Aşiretçilik – Siyonizm – Ekonomi

Atalarının dini tarafından mahvedilmiş… Atalarının taklitçisi! “Biz böyle gördük, bizde adet böyledir. Bizim oralarda…. Siz kimlerdensiniz?” (Mikrobölücülük yani aşiret ruhunun tipik sorusu)

BEN APARTMAN ÇOCUĞUYUM, hay aşiretiniz batsın!

Bir aşiret biliyorum, 120 yıldır ölen kişi sayısı yılda üç kandavası!

Apartman=Küreselleşmenin minyatürü maketi.

Kızılderililer de aşiretti! Oraya gelen her Göçmene üçyüz Kızılderili ERKEK düşüyordu. Sonunda kendileri yittiler/bittiler.

Kınamıyorum ama şu AŞİRETÇİLİK ve/veya tarikatçılık örneği cemaatçilik ve/veya siyonizme satılmış yerli uşaklık klüpleri, işte bunlar AŞİRETÇİLİK!

Aydın Doğan ve Tayyip Erdoğan Geçen hafta Bild. Lion toplantısına gidiyorlar. Aynı gruptan Altaylı ile birlikte “AÇIK OTURUM” yapıyor. Lions aşireti bunlar da…

Ve Megane II Sedan >>> Rotary üçkağıtçılığı… İşçi ücretlerine HİÇ ZAM yapılmaması şartıyla RENAULT bir çok modelini SADECE TÜRKİYE’de üretecek! Otomotiv sektörü 750 bin aileye bakıyor.

Okullar açılıyor, kırtasiye derken servis, kalorifer/yakıt vb. GERÇEK ENFLASYONU kışın göreceğiz daha…. Saydıklarımın fiyat artışı %32,7. Bir sezonda hem de… Verilmek istenen zam yılda %14.

İNSAFLARI yok mu bunların! Kışın Karpuz mu yiyeceğiz? Şortlarla mı gezeceğiz?

Bir ilkokul birinci sınıf öğrencisi okulunun kantininde bir milyon liralık (Sandviç, ayran/meşrubat, artı tatlımsı bisküi falan) yiyor. Çocuk zammı yılda 30 milyon! Bunlar bizimle alay mı ediyor?

Çocukları ABD’de tam tastamam 1 MİLYON DOLLAR yiyor. Bir de düğün cabası! Düğün mü ticaret mi? Allah beni böyle bir baba olmaktan korusun! Kaç bin kişilik düğündü o? Terbiyesizlik, görgüsüzlük değil miydi?

Alışmışlar “CAMİYE yardım” sandığından, çağırdıklarını (sıkıysa gelmesinler) dizmişler sandığın başına, para at, takı tak. Hem de 7 özel kamera KİMİN NE VERDİĞİNİ çekiyor ve herşey BESBELLİ!

SİZİ İDARE EDENLERDEN SÖZ EDİYORUM! Bula bula “Erkekliği” tartışılan Fatih Altaylı’yı mı buldu! Ah DOĞAN, has adamına vermiş bu işi. Ne de olsa katrilyonlarca TL borcu var hazineye/bankalara vb.

Bildiğiniz şeyler ama bir kere daha anlatmasaydım, NİÇİN BREZİLYA’ya gittiğimi hiç anlamayacaklardı. BUNLARA SON VERMELİYİZ.

Hans von Aiberg, 02/09/2003 (182/14)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 182 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

182-14-asiret-tarikat-siyonizm

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar