Paranormal – Tarık – Zaman makinesi UFOnun işleyişi – UFOnun çekim gücü – Foton duvarı

Taxi ya da Cargo fazı[nda bir UFO] (Tarık/Durakapalam) dünyadaki momentumlara, impulslara ve bunların sakınım ilkelerine tabidir. Yani viraj alan bir otomobil gibi manevra sırasında dışa savrulur. Çünkü dünyanın 9.81 olan Gravitation ivmesinin kapsamındadır.

İkinci faz ise bunun dışına çıkar: 11.8 dünyadan kurtulma ivmesini oluşturur. Nasıl ki lunaparklardaki ROTOR denen ve kendi çevresinde dönen silindirlere giren insanlar YATAY oldukları halde düşmüyorsa, sistem kendini döndürerek kendi rotorunu oluşturur.

Bu elbette mekanik değildir: Fotonlar bir çember duvar oluşturmuşlardır. O duvarın bir yerinden sadece bir tek yerinden FOTON deliği açılmıştır. Dolayısıyla sistem inanılmaz bir hızla (Işık hızıyla) kendi çevresinde dönmüştür.

Ayrıca kolbozyon ve korrezyon kuvvetler etkisiyle kendi çevresinde dönerek de İLERİ geri gidebilmektedir.

Ufo’ları kovalayan jetler dünya yasalarına tabidir. Ama torunları olan ufonotlar 11.8G yasasına yükselttikleri araçlarında hiç sağa sola savrulmadan zigzaglar çizerek dedelerinin stinger roketlerinden kurtulurlar. (Dedeleriyle dalga geçmezler, yanlış anlaşılmasın.)

Ufo’ların bu zigzag çizmelerini elbette şaşkınlıkla izleriz. (Görenler bilirler) İçindeki insanlar (torunlar) nasıl olur da böyle sağa-sola savrulmazlar diye kafa yorarız.

Aslında ufo’nun içi dünya çekiminden DAHA ağır olmuştur. Hepsi bu…

Örneğin, bir silindir yol üzerinde takla atan bisiklet, ya da bir silindir duvarda hızla dönen motorsikletin yerçekimine dik değil, yatay olması, yani yerçekimini yenmesiyle aynı kural paylaşılmaktadır.

Acaba motosiklet neden aşağı düşmüyor diye hayret etmenin bir anlamı yok. Çünkü merkezcil kuvvettin üstündeki bir merkezkaç kuvvet ile dönmektedir, çekimi yenmiştir. Artık o silindirin dibine düşmez, KENDİ yasaları gereği, silindirin eğri yüzeyindi YERÇEKİMİ edinmiştir.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/18)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-18-tarik-adamski-ufo-gravitation

Yorumlar