Paranormal – Sağlık – Alternatif tıb – Nefsin regülasyonu – Kodein kafein karoten ve kakao – Tein

Amino salisilat asitleri, Kirlian bedenimizi (Nefsim, fotoğrafı çekilen ara yüzümüz) üzerinde kanı sulandırıcı etki nedeniyle bir rahatlık yaratmaktadır.

Çünkü tüm rengarenk kirlian noktaları, şampanya rengine doğru homojen bir karışım halinde görünmektedir.

Kısacası Aspirin denen şu meret, tüm sinirsel ağrılara iyi gelmektedir, kanı (ve dolayısıyla Kirlian bedeni) regüle etmektedir.

Aspirin anı kurtarır, iyileştirmez. Mesela kansere iyi geldiği söylenmektedir. Oysa aspirin doğrudan PSİKOLOJİK bir regülatör olarak KİRLİAN bedenimize (Nefsimize) DİREKT etki etmektedir. Aspirin sanıldığının tersine PSİKOLOJİK bir ilaçtır. Kanseri vb. TEHİR etmektedir.

Kirlian bedenimiz (Nefsimiz) Kodein, Kafein, Karoten ve Kakao’yu da aspirin gibi yatıştırıcı ve regülatör ilaç kabul etmektedir.

Oysa Tein (Çay) böyle değildir. Çay içildiğinde Kirlian beden (Resmi çekilebilen Nefs) yatışmamakta, tam tersine çiçekli ve cırtlak desenler oluşmaktadır.

Tabii her etkinin bir tepkisi vardır.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 13/03/2002 (068/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 068 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

068-09-psiko-hastaliklar-psikolojik-ilaclar-kirlian-beden-regulasyonu

Yorumlar