Birinci Zülkarneyn ve Halka tekillik

TimeBulance’ın yaşı 1806 yılına kadar geri gidebiliyor. Jana ise SONUNCU (en küçük yaşta olan) bir Gezmen. Tarık’ın imal yaşı ile Jana’nın yaşı arasındaki mesafe -yıl cinsinden- 121 yıl. Zamana müdahale bundan da önceye dayanıyor, 1806 diyebilirsiniz. UFO‘ların (Wanen) görünmeleri 1806’dan beri var.

Daha öncekiler, ASIL ZÜLKARNEYN’in ufosu. O zamanda geriye gitmeyi, Walhalla’dan değil; halka tekillikli bir karadeliği (BH-m-6305 kodlu) kullanarak geriye gitti. Yani teknik bambaşka…

<> Wanessee

Evet Vanessi. Vanessi tekniği bir daha da oluşamadı.

(Şu anda orası Karadelik değil bir kırmızı dev yıldız. İkinci yüzyılda çökecek ve halka tekillik halinde ortaya çıkacak.) Halka tekillik bulduğumuz TEK ŞANS olmuştu (olacak).

Ancak halka tekillik daha sonra moment değerleri değiştiği için, “Bu evren ile değil, başka bir evren ile boğazlaştı.”

Yani halka tekillik sonsuz evrene açılıyor >>> HANGİSİ BİZİM EVREN! Nasıl bulacağız, nereden bileceğiz? Bu yüzden Asıl Zülkarneyn dışında bir daha da o kapı kullanılmadı.

O kapı şöyle elde edilir: Çok yeni bir halka tekillikli karadelik bulunur (simit biçiminde ve hızla dönmektedir. Hızı ne kadar çoksa, o kadar -mesela [ışık hızının] %99,9u-, BU DÜNYANIN GEÇMİŞİNE girersiniz.

Girersiniz dedim: Halka tekilliğe tam yatay (ekvator düzleminden) tastamam 0 (sıfır = 0,0000) açı ile yanaşırsınız. Sonra dönme yönüne ters olarak istediğiniz hızda geri gidersiniz. O arada 565-595 metre açıklığında bir KAPI (Babüssema) ortaya çıkar: Orası ÖTEKİ EVREN‘dir. (Ama hangi evren???)

O kapıdan dalarsanız, hangi evrene -sayısız sayıda- çıkacağınız meçhuldür. Bunun için TEDBİR SİZDEN >>> Yeni çökmüş bir halka tekillik bulunacak. Tevekkül Allah’tan >>> İZİN VERİR -ise- YENİDEN bu evrene çıkarsınız. Bu evrenin geçmişlerinden birine…

(Sizin geri gitme hızınızla orantılıdır, çünkü ergosferde zamanı denetlemek, ya hız, ya da yaklaşma (çap) mesafesi olarak denetlenebilmektedir.)

Zülkarneyn’e ALLAH diledi ve yardım etti.

O kapıdan geçen aracı yarım kilometre çapındaydı. Bu bile risk… Çünkü kapı 30 metre kadar daralıp genişliyor.

(Evrenler arası impulsmoment yasaları gereği=Her evren genişleme, yani hareketlilik halindedir. Evrenin genişlemesi bu gök kapısının 30 metre kadar impuls dolayısıyla genleşip-daralmasına yol açıyor.)

Allah diledi ve Zülkarneyn bu kapıdan geçti.

Allah diledi ve Zülkarneyn bu evrene GİRDİ.

Allah diledi ve Yecüc-Mecüc dönemindeki DÜNYA tarihine girdi.

Allah diledi ve gerekenleri yaptı.

Hans von Aiberg, 26/08/2003 (178/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 178 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

178-02-zulkarneyn-tekillik-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar