Paranormal – Tarık – Zaman makinesi UFOnun işleyişi – Elektromagnetik – UFOnun çekim gücü

Elektronların maksimum hızına (Beta-katod ışınlarından söz etmiştim) ulaştığında, CANLI enerji-insanlar bölgesine ve dünyasına HEMZEMİN olmaktadır.

O malzeme bir firewall’un sahte hedef oluşturması gibi Cinlerin dünyasına bırakılır (Kademe: demir ve elektrik yüklü bakır).

Işık hızında içteki malzeme ise ÇAN ya da tencere kapağı gibi  K I S A L I R . Bu malzeme wanenium’dan ibarettir. Kabaca tencere kapağı biçimindedir.

Altı ise hareket doğrultusunda kısaldığından tencere kapağı gibi oyuktur, ancak iniş takımına benzer ÜÇ kondansatör vardır. 120 açı derecesiyle üçlü yarım küre biçimindeki bu kondansatörlerin görevi ve işlevi çok önemlidir.

Bu üç kondansatör tripole denen bir düzenek oluştururlar. (Doğada tek kutuplar yasaklanmıştır, ama yine de adı böyledir.)

Doğa sistemlerinde bulunan elektromagnetik kuvvet (Tesla Kondansatörü) kablo vb. gerektirmeksizin emilebilir.

Yani evrenin her yeri doğal olarak doğanın dört kuvvetiyle doludur. Elektromagnetizmal kuvvet her yerde hazır ve nazırdır.

Ufo dediğiniz araçların kubbesinde gördüğünüz bir futbol topu kadar TOPUZ vardır. O aslında elektroskoptur. Doğadaki (heryerdeki) elektromagnetik kuvveti alır. Öteki adı YÜKSEK EKSİ KUTUPTUR.

Toplanan bu elektromagnetik-aşırı yakıt (Philadelphia deneyininkine eşit) kubbenin tam altındaki ve dibe kadar gelen bir TEKTİT (Cam, saydam cam) SİLİNDİR içindedir.

En altta ise bir MERCEK vardır. Mercek ise YÜKSEK ARTI KUTUPTUR. Yani topuz olan Yüksek eksi kutubun emdiği em. kuvvet birikimi bu silindir içinden geçer ve dibindeki MERCEĞE akar.

İşte bu UFO’nun temel ilkesidir.

O mercek aynı zamanda tektit olduğundan Seyirliktir. Yani aşağıyı seyredersiniz.

Üçüncü kondansatör de buna bir mercek daha yakınlaştırıp uzaklaştırarak, hem nükleer tepkimeyi kontrol eder, hem de o yuvarlak alt pencere kenarınının yanındaki oturma grubundan dürbün gibi aşağıyı seyredersiniz.

(Seçtiğiniz bir insanın gözrengini veren pigmentlere kadar tek tek büyütebilir görebilirsiniz: “Hiç bir nefs olmasın ki üzerinde gözetleyeni olmasın”.)

Bu anlattığım Taxi ya da Cargo fazıdır. Bu durumuyla bir Ufo (Tarık/Durakapalam) dünyadaki momentumlara, impulslara ve bunların sakınım ilkelerine tabidir. Yani viraj alan bir otomobil gibi manevra sırasında dışa savrulur. Çünkü dünyanın 9.81 olan Gravitation ivmesinin kapsamındadır.

İkinci faz ise bunun dışına çıkar:

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/17)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-17-tarik-adamski-ufo-topuz-kondensator-mercek

Yorumlar