım ve baktırdım sadece…

Bu arada konu ile ilgili sorularınızı alabilirim. (Makul-mantıklı soru lütfen.)

<> cennette de var mı bu doyum

Evet Cennet’te Allah özellikle erkeklerdeki 2/3 oranındaki noksanlığı giderecektir. Kadın ve erkek 3/3 (Tam) ve sürekli doyumda olacaklardır.

<> Öteki dünyada üreme olmadığı halde bu doyumun amacı?

Cennet mekanında bildiğimiz anlamda BESLENME yok. Yani bir kuşu vurup, pişirip yemiyorsunuz ve tuvalete çıkmıyorsunuz. Acıkıyorsunuz, o kuş size yönleniyor, bir biçimde içinizden canlı olarak geçiyor ve size inanılmaz lezzetler veriyor.

(O kuşu dört parça halinde öldürüyorsunuz sonra da çağırınca o yeniden toplanıp yoluna devam ediyor.)

Buna şaşırmayınız, çünkü CENNET yasaları büyükpatlamadan esinlenmeden daha önce OLUŞTURULMUŞTUR.

Kuş örneğini şunun için verdim: Cennette yemek yok, ama KUŞ var. Üreme içgüdüsü yok, ama seks var. Bu özdeşliği anlamanız için örnek verdim. OK???

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 06/02/2002 (056/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 056 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

056-04-cennette-cinsellik-beslenme

Yorumlar