Davut peygamberin hatası – Uri Geller belası – Siyonizm – Zaman savaşı – ZigZag – Jury

<> 1.Krallar, 15/5: “Çünkü RAB’bin gözünde doğru olanı yapan Davut, Hititli Uriya olayı dışında, yaşamı boyunca RAB’bin buyruklarından hiçbirinden sapmamıştı.”

Şimdi ayeti bir daha yazar mısınız?

<> 21-Enbiya/78: Ve Davud ile Süleyman. Hani, halkın davarının yayıldığı ekinler hakkında hüküm veriyorlardı da biz hükümlerine tanıklar olmuştuk.

<> 21-Enbiya/79: Böylece bunu Süleyman’a biz anlatmıştık. Biz, onların her birine hüküm (hükümdarlık, peygamberlik) ve ilim verdik. Kuşları ve tesbih eden dağları da Davud’a boyun eğdirdik. (Bunları) biz yapmaktayız.

İki ayeti birbirine bağlayalım: Davut’un adaleti meşhur İDİ. Son olarak verdiği hüküm “Hasadın bir sürü tarafından yenilmesi” üzerineydi. Bu hüküm nedir? Bir düşünün!

<> Koyunlar tarla sahibinin oluyor, yeni mahsul yetişene kadar

(İpucu >>> Takas, trampa????)

(İkinci ipucu: SHEPERD=BETSHEBA.) (Sheba=Koyun demek.)

BET=BEYT=EV/Ahır demek.

BETLEHEM=Beytül Lahim gibi. LAHM=ET=KOYUN ETİ DEMEK. (Lahmacun’dan anımsayınız.)

<> İyi Uri yerine kötü Uri geliyor, Yuşa’nın tersi.

Evet dediğin gibi…

Allah, SÜLEYMAN‘ın adaletinin ÖDENTİSİ olarak, başımıza URİ GELLER’i sardı. Dünyalara üstün kıldı. (Ama Jana Hurie olduğundan yine de ondan ÜSTÜNDÜR.)

Davut’a “Demiri yumuşatıp akıtan Allah”, onun kötü soyundan ve MONTAUK’un mimarı, TV em. dalgalarıyla hipnoz verebilen URİ’yi bela etti.

Hatırlayınız: Adana’da bir adam, kaldırımda 55 kez eşini bıçaklıyor! BEŞ POLİS ise seyrediyor! Bursa’da KEVSER diye bir kadın, tüccar tekstilci kocasını, tuvalete kapatıyor ve çırıpçıplak orada besliyor! İKİ yıl bu dungeon hayatı yaşayan adam, iki yıl sonra hatırlanıyor ve komşuları tarafından kurtarılıyor.

MONTAUK işte böyle bir başbelası…

Bunlar denekler, Samanyolu TV’den yapılan yayın içi yayının sonuçları… (Bilderberg gösterisi için geldiğinde bunları yaptı Uri Geller.)

Daha abuk subuk bin tane 3. sayfa haberi içinde, polis aymazlığı biçiminde, sanki büyülenmiş gibi, salakça icraatlere gözyumuluyordu. Bunları toplasanız, inanmayacağınız kadar çok abesler olduğunu hayretle ve ibretle göreceksiniz.

Uri‘nin lakabı nedir biliyor musunuz?

BİG BOSS (BB). Bunlar üç majisyenler (BİG BROTHERS, BİG BROSS). Bunlar B’Nİ B’Rİ konsülünün ÜÇLERİDİRLER. Altlarında BilderBerg (BB) bulunmaktadır. vs vs.

Tek amaçları vardır: VAMP! Yani Dünya ŞİRKETLER devleti.

(Bunlar tarihte de vardı. Örneğin Hudson Bay şirketi vb. Search lütfen.)

[] http://tr.wikipedia.org/wiki/Hudson%27s_Bay_Company

[] http://web.archive.org/web/20031008221713/http://www.uluslararasiegitim.com/ulkeler/ca/kultur/tarih.asp

[] http://web.archive.org/web/20080617185152/http://www.dogakanada.com/index.php?page=KanadaTarihi

<> … ticaretinden iyi karlar elde etmeye başlamıştı ki ‘dostça’ bir rekabet oluşturmak üzere İngiltere devreye girdi ve 1670’te Hudson’s Bay Company’yi kurdu.

[] http://web.archive.org/web/20031207113437/http://www.hbc.com/hbconline/home.asp?langid=EN

 

WEMB bağının tersine, VAMP bağı dünyanın EŞİT bir WEMBassy (Wembassadors) tarafından değil; gelecekte Yahudi AİLE ŞİRKETLERİ olarak yönetecekleri bazı üzerine kuruludur. Yani çoğunluk fakir ve TÜKETİCİ (Goyim), onlar da bu tüketmenlerin SATICISI

Nüfus patladıysa (Çin, Hindistan vb.) oraya iki tane H bombası sallarsın, inerler İsrail nüfusuna…

VAMP nedir? (Vampire, Vampyr dışında) VAMP bir talmud kutsal sözüdür. BİREYSEL köle istemiyorlar! Tüm dünyanın KENDİLERİNE KÖLE olduğu ve bunların Company biçiminde sömürülmeleri gerektiğini EMREDİYOR TALMUD.

Yani “Benim üç kölem var” değil; TÜM TÜKETMEN (Goyim) benim kölemdir. Tüm Goyimlerin krallarının memelerinden süt emeceğiz!

İşte VAMP bunun simgesi kutsal bir kelimedir. (Yoksa filanca artist için Vamp kadın demek için değil.) Onların kutsal kelimesidir.

Buna karşılık BİZLER WEMB olarak karşılarına dikiliyoruz. Yahudileri bile kendi WEMBleri içinde özgür-eşitlikçi bırakmak istedik. Ama ne yaptılar, “TÜM DÜNYA/WEMB’iniz dahil, wemberleriniz de bizim KÖLEMİZdir. Biz üreteceğiz, siz tüketeceksiniz! Siz hep yoksul, biz ise hep varlıklı olacağız”!

 

İŞTE İKİ BAĞIN (Cennet ve cinnet’in) KAVGASI BUDUR candaşlar!

Company’lerin dünyayı yönetmesini, Orwell’in 1984 ütopik romanı gibi dünyayı ÜRETİM bölgelerine -ki cartel ve trustların tamamı Yahudi ailelerdir- ayırıp, TEK ÜRETİCİ kendi ırkları olmak üzere, hayvanları da (Yahudi dışındaki tüm ırkları da) TÜKETİCİ yapmak, Hamburger’den Jeans’a; Cola’dan pet şişe suya kadar BAĞIMLI kılmak! Big Bross (Biri Bizi Gözetliyor) efsanesini yaratmak.

Zaten bunu yarı-yarıya başardılar. Kalana da biz İZİN VERMİYORUZ -şimdilik-.

<> Küreselleşme kavramının temelinde yatan gerçeklerde hemen göze batıyor.

Bu onların küreselleşmesi. Yahudi company cartellerinin küreselleşmesi. Aslında cartel veya trust da yok. Tüm Big Bross; Big BOSS (İsrael) yönetiminde… Yani kendileri yönetiyor. Tek planet+tek yönetici ırk.

İşte böyle dostlar…

Şu anda hempa’nız ZİGZAG tarafından ısrarla istenmekteyim. Geronimoooooo der giderim.

<> Kolay gelsin

[] Kaptan ZigZag’a bağlantı sorunu yaşıyor

<> Hudson Bay search edildi.

Vakit geçsin diye sorayım: Gördüğün gibi daha o zamanlarda koca Kanada vb. parsellenip üç beş şirkete satıldı. Yani iki Yahudi, Türkiye büyüklüğünde bir toprağın tüm haklarına sahiptiler. Böyle toprak ağalığı görülmüş mü? Milyonlarca kürklü hayvan, binlerce Kızılderili, yüz milyon hektar ormanın sahibi olan iki aile!

<> East India Co., Hudson Bay Company gibi dev ticaret şirketleri geliştirirler. Sömürgelerde büyük çapta hayvancılık yapılır.

Evet HİNDİSTAN ve Çin de nasibini aldı. Hollanda’nın iki ailesi tüm İndonezya adalarını sahiplendi. Sefaridler (İspanyol yahudi aile şirketleri) şimdiki Filipin (Philipinnes) ülkesinin tamamını aldı!

Cromwell örneğindeki gibi tüm Afrika ve Arap yarımadası da sadece COMPANY olan yahudi ailelere verildi. (Aden, Hadramuth, Umman vb.) Bir tek petrol kuyusu olmasın ki, YAHUDİ OİL COMPANY olmasın!

<> G.Orwell Hayvan çiftliğinde de (H.Bahçesi) aynı temalara göndermeler yapmıştı.

Evet!

<> İdris ss benzeri ölümsüz Resullerden Zig-Zag’a katılabilen var mı?

Hayır. YAŞAYAN ve 1820’den sonra (Cantor+Axel Heiberg) katılımcılardan oluşur ZigZag. Şimdi iki tane COMODOR‘u var. (Amiral gemisi Tennessee çiftleri yani.) Bizim UHREVİ (paranormal) tek bağlantımız SANTA DADDY‘dir. (Noel yaklaştıkça böyle yazmaya başladım.)

<> Zipzap ve Zigzag’a 1 sefer olsun beraber chat yapmak nasip olmayacak mı acaba?

Bunu ŞURA’nın kuruluşundaki inanılmaz SANCI engelledi. Tam bir sancıydı, ERTELENDİ! Yoksa ben daha o saatte, ikisini Zip-Zag/Zig-Zap diye bağlamıştım. BİZ BECEREMEDİK.

İki günde kurulmamız gerekiyordu. Ama daha biz, Jury’de şu olsun bu olmasın diye iki hafta kavga ettik durduk. Kendi elimizle bu birleşmeyi ertelettik. Artık 2054’e kadar gider herhalde.

Çok acemice kendi ipimizi çektik. Bizi olgun, bilgili ve güvenilir bulamadı (3M). Sınıfta kaldık, ama imtihan sürecek -bu yılın sonunda-.

<> 🙁

Gerçekten affedilmez şeyler yaptık. Alt tarafı BİRLEŞTİRİCİ bir şura kuracaktık, bunu dev bir mesele yaptık. (Ben önderiniz, lideriniz değilim, sizlere müdahale edemezdim.)

Sanki benlik-senlik kavgasına düştü nefslerimiz. Biz şimdilik kaybettik! Yoksa randevular hazırdı. Mesela [candaş] için iki Fransız ZZ üyesi randevusu bile ayarlamıştım.

<> İnşaAllah hatalarımızdan ders alırız

<> Allah bizi affetsin.

Evet, geleceğe bir ŞOK yaşattık! “Neyi paylaşamıyorlar?” diye sordular durdular. Hatta Jana şöyle bir not düştü: “Hans gelecekten soruyorlar, acaba bu dosdoğru (Ali İmran) 104 müdür?” diye…

Hawking Türkiye’ye gelecekti, Boğaziçi Üniversitesi’nde veya bir kapalı spor salonunda konferans verecekti. Hem de besmele ile başlayarak… Hepsi kaldı.

Tamam, bağlantı sağlandı. RZİ MİH, bye. Geronimooo.

<> Hayırlı sohbetler

<> Bye bye

Hans von Aiberg, 09/12/2003 (202/10)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 202 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (203) oku

uri-geller

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar