Erbakan ve dinci arazi mafyacılığı –  Erdoğan – Türkiyenin hali

Din ticareti yapan aile şirketlerine tüm Devlet imkanları açıldı. Türkiye’nin %13’ü orman!… Bunun da %16’sı KİŞİLERE satılıyor -ki kesilecek ve oraya yerleşim bölgeleri yapılacak-. Bu kişiler de yine ARAZİ mafyasının ta kendisi… Bireyler alamayacaklar bile…

Arazi Mafyası, Erbakan’ın tarihi görevidir. İstanbul’un nüfusu daha 3-5 milyon iken, kendisine HİÇ OY/rey çıkmadığı için, ÖZELLİKLE cahil, yoksul kişiler ve aileler seçilerek, çarpık kentleşme ve hazine arazisi üzerinde GASP‘lar yapılarak, 10 milyonluk bir KÖYLÜ toplum daha oluşturuldu.

Hepsini Erbakan TEK BAŞINA yaptı! Seçmenini İSTANBUL‘a taşıdı. Bu sırada da ARAZİ MAFYASINI yani gecekondu kaçak alanlarındaki zorba çeteleri KENDİSİ oluşturdu. İnanılmaz irilikte İLÇELER oluşuverdi.

7 Tepe değil 77 tepe oldu İstanbul! Ve de imar affı, gecekondu affı, kaçak arsa affı çıkardı. HER YER son metrekaresine kadar tıka basa doldu. RTE de bu Mafyanın taaaaa içinden gelen genç idi. Kendi evi, arsası bile kaçaktı ve Sultanbeyli‘de TAPUSUZ idi. Ormanlar yakıldı-yıkıldı.

Köylüler değil artık yakan, tarla açan; Marmaris, Bodrum, Akdeniz yanıyor cayır cayır… Çünkü bu mafya artık sefil gecekondu mafyası olmaktan terfii ediyor. Artık LÜKS ve havadar, orman manzaralı yerlere oynuyorlar. YASALAR 2B yasası, çıtayı yükseltmiş ve sınıf atlamış olan YENİ ARAZİ MAFYASINA çalışıyor. İşte bizim seçtiklerimiz! Seçen biziz! 5 milyonluk İstanbul’u 16 milyon yapan din tacirlerini seçen biziz!

<> Maide-61: Size geldiklerinde: “İnandık” derler. Oysa onlar inkarla girmişlerdir ve yine onunla çıkmışlardır. Allah, gizli tutmakta olduklarını daha iyi bilir.

<> Maide-62: Onlardan çoğunun günahta, düşmanlıkta ve haram yiyicilikte çabalarına hız kattıklarını görürsün. Yapmakta oldukları ne kötüdür.

Evet AYET onları kınıyor… Alarmı baştan verdim, “seçmeyin sakın!” diye uyardım. Onları yani dincileri, din tacirlerini “ezilmiş” sanıyordu seçmen, desteğini verdi. Nasıl olsa dedi üstlerinde güçler (MGK gibi) var…

Ama öyle olmadı. Tam tersine MGK’nin üstüne çıkan ZORBA ve tam SÜFYANİ bir hükümet oluştu. İran’da Humeyni, Afganistan’da Taliban da “ÇOĞUNLUK” iktidarı değil miydi?

Bana suikast bu hükümet döneminde oldu! Bu çok önemli! Anlayan bilir ne demek istediğimi, üstelemiyorum. “Saldıranı AĞIR tahrik etmişim“!!!

“Sen domuzdan mı yanasın, benden mi yanasın!” derler adama ey Hükümet! Uzanlar’a yapılan bana da ADLİ olarak yapıldı.

BU MOLLA ve TALİBAN rejimidir, hiç kuşkunuz olmasın, sadece kravatlı falanlar… (Atatürk nur içinde yatsın, yoksa molla gibi giyinip gezerlerdi). BÜYÜK MOLLA MECLİSİ! TBMM

Artık diyecek bir şey yok!

<> Enam-116: Yeryüzünde olanların çoğunluğuna uyacak olursan, seni Allah’ın yolundan şaşırtıp-saptırırlar. Onlar ancak zanna uyarlar ve onlar ancak zan ve tahminle yalan söylerler.

Hans von Aiberg, 20/08/2003 (174/03)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.


önceki bölümü okusonraki bölümü oku

174-03-erbakan-erdogan-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar