Uzay kolonileri ve Semud kavmi

<> Araf-71: (Hud) dedi ki: “Artık size Rabbinizden bir azap ve bir hışım inmiştir. Haklarında Allah’ın hiç bir delil indirmediği, sadece sizin ve atalarınızın taktığı kuru isimler hususunda benimle tartışıyor musunuz? Bekleyin öyleyse, şüphesiz ben de sizinle beraber bekleyenlerdenim!

  1. ayette “FOTON RÜZGARI” deliniyor ve kavimin sığındığı kent yerle bir oluyor.

<> Araf-72: Onu ve onunla beraber olanları rahmetimizle kurtardık ve ayetlerimizi yalanlayıp da iman etmeyenlerin kökünü kestik.

72’de bunların çok azının kurtulduğunu görüyoruz.

<> Araf-73: Semud kavmine de kardeşleri Salih’i (gönderdik): “Ey kavmim dedi, Allah’a kulluk edin, sizin O’ndan başka bir ilahınız yoktur. Size Rabbinizden açık bir delil geldi. İşte şu, Allah’ın devesi, size bir mucizedir; bırakın onu Allah’ın yeryüzünde yesin (içsin), sakın ona bir kötülük etmeyin, yoksa sizi acı bir azap yakalar.”

73’de Semud kavmi >>> Salih geliyor. “Size Rabbinizden açık bir delil geldi. İşte şu, Allah’ın devesi, size bir mucizedir; bırakın onu Allah’ın yeryüzünde yesin (içsin), sakın ona bir kötülük etmeyin, yoksa sizi acı bir azap yakalar“.

Bu dişi deve nedir: DEVE >>> GAMMA (ışını). Yani foton rüzgarı. Ama DİŞİ (negatif ALAN).

Artık sırlar belli oluyor mu? (Dabbet konuşuyor)

Deve dişidir. O dört ayağı üstündedir >>> Arş’ın dört direği gibi dört kuvvet KULELERİ ile kalkan yapılır. Deve erkek olsaydı >>> bildiğimiz elektromagnetik kalkan olurdu. Ama TERSİ >>> NEGATİF/DİŞİ kalkan! Negatif/anti kalkan!

<> Araf-74: Düşünün ki (Allah) Ad’dan sonra sizi hükümdarlar kıldı. Ve yer yüzünde sizi yerleştirdi: O’nun düzlüklerinde saraylar yapıyorsunuz, dağlarında evler yontuyorsunuz. Artık Allah’ın nimetlerini hatırlayın da yeryüzünde fesatçılar olarak karışıklık çıkarmayın.

Ve yer yüzünde sizi yerleştirdi: O’nun düzlüklerinde saraylar yapıyorsunuz, dağlarında evler yontuyorsunuz“.

İşte uzay kolonileri:

  1. Yer yüzünde sizi yerleştirdi: O’nun düzlüklerinde saraylar yapıyorsunuz“;
  2. “Dağlarında evler yontuyorsunuz”.

Uzay yerleşimi (kolonik gezegenler de ARZ‘dır) iki yöntemle oluyor. Ya GAMMA kalkanı, ya da bildiğimiz gibi DAĞLARA falan girerek KORUNMAK! (Ucuz yöntem)

Hans von Aiberg, 10/08/2003 (168/15)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

168-15-asteroid-shield-gen-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar