Atamızı saygıyla anıyoruz

Atatürk kuruyor bu devleti…

HastalanDIrılıyor, Doktorları İLLA ki yahudi… İlaçlar Moskova’dan getirtiliyor.

Cevat Rıfat Atılhan ve Ziya Uygur bağıra bağıra yazıyorlar : “Atatürk zehirlenerek öldürüldü!” Bunu kim farketti ki?

Atatürk Mason localarını kapatmıştı. İntikam büyük oldu. Yerine geçen İnönü’nün İLK İCRAATİ “Localar derhal açılsın!” emri olmuştu.

Localar “12 Ada’yı Yunanlı mason kardeşler istiyor” dedi. İnönü verdi!

Atatürk vermezdi! Elbette yaşasaydı-vermezdi!

Atatürk yaşasaydı -ki İkinci dünya savaşı bitmiş olurdu- masaya oturur ve MUSULKERKÜK’ü masabaşında geri alırdı 1945 yılında…

Hitler Yunanistan’ı işgal etmişti. Almanlar çekilirken, Atatürk 12 Ada ve Batı Trakya’ya GİRERDİ!

Atatürk DAHA DAHA ÇOK yaşasaydı, Sovyetler dağılınca, önce KIRIM’ı, sonra Nahcıvan’ı Türkiye sınırları içine alırdı. Sonra da vasiyetinde bildirdiği üzere önce AZERBAYCAN ile FEDERAL bir devlet olarak, sırayla Ortaasya’ya el atardı.

Atatürk Turancıydı.

O Mevleviydi. HANİF din olarak şeriata bizim karşı olduğumuz gibi Atatürk de HANİF olurdu -eminim-.

Atatürk’ün gelişi/gönderilişi KUR’AN’DANDIR. “We likülli kavmin hadd” ayeti sırrınca gelmiştir. Jana’nın gelmesiyle onun gelmesi arasında hiçbir fark yoktur. Göksel izni vardır, Allah bize kurtarıcı olarak onu göndermiştir.

Kurtarıcıya tapılmaz ama sevgisine de HAYIR diyemeyiz. Atatürk’ü seviyoruz ve rahmetle anıyoruz.

Onun düşmanlarına gönül rahatlığıyla bu çağın DECCALleri diyorum. Sadi Kürdi Nursi’ye, Mehmet Kutlular’a, Karagülle’ye ve F.Gülen’e çok rahat olarak, müsterih olarak DECCAL diyorum. Bunlar çağımızın Deccalleri’dir, hiç kuşku duymayın.

Atatürk’ü siyonizme ve ateizme malzeme yapan putperest kemalizmi de nefretle kınıyor ve tel’in ediyorum.

Benim Atatürk’üm iki kısımdır:

1. Asker AtatürkLER

Onlar Şehidlik için soyundu ve GAAZİ oldular. Deccal isyancılar, ülkeyi nasıl İngilizlere satacaklarını ve Irak ile nasıl ŞERİAT bazında birleşeceklerini tezgahlayıp, Türk askerini arkadan vururken, Atatürk + Karabekir + Çakmak paşalar bu milletin umutlarını ateşledi ve Kuvayı Milliye başarıldı. Karabekir olmasaydı, Doğu cephesinde zafer kazanılıp, buradaki askerler batı cephesine kaydırılmasaydı, zaferlerimiz belki de hiç olmayacaktı.

2. Sivil Atatürk

Devrimleri tartışıyorlar! Cumhuriyeti tartışıyorlar Deccal ve nursuz uşakları…

Şapka devrimi mesela: Kaç kişi fötr şapka takıyor, bir dolaşın sokakları! İstanbul’un göbeğinde İstiklal caddesinde bile iki gün bir tek fötr şapkalıya rastlamadım. Halk pratik bulmamış fötr giymiyor. Gençler berelerle ve joker şapkalarla dolaşıyor vb. Halk dilediğini benimser. Aynı mantıkla mantoyu tartışıyorlar! Manto karaçarşafın yerine konmuştu. Kadınımız istediğini giyiyor. Anorak, kaban vb.

