Paranormal – Tarık suresi – Zaman makinesi UFO – Adamski – UFO neden bu şekildedir

Nur-35’i lütfen bir daha yazalım.

 

<> 24-Nur/35: Allah göklerin ve yerin Nur’udur. O’nun nuru, içinde ışık bulunan bir kandil yuvasına benzer. O ışık bir cam içindedir, cam ise, sanki inci gibi parlayan bir yıldızdır; bu ne yalnız doğuda ve ne de yalnız batıda bulunan bereketli zeytin ağacından yakılır. Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak! Nur üstüne nurdur. Allah dilediğini nuruna kavuşturur. Allah insanlara misaller verir. O, herşeyi bilir.

 

UFO‘nun malzemesi 114 sayılı KARARLI bir elementtir. (Henüz bulunmadı). Bulunduğunda adı Vanenium olacaktır, önceden duyurulur.

Bu element kararlı ve son derece ağır, hantal, serttir. (Elmasa göre sertliği 24’tür.)

Camları/Lumbozları ise Tektit denen bir maddedir.

Elektronik donanımı ise borazan taşından yapılıdır. (Bu taş elması çizdiğinden sertliği 11’dir.)

Böylece üç malzemesi vardır.

Işık hızında herşeyin boyu hareket doğrultusunda KISALIP enine yayılıyor ya Alet ışık hızına çıktığı anda biçimi ne olursa olsun UFO biçimini alır. Yani sivri bir roket, kalem gibi bir araç da olsa, sonunda tencere kapağı biçimini alacaktır.

Ve ÇOK  K A B A  olmak zorundadır.

Adamski’nin Ufo resimleri gerçektir. Hantal, kilise çanı gibi kaba ve dökme bir malzeme benzerindedir. Çünkü yapıldığı madde itibariyle bunun böyle olması üç nedenden önemlidir.

1. Vanenyum (Wanenium) doğada HİÇ YOKTUR yapaydır ve KARARLIDIR. (Oysa mesela aktinitler vb. kararsızdır.) Doğada olmayan sadece İNSAN ELİYLE insan teknolojisiyle üretilen bu maddenin üretim tarihi AYNIDIR. Yani ayrı-ayrı ayrı parçalardan oluşmaz. YEKPAREDİR.

2. Monoblok olmasının nedeni, zaman içinde geriye gidereken ayrı tarihlerde üretilmiş ayrı parçalar olmaması içindir. Bu yüzden resimlerde göreceğiniz gibi bu malzeme ÇOK aşırı kabadır. Öyle Star trek gibi ince malzeme değildir.

Tüm parçalar eşanlı olursa, zaman yolcusunun yeniden GELECEĞE getirilmesi bir o kadar güvenceli olacaktır.

Tarık (Dhurakapalam) EŞ-ANLI/Senkronize olmak zorundadır. Malzeme de EN AZ ÇEŞİT göstermek zorundadır. İki bağ sahiplerinin malzemesi Maksimum ve de minimum ÜÇ çeşittir: Wanenium, Tektit ve Borazan taşı. (Bu üçünün alaşımına İumium adı verilecektir.)

3. Kabalığın bir diğer şartı ise, uzaydaki turlarında en az tahribata, kozmik ışına en az riske edilmesidir.

Malzeme ışık hızına doğru giderken, tıpkı bir Satürn roketi biçimindedir farklı olarak, DEMİR ve üzeri Bakır kaplıdır.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/16)

Not: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-16-tarik-adamski-ufo-neden-can-gibi

Yorumlar