Aiberg düşmanlığı – 19org sabotajcıları – 19a tapanlar – Sahte peygamber Edip Yüksel yalanları

<yok_demem> anlayamadığım bir şey var siz bu kadar başarılı bir bilim adamıysanız ve bu denli ilginç şeyleri tespit etmiş ve bulmuşsanız dünya arenasında neden isminiz yok ve tanınmıyorsunuz. hatta türkiye hükümeti sizi başının üstünde gezdirmeliydi ama, nedense seni tanımıyor

 

TESLA’yı da tanımıyorlar. Birçok insan benden duymuş İLK KEZ. (Herzaman internet/websearch yoktu)

<yok_demem> neyse boşver sen milleti uyutmaya arşı arzı anlatmaya devam et

Merhaba 1+9Org? Hoşgeldin.

<yok_demem> okudum kitaplarını eşek zamanında yani.

[] Kanala saldırıldı. Yok_demem kanaldan uzaklaştırıldı.

19Org’dan saldırıydı.

<> insanlar şöhret peşinde hep!!!!!!!!!

Evet “Yok denen” = Hasan Öztürk=ZQR. 19 ORG. Edip Yüksel’in BİRİNCİ ADAMI. Emretti saldır diye ne yapsın emir kulu saldırdı. Onlar bizim gibi hür değiller. Mürşid-Mürid ilişkisi var aralarında. Gözleri kapalı davranmak zorunda Emir kulu. Keşke Allah’ın kulu olsaydı.

Kur’an’da 2 ayeti inkar ediyorlar. Yeni bir din kurmuşlar. Bir de Edip Yüksel denen bölücü Allah ile konuştuğunu ve Cebrail’den yeni vahyler aldığını yazıyor. Kur’an’a değil 19 rakamına tapıyorlar.

<> 19 ile helak olacaklar

Ben ise 19’a inanıyorum, Kur’an ile arkadaşım. Resulullah’ın tırnağına kurban olurum. Ben imamı Azamı da çok severim. İmam Malik benim gönlümdedir. Ama ben dini Allah’a mahsus kıldığımdan ve sadece Allah’ımızın ipine tutunduğumdan ALLAH’TAN BAŞKA HİÇBİR ŞEYE TAPMAM.

Kur’an’a tapmam. (Arkadaşımdır) Arkadaşıma neden tapayım? 19’a neden tapayım?

Bırakın Allah’a tapalım diyen Haniftir.

Yeni Sahte peygamber (Adam Allah ile konuştuğunu ve Cebrail’in kendisine, Kur’an’ı böyle indirmediğini, insanların iki ayet eklediğini ve bu yanlışı düzeltmesi için EDİP YÜKSEL’in 2002 yılı peygamberi seçildiğini söylemiş CEBRAİL . (Kendisi aynen böyle yazıyor.)

Ve Allah beni DECCAL olarak göndermiş. Böylece Ahır zaman peygamberi ve hatemül enbiya Hz. Edip Yüksel ALLAH’ın uyarısı üzerine BANA SAVAŞ açmış bulunuyor. Karşınızda bendeniz DECCAL oluyorum. Allah bunu söylemiş Edip Yüksel Peygamberine…

A Y N E N     B Ö Y L E

(Şaka değil tastamam böyle.)

<> meyva veren ağaç taşlanır.

Bilmiyorum ama bu şarlatana karşı biz de bir SAVUNMA yazısı assak mı? Yoksa bu sahte peygambere değer vermesek mi?

<k> iyi olur derim

<z> İyi olmaz! Bu sadece onlara değer vermektir.

[K], Adam ALLAH ile konuşuyor. Tucson Arizona’da… Cebrail ona VAHY (=AYET) getiriyor… Adam benim beklenen Deccal olduğumu ilan etti. Allah ile konuşuyor, Allah söylemiş.

<> akılsızlarla tartışmayın syn hocam

<> Adam Allah’la konuşuyorsa bizi muhatap almaz, onun için bir şey yazmayalım derim.

(Bir daha söylüyorum bunlar ŞAKA ya da KİNAYE değil, AYNEN TIPATIP BÖYLE.)

Hani o çok merak ettiğiniz, paralel evrenden gelen ve öteki evrenin silisyum+nişadır kimyasına sahip olan DECCAL benim. :)))))

Nihayet Deccal geldi. :)))

<> kaçın 🙂

<> Hem de laptoplu

Evet Laptoplu.

<> :))

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/02/2002 (060/18)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 060 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

060-18-sahte-peygamber-edip-yukselin-sapikliklari

Yorumlar