Fena mı, dünya ile entegre alfabemiz var. Dileyen Arapça okumayı da öğreniyor, kim engellemiş ki? Bunun nesi kötü?

Bir bakın inkılabların neyi kötü?

Atatürk tekke ve zaviyeleri kapatmış! İyi ki kapatmış! Bir de kapatmasaydı TALİBAN maskaraları Afganistan’dan önce biz olurduk. Miskin ve zelil Osmanlı görüntüsü çizerdik. Şeyhimizi Allah’tan ve elçisinden daha çok severdik.

Atatürk Laiklik ilkesiyle bizleri DİNDEN çıkmaktan kurtarmıştır.

Ezanınız okunmuyor mu? İbadate yasak mı var?

ALLAH bizzatihi laiktir. Kulu ile arasına kimseyi sokmaz demedik mi?

İlk dört Halife Cumhuriyet değil miydi?

Osmanlı en başta YEZİDİ değil miydi?

Atatürk ise Selanikli ve Rüşdiyeli olarak ve de köken olarak (Ali Rıza bey Mevleviydi. Mevlevilik ise Sünnilikten değil; tıpkı kelamilik gibi Bektaşilikten gelişmiştir ve temeli Yesevi ekolüdür) Atatürk haksızlığa uğrayan ŞAİRLERİN intikamını almıştır.

Kur’an bunu söylüyor ben değil!

Atatürk düşmanları olan Deccal tarikatçılar ne dediler?

1. Mevlana homoseksüeldi.

2. Yunus Emre Aleviydi!

3. Hacı Bektaş Rafiziydi

4. Yesevi Hariciydi.

Vs. vs. DÖRDÜ de neredeyse HANİF idi…

Atatürk bunların İNTİKAMINI almıştır. Yezidi Devlet geleneğine karşılık, Bektaşi Ordu geleneğini getirerek bir denge kurmuştur.

Atatürk’ün HİÇ serveti olmadı. Olsaydı vasiyetinde kime ne verdiğini yazardı. Dolmabahçe sarayında yaşadı. Hazır padişahlar yapmışken… Ne yapsaydı yani, yeni bir Cumhuriyet sarayı mı inşaa ettirseydi. Canım Atatürk’üm vasiyetinden açıkça bellidir ki, ZÜĞÜRT vefat etti. Maişetini ve iaşesini ise örtülü ödenekten aldı. Maaş bile istemedi.

***

Atatürk şehit edildi. :=((

Bir daha yerine kimse gelmedi… Ecevit mi? Demirel mi? Gümüş paşa mı? Kim geldi? Ne Türkeş, ne Devlet, kim geldi? Fethullah Gülen mi? Yerine kim geldi? Kim????

Çok üzgünüm.

Bir Atatürk idi ve bizi Taliban Cumhuriyeti olmaktan kurtardı. O da öldürüldü…

Kendi döneminde çağdaşları vardı: Mussolini, Hitler, Franco, General Mannerheim (Finlandiyalı Mareşal) vb. Bunlar birer faşist derecesinde idiler.

Ama Atatürk YURTSEVER idi.

Weimar Cumhuriyetine, İspanya’ya, Mussolini’ye hiç yüz vermedi. Mihver devlet tekliflerini baştan reddetti.

O dönemde FAŞİST olmayan tek lider ATATÜRK idi. Ben de onun kadar Yurtsever ve Milliyetçiyim. (Yurtseverlik Kur’an emridir.)

***

Milletimin atası İbrahim. Milliyetimin atası da Atatürk’tür.

Atatürk’ü, ALLAH ahlakı olan LAİKLİĞİ nedeniyle, Allah Laik oldugu için, kulu ile arasına hoca papaz sokmadığı için çok seviyorum. Cuma’yi tatil yapmadığı için çok seviyorum. Bir de benim yerime CİHAD yaptığı ve bu vatanı kurtardığı için çok seviyorum.

Hans von Aiberg, chat ve maillerden derleme

2016-11-10-mka

Yorumlar