Cinler – Vesvese

Cinler nasıl KABİLE oluşturuyor? Buna bir bakalım: ilk verimiz şu: cinlerde biyolojik ırklar yoktur, HIZINA göre R E N K alıyor ve bu renge bağlıdır. Cinlerin ışık hızının %90 ila %99‘u arasında DEĞİŞEN hızları vardır. (İnsanlar hep aynıdır) Dolayısıyla ışığın hıza göre kayması olan RENK cebirine bağlıdırlar.

Yani Kırmızı (Ahmer) olan cin tayfası mor (Ebyad) olandan DAHA yavaştır ve aralarına (Hızır ile Deccal‘inki kadar) bir ASENKRONİZE zaman farkı girmektedir.

Tam yüzde-yüz giden ise ŞEYTAN‘lardır (nötrino akımları ve katlı bozonlar). Bu bakımdan hiç bir CİN şeytan‘a ve hiçbir şeytan da cin’e somut (yumruk atma, kick gibi) etki edemez. Etki mekanizması Kur’an’da bellidir: VESVESE… Vesvese denen kuruntu (boş etki, etkisiz etki) dışında aralarında etkileşemezler.

Pekiyi “İçimizdeki beyinsiz = şeytan” diye Cin suresinde geçen şeytan nasıl etkiledi? Cinleri nasıl etkiledi de beyinsiz olduğuna ve kandırıldıklarına kanaat getirdiler??? Nasıl oldu? İBLİS olmadan önceki ve “CİN“den olan şeytandan söz ediyorum.

Hans von Aiberg, 17/08/2003 (172/03)

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

cin-tayfalari-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar