Astral seyahat ve tehlikeleri

[] Kaptan wow_10SCE nickini alamıyor

Slm slm. Bir sorun var. İsmimi giremiyorum. Neyse ayrılıp bir daha gireyim.

[] Kaptan hyperboreal nickiyle giriş yaptı

Evet bu ismi kabul etti. Bu zigzag ile klavye’deki nick’im. mirc ve klavye üstüste gelmiş. Zigzag ile hyperboreal nickiyle yazışıyorum.

 

<> Yakıştı sana hans

Evet ama yunanca. Aslı Danca Norseman. Far+Norse+man…

Evet sorular sizde… Bayağı chat derecesinde message’lar yazdım. Mesaj. (Ötede ingilizce konuşuyorduk, karıştırıyorum, olur böyle şeyler.)

[] sohbeti sabote etmek isteyen fuigo soru bombardımanına tutuyor

<fuigo> Soru: Astral Seyahat herkes tarafından yapılabilir mi? Ben 2 yıldır Astral Seyahat yapmak için uğraştım sadece 2-3 defa bedenimden yarım metre yükselebildim daha ileriye gidemedim neden? Bir sorun mu var yoksa yapmam gereken başka bir şey mi var?

 

Astral seyahat ile Philadelphia deneyi tayfalarının başına gelen aynı şeydir. Şiddetli bir magnetik alanda Tesla Alternatörlü sfenoid bobinler, elektrik alan ve magnetik alanı dik polarizliyor.

Bedenimiz artı kütle olduğundan elektrik alana tabi olarak YERDE kalıyor. (Arz) Eksi kütle olan karşıt bedenimiz (Bilinç/takyon beden) ise magnetik alanda “Göğe” düşüyor.

Ama ikisi birbirine dikgen bir çift düzlemde düğüm noktalarında ÇAKIŞIK; fakat karın noktalarında birbirine en uzak oluyorlar.

 

<fuigo> Peki göğe düşüyor diyorsun 10ncu kattan atlayan biri hızla yere çakılıyor göğe düşen biri neden hızla göğe çakılmıyor da kendi isteği bile olmadan bedenini 1 metre üstünde rahatça durabiliyor?

 

Magnetik alandaki BİLİNÇ bedenimiz (Zihinsel boyut) Piri Reis gibi YUKARI çıkıyor. Karadeliğe çekilen bir insanın boyunun ip gibi uzaması misali; bu kez gümüş kordon UZUYOR ve yerdeki BEDEN ile yukarıdaki BİLİNCİN arasına 600km gibi bir mesafe koyuyor.

İşte bunun adı ASTRAL vizyon/gezici durugörü, OOBE projeksiyonu vb. Bunları soruyorsun değil mi?

<fuigo> ben astral vizyon nedir diye sormadım ki, sorumu yanlış okudunuz sanırım

Ben de astral vizyonun nasıl yapılacağını hem PK hem de DENEYSEL olarak birleştirip anlattım. Senin yarım metre kadar havalanman, bunun ilk aşaması olan “Levitasyon=Antigravitasyon” deneyi…

<fuigo> Yani yapmak için phe gibi aşırı elektrik mi lazım?

Daha asıl faz’a (Phasis/phase) geçememişsin.

 

<fuigo> (Phasis/phase) bunu anlamadım, daha açık olursanız sevinirim

Piramitleri tepeden harita gibi görmeden yani gümüş kordon denen “İtfaiyeci hortumunun kilidini açmadan” astral projeksiyon yapamazsın. Fizik ve elektrik bilen arkadaşlar sana FAZ’ı anlatırlar.

 

<fuigo> Bunu nasıl yapacağım?

:)))) Bunlar paranormallerdir. Öyle judo kursu gibi gidip öğrenemezsin.

 

<fuigo> Ben lüsid görebiliyorum, bu da paranormaldir.

O levitasyon aşamasında görünür ve kaybolur. Çünkü 90 derece dik olarak yataydan havalanınca, ister istemez 45 derece’de bekleyen ve enerji insan dediğimiz polarize bir evren daha var. Lucide vizyonları onlardır. (Lucifer halloween-hologramları)

Bu yaratıkların diğer adı the intitities. Lucidansların tamamı LUCİFER‘dir, karabasan/nightmare vb. Daha çok dişilerdir. Bunun gelecekteki bilimsel adı intitity.

Biz uyuyunca, bizden DİK boyuta geçmek için bilinç bedenimiz (aynadaki hayalindir, ağırlığı yoktur) dik’e geçmeden önce, bunun açı ortayı alan 45 açı derecesine doğru meyleder. Burası Süper uzay/rüyaların görüldüğü aşağı misal alemi değildir! Karabasan/kabus bölgesidir ve ikisi arasında teğettir. Obsession yaşarsın, Allah korusun!

Bizi zaman zaman korkutan karabasanlar ve hamile/lohusa hummasındaki Albasan/Alkarısı bunlardır ve dişilerdir. (Sanskritçe Jadu, Hintçe ve Farsça Cadu, Türkçe’ye buradan CADI diye girmiştir. İngilizcesi de Jade)

<fuigo> neden daha ileri gidemiyorum 1 sorun mu var?

Sorunun şu: Levite oluyorsun ama 45 derecede kalıyorsun. DİKE geçmen gerekiyor. Yetersizlik var.

<fuigo> yetersizlik ne peki? Enerji azlığı mı dersiniz?

Parametre…

<fuigo> açar mısınız?

Yani onu sen bileceksin. Neden KARABÖLGEYE yapışıyorsun. Onu geçip, ileride-yukarıda kristalden yansıyan bir yeşil ışık var, kendini oraya atacaksın.

 

<fuigo> Ama nasıl…….

Elektrik alan >>> ARZ/yere düşer. (Elma yere düşer)

Magnetik alan >>> Sema/göğe düşer. (Melekler uçar) ama sen bu 90 derecenin tam açı ortasında kalıyorsun. Ne yere, ne göğe düşüyorsun. İntitity bölgesinde ortada kalıyorsun.

<fuigo> Askıda yani

<> ya sabır fuigo, herhalde sabırsızlığından yükselemiyorsun

<fuigo> yani çıkmam için bilincimi o sırada kristaldeki yeşil ışığa mı odaklamam gerekiyor?

Yer beyazdır / ara-bölge siyahtır / yukarısı yeşildir. Tüm isteyeceğin yardımlar ise parametriktir, yani kendi Psişik yeteneğinle bunu yapacaksın.

Philadelphia’da bu yüzden çoook mariner öldü. Kalanlar yeşile yapışabilenlerdi ve kurtulmuşlardı. Duvardan geçebiliyorlardı, yarı bedenlerini kaybedebiliyorlardı, kendi gümüş kordonlarını görebiliyorlardı.

<fuigo> yani astral projection tehlikeli mi diyorsunuz?

Evet tehlikelidir. ÜÇ biçimde bitebilir:

1. Yeşile yapışırsın -ki senin istediğin de bu-

2. Obsession bölgesinde Halloween-hologramlarına yakalanabilirsin. (Cinlere karıştı derler)

3. Ya da 3 asır sonraki bir geleceğe seni alıp, ifritlerden (Kafdağı) kurtarırlar.

Seni kurtaracak olan da torunlarındır ama, asıl çaba, seni geleceğe fırlatan zaman enerjisi tetiklemesidir.

<fuigo> Şuan bunu yapan bir yabancı var sitesi de var, yaşıyor şuan Robert Bruce. Kendisi Astral Seyahatçı, üstelik 7 evrenden bahsediyor ve 5 tanesine şuan çıkabilmiş astral yaparak, diğer ikisine çıkmanın imkansız olduğunu söylüyor ve kendisi asla tehlikeli olmadığını söylüyor?

<> yeter artık fuigo????

Yeşil bölgesinden aşağıda da ondan! Son olarak onun da tehlikede olduğunu söyleyeyim: Yaşları kırkı geçmiyor öylelerinin. Tehlike şu:

 

<fuigo> Hyperboreal geleceği Allah’tan başka kimse göremez bu doğru mu?

ĞAYB’ı dersen doğru. Geleceği bizzat Allah size bildirir. Deja vu >>>> “Ben bu anı hatırlıyorum, sanki daha önce yaşadım” gibi düşündüğün görüngü ve lezzetler, geleceğin sana bildirilmesidir. Çoğu halis kul öleceğini görüyor ve yakınlarıyla vedalaşmaya-helalleşmeye başlıyor. Gerçekten de verdiği saatte ve günde vefat ediyor…

Şu tarzan hiç espriden anlamıyor. Kendisine “Dallas’ın Cey-ar’ı” diyorum, yengem sue-Ellen’e selam diyorum. Mal mal yüzüme bakıyor. Bu ilim adamları hiç aktüalite takip etmiyorlar. Dallas gibi bir diziyi ve JR’ı hayatta izlememiş. Büyük kayıp! Futbol da oynamamış hiç… Bu da büyük ayıp!

<> 🙂

<> Bizde “Alageyik”i seyretmemek gibi 🙂

Bugün oruç değilim. Hakkınızı helal ederseniz a glass of tea hüüpleyeceğim…

<> Of course, afiyet olsun

Bazen radyasyonum beni de fena etkiliyor. Bunu hissedince sahur yapmıyorum. Zaten sahur zararlı: Bir öğün yemek ile talim olunmuş bendenize iftar ve sahur iki öğün yemek yedirten bir israf.

<> Allah aşkına, bu Tarzan’ı gören bilen var mı?

😉 Karavan kedileri var. Onlarla birlikte sahur ve iftar yapıyoruz. Tuhaf adlar koydum onlara… Birinin adı Meow, diğerinin mırnav, en küçüklerin adları da mırın kırın. Daha adlarını ayırt edemiyorlar ama, olsun. 🙂

Bir çay daha içeceğim. (Bizde riya münafıklık yok. Oruç değilsem bilmeniz gerekir.)

<> biz de içbilir miyiz hocam?

Oruç olmayan çay içsin, çay Kur’anidir. (Cennette anlatılan dikensiz kiraz = Çay’dır. Yanlış tercüme edilmiş. Muzgiller (Palmiye vb.) de var…

Hans von Aiberg, 16/11/2003 (199/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (198) oku | 199 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

astral-seyahat

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar