Üç karanlık – Yalan dünya-Hologram kuramı

Dünyanın güzellikleri de HÜLYA’dır, bizler de Halayet (Hayalet değil). Hayal Arapça, Hülya (aslı HOLİ) de Sanskritçe… İkisi de var Kur’an’da… İkisi de hemen hemen aynı şey >>>> HOLOGRAM kuramı!

Bize bir hayal gösteriliyor. Biz de orada RUH’un yeşil, kırmızı veya griliğine ÖZGÜR irademizle katkıda bulunuyoruz.

Sonra öleceğiz! Yani parantezin küçüğü kapatılacak.. Küçük kıyametlerimiz ardından BÜYÜK KIYAMET gelecek, bu kez köşeli parantez kapatılacak.

Birden herkes aynı anda ve ZAMANSIZ olarak, MAHŞER’DE olacağız. Bakacağız ki, Mahşer meydanı/sahrası denen şey, aslında Kalu Bela’nın “BEDENLENMİŞ” halidir. Yani Kalu Bela’da Ruh düzeyinde varsınız.

Dünyada ayrıca Beden düzeyinde. Mahşerde ise artık Kalu belayı hatırlayan RUH(lar) bu kez BEDENLİDİR. Denebilir ki, Kalu Bela’nın BEDENLENMİŞ haline MAHŞER denmektedir.

Sonra Terazi (mizan) ile ebedi kalacağımız yerlere yolçatalına gelmiş olacağız. Cennet+Sabıkun’a girenlerin ardından Cennet kapısı ebediyen kapatılacak.. İşte bu da KASİSLİ parantezin kapatılmasıdır.

Artık Cennetten cehenneme transfer mümkün değil; ama tersi olabilir: Cehennemde BORÇLU DEPT günahını ödeyen Cennet’e veya ARASAT‘a alınacaktır. Ama Cennet kapısı bir KASİSLİ parantezdir {[( Cehenneme asla gidilmeyecek ve ebediyen o girdiğiniz BÖLME/BÖLGE‘de kalacaksınız.

Bu ilk soruydu. Yanıtı uzun oldu ama gerekliydi, lezzet aldığınızı hissettim de öylece yazdım.

<> teşekkür ederiz hocam

<> 6-Enam/94: Yemin olsun, sizi ilk yarattığımızdaki gibi yapayalnız/teker teker bize geldiniz. Size verip hayaline daldırdığımız şeyleri de sırtlarınızın arkasında bıraktınız. Sizinle ilgili hususlarda ortaklar olduklarını sandığınız şefaatçılarınızı da yanınızda görmüyorsunuz. Yemin olsun, koptu aranızdaki tüm bağlar ve uzaklaşıp kayboldu yanınızdan o bir şey sandıklarınız.

Dostum, koskoca HOLOGRAM teoremiyle ilgili ayeti yazmışsın. 🙂 Ayetteki HAYAL >>> Hologram, bunu demek istemiştim.

“120 günde said saki ölüm ve cennet cehennemin programlanması”, Bu soruya yanıt verdik mi?

<> evet kaptan

Ruh üflenmesi 90 ila 120 günlük embriyo için geçerlidir. Ruh üflendiğinde YAZGISINI bilecektir. Çünkü onun ne yapaCAĞINI Allah bilmektedir. Yani Allah KADERİNİ yazıp da böyle ol (mesela Hırsız ol) demez -asla-. BİZ SEÇERİZ BUNU!

Hans von Aiberg, 05/10/2003 (196/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 196 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

kalubela-hologram-mahser

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar