İkiz kuleler – Dinlerarası savaş – Müslüman müslümanla savaşacak – Siyonizm

<> Hocam Q33NY bir tesadüf mü yoksa programlanmış mı?

Bence önce onu açıklayalım: Bunu dingbat [wingdings] yazdırıp okutmak gerekiyor öncelikle. Bu, DTM‘ye kamikaze olan uçağın da numarası. Bu konuda soru isteyen var mı? Yani bilmek isteyen? Bilenler varsa kısa bir yanıt verip konulara geçebiliriz.


<> ben

1. Bunu yazıyorsun ve Dingbat’a[Wingdings’e] çeviriyorsun. İki gökdelen bir uçak ve bir karavel (kurukafa) çıkıyor. Bunu mu kastediyorsun?

[] https://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2017/03/q33ny.jpg

<> Hayır tesadüf mü yoksa gerçekte programlanmış mı?

<> Kur’an’da, Hristiyanlık ve İslamiyet arasında büyük savaş çıkacak deniyor, doğru mu?

Artık açık bir savaş yok… Askeri değil ekonomik bir savaş doğru bu… Hatta artık yükselen insani değerler nedeniyle ASKERİ savaş bırakıldı. Yani Haçlı seferi kalmadı.

Ama felaket şu: üç asır için konuşuyorum: Asla ve asla bir müslüman-hristiyan savaşı çıkmayacak. Ama müslümanlar arası savaşlar ASLA bitmeyecek…

İran Irak ile yeniden savaşacak…

Libya Çad ile savaşacak.

Eritre ve Etyopya savaşacak.

Sudan ile Yemen savaşacak.

Kuzey ve güney yemen ikiye bölünüp savaşacak.

Birleşik arap emirliklerinde petrol bitince hepsi birbiriyle kanlı bıçaklı savaşacak…

Afganistan’da yine savaşılacak… Taliban gidecek şaklaban gelecek yerine. Afganistan’da ABD yoktu… Taliban ile Birleşik Cephe “İKİSİ DE MÜSLÜMAN“. İki müslüman Savaşıyor ve daha çoooook savaşacaklar.

<> Zaten Beni İsrailin kurulması için çok parçalı/anarşinin hakim olduğu bir ortadoğu, kolay lokma

Daha Pakistan bölünecek ve Urdular ile Pathanlar savaşacak ve Peştular canına okuyacak Pakistan’ın.

Bengaldeş ile Malezya bile savaşacak.

Ama artık sırplar bile savaşmayacak.

Yazıklar olsun ki dinimizin adı İSLAM=B A R I Ş . Ama bu müslümanların işi gücü  S A V A Ş .

<> Peki Türkiye etkilenecek mi?

Cehaletin olduğu yerde kabile kan davaları ile başlayıp milletlerarası boyutlara perspektif veren bu kıpırtılardan mutlaka Türkiye de etkilenecek. Çünkü aynı CADI KAZANININ içindeyiz… birlikte kaynıyoruz… Bu cadı kazanının adı ise belli=DÜNYA… Yani yegane EVİMİZ.

<A> Daha küçük/mikro devletçikler oluşacak Ortadoğuda ve sonra hepsi yutulacak… Plan bu. Yani önümüzdeki elli yıla yayılmış İsrail planı.

Elbette minicik Lübnan bile 4 ayrı devlet değil mi? Ama şimdi o planlar değişti [A]… 53 yıl kazanıldı (Milatyum). Nil-Fırat planlarını yarım yüzyıl ertelediler. Ama Sevr kuvvetlerinden vazgeçmediler. (Avrupa ordusu planı ve kumpası sevr’in ordularıdır.)

Bu anlaşmaya imzayı koyan başbakanımız maalesef Atatürk’ün kopardığı Lozan’ı satmıştır. Artık Avrupa ordusu Türkiye’de harekat yapacaktır. İmzayı ve kapütilasyonları geri koyan da BİZİZ. “Dahili ve harici bedbahlar” kehaneti ortaya çıkıyor.

<> Haklısınız oysa çok büyük bir başarı imiş gibi medya şişiriliyor

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 07/12/2001 (030/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 030 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

030-03-dunya-savas-musluman

Yorumlar